Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 27, 2018 17:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, a ja 3 razy dziennie zapachniam kuwetę. A Ty?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 01, 2018 2:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kociamama, mamy siem dobrze żech, choć mój grzywacz gupi i brzydki, a gupi bo mnie jutro do weta chciał brać, bo niby ja miałkam mu, jak autografa zrobiem żech. Ja dziękować muszem Wam, bo dzięki Wam właśnie grzywacz pomysł z wyjazdem do weta olał żech. To ja Was bardzo melonujem za to żem :1luvu:

Ja wielkie purrr do Tosi i Matrisia wysyłam żech.

Grzywacz gupi jest też, bo mi tarasy zamykowywuje! (grzywacz kazał napisać, że o balkon mi chodzi - gupi grzywacz bo to me tarasy som). Grzywacz me tarasy zamykowywuje bo mu w dupa zimno. Grzywacz to nie ma arystokrata swiatłowód dupa jako ja mam żech. Grzywacz brzydka dupa ma - goła jakaś takowa. I ogona u grzywacza brak. Brzydal grzywacz strasznie jest, a ja na tarasach to bym siem powylegiwał i już!

Lusia, ja w kuweta autografa dziennie walem raz, ale takie dzieła pięknowate walem, że aż potem puchnem z dumy żech!

A tero to ja fote swoją dam, co mi grzywacz zrobił żech. Fotę tom, to ja na jakiś portal purr randkowy dałbym żech. Jakiż ja jestem pięknowaty arystokrata światłowód narcysta :1luvu: I skromnowaty jestem też żech :smokin: !
Obrazek

Grzywacz to mi kupił ostatnio takie cuś:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/przysm ... lne/594901
I ja bardzo melonujem to żech!

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir BIL :201415
A jak już walnę autografa w toilet swa, to jak ja pięknowato potem żwirek rozsypowywujem żech :201453 Purrr, jaki wielki artystowiec jest żem ja! No puchnem z duma!
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon paź 01, 2018 17:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:
Grzywacz to mi kupił ostatnio takie cuś:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/przysm ... lne/594901
I ja bardzo melonujem to żech!


Ja tego nie lubię.
Ja lubię takie suszone płaty, które mogę ciamkać i ciamkać, a one się nie kończą 8O

Moja Duża to powiedziała- "o popatrz Chiko jaki Murzyn, prawie tak ładny jak Ty" - tak właśnie powiedziała, że prawie. I dobrze powiedziała.

Moja Duża też mi zdjęcie zrobiła. Mówi, że to jedno z niewielu na, których ładnie wyszłam 8)
Chiko

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon paź 01, 2018 18:06 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chiko ja mocnowato namiar na te płaty chcem! Bo ja żrym wszystko - to i bym też chciał se takie płaty pociamkać!
:flowerkitty:
:201415
:201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon paź 01, 2018 18:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Biluniu, tu Matrix. No Ty to mądry kocur jesteś. My kocury to siem rozumiemy bez słów. Pewnie, że grzywacze to gupie som. Po co do weta? Jak my im oznajmiamy wszem i wobec, że kuweta brudna jest, i że trzeba, żeby grzywacze sprzątnęły, a one nas za to do weta wloką??? Eee, muszą się nasze grzywacze jeszcze sporo nauczyć. :roll: :mrgreen:
Ja za to podsłuchałem, że jutro jakieś kłuje będom w doopsko... I to nas wszystkich czterech, jak tu siedzimy: dla Mnie, dla Tośki, dla Ramzesa i dla Gacka. Ty wiesz coś o tem?? Bo mnie to podejrzane wydaje się...
Matrix skonsternowany... :placz:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 01, 2018 18:43 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kłuje w doopa będom?? Ja żech kłuje w dupa miał. To ja mocno kciuki za was trzymam żech, i purr dla Was mocne robiem, żeby nie bolało :1luvu:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon paź 01, 2018 18:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Te coś do ciamkania to się kończy i to są suszone uszy królicze albo paski jagnięciny z Alpha Spirit albo paski Corwex do kupienia w dziale... psy :mrgreen:
Duża

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon paź 01, 2018 18:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dziękumemy, mrrrru mrrrru! Postaramy się być dzielni, choć ja pewnie będę koncertował całą drogę. Dla Ciebie baranki ode mnie! I lizu lizu po uszku. Tosia miauczy, żebyś ty jeszcze większe autografy walił, to może twój grzywacz zrozumie! :smokin:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon paź 01, 2018 19:08 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil. Ty jezdeś mądry to mię ratunkuj bo mam kłopota. Duzia była na wakacyjach i se paczła na latacze, a u nas był kićsitter a późmniej Dziatek. No i oni się nami opiekowali i posprzątali kuwetku. Teraz już Duzia wróciła i dzisiaj myła naszą kuwetku i podniosła ją i zapytała dlaczemu pod kuwetku jezd zgnieciony kupalek. Ofelku ino popaczała na Duzią i odtuptała, a ja zostałam i stałam i stałam i nie wiedziałam co odmiauknąć! No jak mam wytumaczyć Duziej że to nie ja? A Ofelku to jezd wredmna bo to ona kupalkuje za kuwetu a nie ja! Ale ona ucieknęła a ja zostałam i pewmne Duzia myśli że to ja...
Co ja mam teraz zrobiać????
Mała Ciorna Carmen skłopotana
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon paź 01, 2018 22:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nasiusiaj do kapciów

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 02, 2018 16:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Carmen, ja Ci doradzem żech co robić na drugi raz masz. Sama nawal tam kupala - i to wielgarnego kupala nawal żech! Bo jak Twoja Duża myśliwuje, że to Ty nawaliłaś, to na co masz za niewinność cierpiować żech? Ja bym wielkiego autografa walnął za kuweta, co by sprawiedliwości zadości stało siem! A jakbym tego wielkiego kupala walnął, to jeszcze niewinnie w oczyska paczałbym Dużej siem, że to Ofelku ta wielka kuppa zwaliła żech!
:flowerkitty: :201415 :201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto paź 02, 2018 19:29 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto paź 02, 2018 19:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil. Ale ja nie umię kupalkować za kuwetku! :oops: :placz:
Ale wieś co? Umię wytrzeć dupinkę w dywanik jak mię się ubabra. Może być?
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto paź 02, 2018 22:50 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Bil. Ale ja nie umię kupalkować za kuwetku! :oops: :placz:
Ale wieś co? Umię wytrzeć dupinkę w dywanik jak mię się ubabra. Może być?
Mała Ciorna Carmen

W ścianę utrzyj tak jak ja

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro paź 03, 2018 16:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Też bym w ścianę utarł koło kuweta i na dywanik i jak Duża przyjdzie na Ofelku bym wymownie wylampiwał siem :twisted:
:flowerkitty: :201415 :201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 66 gości