Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 18, 2018 18:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Obrazek

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto gru 18, 2018 19:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Obrazek

Obrazek
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto gru 18, 2018 19:48 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Z życia wzięte:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto gru 18, 2018 20:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

To już tegoroczona ? Tak szybko ubrałaś ?
Kurczę, u mnie to planowane jest na niedzielę, a może i poniedziałek w Wigilię.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto gru 18, 2018 20:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Gdzie tam! To foty z kilku różnych lat.
Do świąt póki co wogóle nie jestem przygotowana. Praca, przeziębienie i zwrot z adopcji :roll: Pewnie choinkę będę ubierać w piątek. Jak dobrze pójdzie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto gru 18, 2018 20:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja tam na gotowe jadę do rodziców :mrgreen:
Choinki na swoich własnych prywatnych włościach jakoś nigdy nie ubierałam, ale żeby nie było choinkę mam... w postaci świeczki 8)

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto gru 18, 2018 20:50 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kurczę, aż mnie kusi żeby już jutro choinkę ubierać :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto gru 18, 2018 21:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Kurczę, aż mnie kusi żeby już jutro choinkę ubierać :)


Możesz ubrać naszą

Obrazek

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 19, 2018 18:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:piwa:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro gru 19, 2018 18:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bedem terozki miaukał ja - arystokrata światłowód artystowiec skromnowaty.

Grzywacz to bardzowato gupi jest. Dał mi raz surowatowego mięcha, bo sie grzywacz napalił żech. Ja tego mięcha nie zeżarł żem BO NIE!!!!!!

Potem drugi raz grzywacz dał mi surowatowego mięcha żech i ja żem zeżarł całe toto, bo melonowate było. Ino potem grzywacz za mną łaziwował ciągle i paczał na mnie wielkimi oczyskami, jak jakowyś stalkerowiec 8O 8O
Potem grzywacz na druga dnia polazł na zarabianie na mnie, a jak wrócił to od razu znowu we mnie wlampiwał siem 8O
Potem grzywacz zaczął macanie brzucha mego światłowodowego 8O
Potem na moja szlachetna kibla poleciał. Ja to myślał żech, że grzywacz w moja kibla chce jakiegoś autografa też może walnąć, tom ja się zeźlił, bo to moja kibla!!! Ale grzywacz, tylko paczał w moja kibla i paczał. Nie wiem ja czego grzywacz tam szukał żech. Dopiero potem mi żarcia dał !!!!! A ja tylem głodnowaty na żarcie czekał, jak grzywacz przylazł z zarabiania!!!!
No gupi ten grzywacz jest!!!

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Mrau, czy grzywacz mi siem może zepsuł jakowatoś? I jak tu surwatowe mięcho żryć, jak potem żech grzywaczowi memu odbija, że nad jakimś behawiorysem dla grzywacza zastanawiam ja siem żech?



To ja się cichutko podłączę. To ja - grzywacz
Po prostu sprawdzałam, czy po surowym mięsku Bilowi nic się nie stało :oops:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro gru 19, 2018 18:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil. Tka ci miauknę że tfój grzywnik chyba się spsuł :strach: Nam Duzia codzień daje miąsko surowne i pacza nam w kuwetku ino jak posprząta. Albo jak pacza czy już czeba posprzątnąć. A miąsko surowne jezd mniamuśne... :1luvu: Koffam je okropecznie. Mniam! Właśnie zeźarłam resztku obiadku i misku pusta... Druga też... Chlip!
Mała Ciorna Carmen


Na surowiźnie kupalki są mniejsze, bardziej zwięzłe, mniej śmierdzące i mogą być co drugi dzień.
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 19, 2018 19:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil'u mięso surowe jest niedobre ! Jak mięso to musi być też sosik albo bulionik to od biedy zjadliwe, ale póki jest sos. Potem już niedobre.
Ale powiem Tobie, że ja to jedno mięso lubię bardzo. Duża mówi, że to dziczyzna dzikowa i to mięso jest bardzo dobre, ale jej brat rzadko jeździ na polowania, bo mięczak jest i rzadko coś upoluje. Moja Duża to już w ogóle za miękka aby z nim po lesie biegać. A mogłaby, bo taki dzik to dobry jest.
Chiko

Tak- mięso z dzika to jedyne mięso jakie moja zje bez dodatków. I może je wpierdzielać codziennie, ale inne to już nie.
Kiedyś brat przyniósł świeżo upolowanego, mięcho "wczorajsze" było i w kuchni warował pies i dwa koty. Pies ślinotokiem zrobił kałużę, moje się darły. Mama miękkie serce to dała nie pamiętam dokładnie co, ale całe towarzystwo miałam z głowy jak się obżarły. Brzuchy po ziemi ciągali. Kotom nic nie było, pies dostał biegunki :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 19, 2018 22:47 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jak można kotkowi surowe miąso dawać? Puszeczki majom być lubo szasetki. I śmiotanku.
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 20, 2018 9:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:Bil'u mięso surowe jest niedobre ! Jak mięso to musi być też sosik albo bulionik to od biedy zjadliwe, ale póki jest sos. Potem już niedobre.
Ale powiem Tobie, że ja to jedno mięso lubię bardzo. Duża mówi, że to dziczyzna dzikowa i to mięso jest bardzo dobre, ale jej brat rzadko jeździ na polowania, bo mięczak jest i rzadko coś upoluje. Moja Duża to już w ogóle za miękka aby z nim po lesie biegać. A mogłaby, bo taki dzik to dobry jest.
Chiko

Tak- mięso z dzika to jedyne mięso jakie moja zje bez dodatków. I może je wpierdzielać codziennie, ale inne to już nie.
Kiedyś brat przyniósł świeżo upolowanego, mięcho "wczorajsze" było i w kuchni warował pies i dwa koty. Pies ślinotokiem zrobił kałużę, moje się darły. Mama miękkie serce to dała nie pamiętam dokładnie co, ale całe towarzystwo miałam z głowy jak się obżarły. Brzuchy po ziemi ciągali. Kotom nic nie było, pies dostał biegunki :mrgreen:

Mam nadzieję, że nie było surowe to mięso. Żadne żywe stworzenie nie powinno jeść surowego mięsa z dzika.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 20, 2018 19:16 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dyktatura pisze:Mam nadzieję, że nie było surowe to mięso. Żadne żywe stworzenie nie powinno jeść surowego mięsa z dzika.


Ugotowane.
Wygóglowałam czemu nie można :strach:
---------

Obrazek

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 135 gości