Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 05, 2018 21:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie dajmy się zwariować, żyjmy jakby tej baby nie było. Jej życzę wyrzygania pieniędzy, które za ten program dostała

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 06, 2018 19:20 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dyktatura, helikoptera mam w badaniu krwi i kału.

Byłam dziś u gastrologa przedterminowo - prywatnie znowu, bo bardzo źle się czuję. Mam straszną biegunkę, ale lekarz nie chciał zacząć leczyć helikoptera antybiotykami. On twierdzi, że to nie jest zasługa tylko helikoptera tego co się ze mną dzieje, a przy tak poważnym rozstroju jelit (biegunka i odwodnienie) nie chce włączyć antybiotyku na helikoptera. W przyszłym tygodniu zapisał mnie na kolonoskopię. Wyzionę ducha chyba 8O

ewkkrem, ja tez palę niestety :(

Chikita, dokładnie pani z filmiku pojechała po bandzie. Tylko kurczę, jak w tym wszystkim nie myć rąk? Ja odpadam :)

Martwię się trochę, niekoniecznie dobrze się czuję, a Bilu na tym cierpi, bo trochę sił na zabawę mi brak. Ale w końcu jestem jego grzywacz i radę dam :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lis 06, 2018 20:16 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Dyktatura, helikoptera mam w badaniu krwi i kału.

Byłam dziś u gastrologa przedterminowo - prywatnie znowu, bo bardzo źle się czuję. Mam straszną biegunkę, ale lekarz nie chciał zacząć leczyć helikoptera antybiotykami. On twierdzi, że to nie jest zasługa tylko helikoptera tego co się ze mną dzieje, a przy tak poważnym rozstroju jelit (biegunka i odwodnienie) nie chce włączyć antybiotyku na helikoptera. W przyszłym tygodniu zapisał mnie na kolonoskopię. Wyzionę ducha chyba 8O

ewkkrem, ja tez palę niestety :(

Chikita, dokładnie pani z filmiku pojechała po bandzie. Tylko kurczę, jak w tym wszystkim nie myć rąk? Ja odpadam :)

Martwię się trochę, niekoniecznie dobrze się czuję, a Bilu na tym cierpi, bo trochę sił na zabawę mi brak. Ale w końcu jestem jego grzywacz i radę dam :)

Dziękuję.
Ja nie mam biegunek, ale coś mi nie daje spokoju, że przez tyle lat nie mogę obejść się bez leków. Chyba umówię się do gastrologa i porozmawiam o tym co mnie dręczy.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 06, 2018 20:19 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie wiem, ale nie myj. Może kuwetowe zarazki Ciebie wyleczą ?

Będzie dobrze zobaczysz. Niejeden człowiek z tym żyje. Ja też choruję (na coś innego) pół życia na prochach i daje radę do pakietu mam astmę i też palę :mrgreen:
I dobrze się czasem wyżalić więc się nie krępuj ! Może ktoś dodatkowo podsunie jakiś pomysł, który będziesz mogła zasugerować albo poprawić komfort życia.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto lis 06, 2018 20:22 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Wrzody raczej nie powodują biegunek. Ale (jak mi się zdaje - wiedza pokątna) jak nie rzucisz palenia to musisz pokochać helikoptera :( (ja też kopcę, niestety :cry: )
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lis 06, 2018 20:50 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jejku, czyściłam dzisiaj kocią kuwetę i wymyłam ręce! Co ja zrobiłam? :strach: Helikopterię złapię jak nic :strach:
:wink:

PS. Przy helikopterowych problemach żołądkowych nie zawadzi dieta. Pamiętam że mój tata niektórych rzeczy musiał unikać. Ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lis 06, 2018 20:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Jejku, czyściłam dzisiaj kocią kuwetę i wymyłam ręce! Co ja zrobiłam? :strach: Helikopterię złapię jak nic :strach:
:wink:

PS. Przy helikopterowych problemach żołądkowych nie zawadzi dieta. Pamiętam że mój tata niektórych rzeczy musiał unikać. Ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło.

O kurczaczek. No nie - UMYŁAŚ RĘCE!!! :strach:

Dieta dla wszystkich wszystkich wrzodowców - nic co jest smaczne :placz: (tak mi się kojarzy).
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lis 06, 2018 22:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A przede wszystkim - nie myć rąk, bo to zbrodnia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lis 08, 2018 17:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil'u jak Twoja Duża ? Polepszyło się trochę ?
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lis 08, 2018 20:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja obejrzałam filmiku kawałek. Do 12 minuty nie doszłam bo to Pani oburzenie mnie az oburzyło
Nie chcialabym sie leczyć u takiego kekarza.
Ja i moja mama chodzimy na skanowanie organizmu. Mama ostatnio byla na diagnozie i okazalo ze ze ma paciorkowca ( wywolal u niej infekcje zatok i układu oddechowego) i aluminium w organizmie bo używa folii aluminiowej do owijania kanapek. :strach:
Wiec ja wiem ze w organizmie mamy rozne cuda i nie koniecznie wyleczalne lekami. Mama używa prądów na te dolegliwości i działają. Ja moge tez to potwierdzić.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lis 08, 2018 20:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Sorry ze tak jak Filip z konopii wyskoczyłam. Po prostu weszłam na wątek Bila ktory chcial sie z Tycka żenić. I akurat natrafiłam na zdrowotne rozmowy.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw lis 08, 2018 21:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MonikaMroz pisze:Sorry ze tak jak Filip z konopii wyskoczyłam. Po prostu weszłam na wątek Bila ktory chcial sie z Tycka żenić. I akurat natrafiłam na zdrowotne rozmowy.

Nici ze ślubu!!! Tyćka ucieka z forum!!! To jakby sprzed ołtarza - czy nie? :mrgreen:
Bilu co Ty na to? :?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw lis 08, 2018 22:01 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

ewkkrem pisze:
MonikaMroz pisze:Sorry ze tak jak Filip z konopii wyskoczyłam. Po prostu weszłam na wątek Bila ktory chcial sie z Tycka żenić. I akurat natrafiłam na zdrowotne rozmowy.

Nici ze ślubu!!! Tyćka ucieka z forum!!! To jakby sprzed ołtarza - czy nie? :mrgreen:
Bilu co Ty na to? :?

Biluniu!!! Kiedy ja muszę ucieknąć! Tak mi moja pańcia tymczasowa tłumaczy...
Ale Biluniu, jestem pewna, że gdyby nam się udało hajtnąć, to byłbyś najlepszym kocim mężem na świecie!
Z tym przekonaniem będzie mi dużo łatwiej pogodzić się z tym, że muszę odejść...
Bilusiu, nigdy Cię nie zapomnę.

prawie Sir Tycia :flowerkitty: :flowerkitty: :flowerkitty:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw lis 08, 2018 22:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Monika, wcale Ty jak Filipa z konopia nie wyskoczyłaś żech i pełna ty racja masz!!!!!!!!!!
Mój grzywacz jako i Ty oburzonowaty tym filmikiem jest też żech!!!

Ja oburzonowaty jestem też żech!!!!!
Mój grzywacz wyjeżdżowuje jutro i do niedziela wieczora go nie będzie ze mną żech :(
Ja siem tam nie bojam!!!!!!

Purr, bojam siem ja, bo do mnie będzie zaglądywać mego grzywacza kopia starszawa - grzywacz ta kopia swoja mama nazywa. Zobaczcie co mi ta starsza kopia grzywacza zrobiła dziś żech, jak przyszła paczać, jak karmić mnie godnie ma:
Obrazek
Jak można takiemu arystokrata światłowoda takie cuś na focie walnąć?? To zrobiła mi dziś żech starsza kopia grzywacza mego.... 8O

Grzywacz mój 13 listopadowa idzie do weta gastroenterolowiwacza żeby grzywaczowi pyle ten wet przepisał żech na helikoptera.

Wy za mnie kciuki trzymajtowujcie żech, żebym ja z grzywacza kopia starsza wytrzymał żech do niedzieli 8O
Chyba ja za moim grzywaczem tęsknować trochem bedem żech :(

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Dużo smutna kupa będem walić, jak mojego grzywacza nie będzie żech :(

Purr PS
Moja ukochanowata światłowód arystokrata Tycia zostawiła żech mnięęęę???? Takiego arystkokrata światłowoda skromnowatego????
Mrru tam :(
Ty, Tyćka, wiesz, jakby co, to jak ja bedem miał wolna chata to my się możem potajemniście spotykowywać... Po kryjonowemu. Tacie Dropsowi i mamie Lusi to my nic nie powiemy. Oni tam sie niegdy nie będom domyśliwować!!!!!
Tyćka o moja arystokrata światłowodowa :1luvu:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw lis 08, 2018 22:18 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Gastroenterolowiwacz! - cudowne! :1luvu:
:ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 117 gości