Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 30, 2018 18:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Biluniu, a ja dziś dostałam drugą kuwetę
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 14:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kreska to wielki światłowód arystokrata musi być, bo tylko wielkie arystokrata umiejają pięknie piasek z kuwety na wszystkie strony rozwalowywać.
Lusia, to Ty jesteś arystokrata burżuazjalista, że w dwie kuwety walić Ty mogiesz. Ja to tylko jedną kuwetę żech mam, to ja muszę grzywaczowi wymiaukować, że drugom też chcem bo ja chcę burżualista być też żech!
Na moich włosciach znowu wczoraj potwór z trąbom wielkom latał żech. Mój grzywacz myśli, że to odkurzacz, ale ja wiem, że to słoń jest, bo ja jestem światłowód i ja wiem, że tylko słonie trąbę mają żech. Ja się bojem tego słonia mocno żem :strach:
To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
I przed chwilą żem ja w kuwetę autograf walnął swój, ale już mi go grzywacz zaiwanić zdążył żech :x Gupi grzywacz, że mi te autografy kradnie
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lip 01, 2018 17:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Może grzywacz chce na Twoich autografach zarobić?
A ja rano autografa za kuwetę wrzuciłam
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 20:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:04 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze::ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:

Babki to takie listki zielone

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
Moli25 pisze::ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:

Babki to takie listki zielone

No prawda! Kładło się je jakoś na dłoni i strzelalo druga ręką :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze::ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:

Babki to takie listki zielone

No prawda! Kładło się je jakoś na dłoni i strzelalo druga ręką :smokin:

Albo się je rozgniatało i przykładało na stłuczone kolano

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze::ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:

Babki to takie listki zielone

No prawda! Kładło się je jakoś na dłoni i strzelalo druga ręką :smokin:

Albo się je rozgniatało i przykładało na stłuczone kolano

Taaaak! To Moje dzieciństwo
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lip 01, 2018 21:18 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze::ryk: autograf :ryk:
Świetne.
My mówimy babki z piasku :ryk: :smokin:

Babki to takie listki zielone

No prawda! Kładło się je jakoś na dłoni i strzelalo druga ręką :smokin:

Albo się je rozgniatało i przykładało na stłuczone kolano

Taaaak! To Moje dzieciństwo

I moje

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 02, 2018 1:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Hmmm.. od koopy do babki, ale cały czas nie wychodzimy z piaskownicy :201497 Chyba zazdrościmy kotom całej tej zabawy :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lip 02, 2018 19:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Atta pisze:Hmmm.. od koopy do babki, ale cały czas nie wychodzimy z piaskownicy :201497 Chyba zazdrościmy kotom całej tej zabawy :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 02, 2018 20:22 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Pewnie że nam grzywacze zazdroszczają!!!!!! Nie dość, że autografy muszą strzeliwywać na jakiś dziwnych podnośnikach, to jeszcze tych ich autografów nikt nie zbierywuje. Te grzywacze to jakoś tak zero popularności mieją. Łowców autografów ni ma!!! A u nas??? Od razu widać że my arystokrata światłowód burżualista jestemy żech!! Nasze autografy to się nam niemal wyrywuje spod naszych arystokrata pup! To siem nazywa popularność być!
To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Jak znowu w kuwete walnę to ja może szybko tego autografa jakoś schowałbym żech i wysprzedował za grubą kasę jakomś? Na nowego grzywacza bym może uzbierał żech ja...
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon lip 02, 2018 21:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Pewnie że nam grzywacze zazdroszczają!!!!!! Nie dość, że autografy muszą strzeliwywać na jakiś dziwnych podnośnikach, to jeszcze tych ich autografów nikt nie zbierywuje. Te grzywacze to jakoś tak zero popularności mieją. Łowców autografów ni ma!!! A u nas??? Od razu widać że my arystokrata światłowód burżualista jestemy żech!! Nasze autografy to się nam niemal wyrywuje spod naszych arystokrata pup! To siem nazywa popularność być!
To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Jak znowu w kuwete walnę to ja może szybko tego autografa jakoś schowałbym żech i wysprzedował za grubą kasę jakomś? Na nowego grzywacza bym może uzbierał żech ja...

Nie warto kupować nowego grzywacza, bo może być gorszy model

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Czw lip 12, 2018 16:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jestem ja żech, jeno mnie grzywacz mój mało do kompa dopuszczywowuje bo sam tylko chce pisowywać tu. Siem ja chcem pochwalić żem. Zaadoptowalim kumpla mi. Mały jest i liniejowywuje gorsiej niż ja, to ja żem dumny jest ze ja lepsiejszy arystokrata jezdem. Ino ten nowy kumpel mój to se na dwór może leźć bo dyndoli na takim czymś, co to grzywacze chyba klucze nazwiewają. Ale ja sie nie przejmuje, bo ja swój tarasso mam i tam wylegowywuje siem żech i dyndolić nie musze bo światłowód arystokrata nie dyndolą i już. Ale ja poprosił żech grzywacza, żeby fotę mego kumpla zrobił i ja teraz pokazywowujem mego kumpla Wam żech.
Obrazek
I to własnie mój kumpel nowy jest i dundała jest a ja nie, bo ja jestem arystokrata. Ale my z grzywaczem tego naszego nowego kumpla melonujemy żech.
To pisałem ja
BiL :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Ten co tak pięknie.... I idę właśnie jakogiewoż autografa pięknie ciepnąć!
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości