Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Pon wrz 11, 2017 21:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lio powiedz pańci, żeby PW od nas sprawdziła, bo dostaniemy zawału, że kolejny mandat do nas przyszedł :D
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon wrz 11, 2017 21:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:Jeśli czekajcie na laserek od Cioci Dyktatury to naprawdę warto. To najlepszy laser na świecie. Moje szaleją na jego punkcie :201494
Czekam na kolejny bazarek bo ten przegapilam :placz:

Ale laser powinien już dziś najpóźniej jutro być u Bila.
W środę wysyłałam. Chyba ekonomiczny 3 dni idzie. :roll:

Do mnie ekonomiczne paczki nawet szły 3 tygodnie :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Wto wrz 12, 2017 18:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu jak tam Twój laserek? Uruchomiony już? Bawiłeś się?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 12, 2017 19:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

I w ogóle gdzie jest Bilu?

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 14, 2017 16:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Laserek wymiaukowany w kosmos ja melonuje baaaaardzo!!!! Tylko mój grzywacz trochę taki jakiś niedorobiony. Najpierw próbował toto włączyć, potem toto rozkręcił i paluchem grzebał i swoje gały tam do środka wsadzał. I nic. Potem grzywacz wpadł na to, że tam trzeba wsadzić cuś takiego co moc daje - generalnie to ja to grzywaczowi podpowiedział żem w łaskawości mojego miuestatu. To potem grzywacz to cuś tam wsadził i ciskał ciskał i nic. Cztery razy podpowiadał mu żech że nie tak to cuś wsadza. W końcu grzywacz zatrybił i wsadził to cuś tak, że świecać zaczęło się. Ale frajdy miałem!!!!! Żem się na tym co świeca u góry na suficie jest niemal powiesił tak żem skakał i skakał. Grzywacz coś tam mlaskał, że pięknie Bilu, głupi grzywacz jest, toć ja sam wiedziałem że pięknie skaczem żech. Uszczęśliwiony ja jest i pur pur Lineczkowi wysyłam że mi taki zajemrauny laser przysłał :ok:
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw wrz 14, 2017 17:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Laserek wymiaukowany w kosmos ja melonuje baaaaardzo!!!! Tylko mój grzywacz trochę taki jakiś niedorobiony. Najpierw próbował toto włączyć, potem toto rozkręcił i paluchem grzebał i swoje gały tam do środka wsadzał. I nic. Potem grzywacz wpadł na to, że tam trzeba wsadzić cuś takiego co moc daje - generalnie to ja to grzywaczowi podpowiedział żem w łaskawości mojego miuestatu. To potem grzywacz to cuś tam wsadził i ciskał ciskał i nic. Cztery razy podpowiadał mu żech że nie tak to cuś wsadza. W końcu grzywacz zatrybił i wsadził to cuś tak, że świecać zaczęło się. Ale frajdy miałem!!!!! Żem się na tym co świeca u góry na suficie jest niemal powiesił tak żem skakał i skakał. Grzywacz coś tam mlaskał, że pięknie Bilu, głupi grzywacz jest, toć ja sam wiedziałem że pięknie skaczem żech. Uszczęśliwiony ja jest i pur pur Lineczkowi wysyłam że mi taki zajemrauny laser przysłał :ok:
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :20145 :20145 :20145 :20145 :20145 :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Bilu tylko ty domu sobie nie rozwal tym tygrysim skakaniem.
Cieszę się, że laser się podoba. Mówiłam, że to porządny sprzęt.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 14, 2017 19:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A jak się czuje qooveta?

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 15, 2017 20:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja to takie dzieła sztuki w kuwetę walę, że bym se to na ścianie z podziwu powiesił :201415 Ale grzywacz gupi jest i co dzieło rąbnę to wywala... Grzywacz w sztuce nieobeznany jest żech :201422 Ja mam cichy plan takowy, że rąbnę swoje dzieło na ścianę bezpośrednio. Planujem żem ja na przykład nad swym łożem na ścianie jakiś pejzaż rąbnąć. Bo nie że ja chwaliwuje siem ale ja światłowód arystokracja jestem i do tego jestem Vip żech ja bo każdy kto dzieła wali to Vip jest.
Miaukuję wszystkich pur pur :flowerkitty:
To pisałem ja Bil
Sir Bil :201415
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob wrz 16, 2017 12:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Też dziś zostawiłam w qoovetce arcydzieło. Moja @ się ucieszyła
Mania

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 19, 2017 7:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Ja to takie dzieła sztuki w kuwetę walę, że bym se to na ścianie z podziwu powiesił :201415 Ale grzywacz gupi jest i co dzieło rąbnę to wywala... Grzywacz w sztuce nieobeznany jest żech :201422 Ja mam cichy plan takowy, że rąbnę swoje dzieło na ścianę bezpośrednio. Planujem żem ja na przykład nad swym łożem na ścianie jakiś pejzaż rąbnąć. Bo nie że ja chwaliwuje siem ale ja światłowód arystokracja jestem i do tego jestem Vip żech ja bo każdy kto dzieła wali to Vip jest.
Miaukuję wszystkich pur pur :flowerkitty:
To pisałem ja Bil
Sir Bil :201415

:20145 :20145 :20145 :20145 :20145
Usmialam się przednio
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto wrz 19, 2017 17:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kupiliśmy to bo lubimy Dokas:
http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_ ... kas/141980

Wiedzieliśmy, że to przysmak dla psa, ale kupujemy też przecież paseczki dla psa Dokas do żucia i w Opiniach klientów na stronie Zooplusa przy produkcie Dokas pierś z kurczaka z rybą wielu wypowiadało się, że kotkom to podaje. Po rozpakowaniu rzuciliśmy się na przysmak łapczywie. Bilu niemal połknął to w całości i chwilę jakby nie mógł przełknąć, zaczął się krztusić. Wystraszyłam się. W końcu po może 3 sekundach mu przeszło. Przysmak jest dosyć twardy i ma ostre końce. Naszym zdaniem zapewne smaczny jest dla piesków, ale dla kotków się nie nadaje i nawet niebezpieczny może być. I wstyd mi, że Bilowi kochanemu w ogóle do podałam. Przysmak trafi do znajomego pieska.
My podawania tego przysmaku kotkom nie melonujemy :201477
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20


Post » Wto wrz 19, 2017 22:50 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:201430 Hellou Bilu i Bestol! Tu Matrix i Tosia ze swoją pańcią..? eee.. nie. Raczej z osobistą służbą :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 249 gości