Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto wrz 05, 2017 13:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:201461 :201461 :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto wrz 05, 2017 17:28 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kupilim to cudo
http://www.zooplus.pl/shop/koty/drapaki ... ?rrec=true
Melonujemy bardzo bardzo bardzo :ok:
No rewelacyjna ta chatka jest. Trzeba pamiętać, że ma dość mały otworek, ale Bilu zachwycony :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto wrz 05, 2017 19:00 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu wybacz ale dopiero jutro wyślemy Ci laserka.
Mama mówi, sze ma jakieś utrapienie f pracy i ciongle ucieka tam raniutko. Pszet naszym śniadaniem, a potem pszychodzi bardzo późno.
Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 06, 2017 16:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lio ty się nic nie przejmowywuj!!! Mój grzywacz musi trochę jeszcze z wędką popindylawyać bo coś się za szeroki w kłębie robi 8O Trochę ruchu się mu przyda :smokin:
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:

P.S. Ten grzywacz to niby ja :strach:
Teraz pisałam ja Bestol
Grzywacz chiński zdaniem mojego kochanego Bilu :?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20


Post » Pt wrz 08, 2017 23:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Tak sobie z Bilu myśleliśmy dziś i stwierdziliśmy, że mamy problem. My wiemy, że kumple Bila grymaszą przy misce z żartkiem, my nie grymasimy. Ale grymasimy przy zabawkach. Tor ze świetlista piłeczką dla Bila jest be, mimo że na początku był cacy. Bilu omija go z wypisanym na pyszczku "Nuda". Domek z kocimiętką był fajowy na niecałe dwa dni, teraz Bilu go obchodzi dookoła z wyrazem pyszczka "Nuda". Kupiłam mu myszkę w którą się wsypuje kocimiętkę - Nuda. Nie nuda dla Bilu jest tylko kiedy za wędka ze mną lata i myszki też nie nuda, ale tylko jak je rzucam. Albo nawet jak nie rzucam bo same myszki i beze mnie super, ale jak Bilowi pod łóżkiem albo innym meblem wylądują i wtedy nie ma jak łapką wyciągnąć to znowu nuda. Drapak nuda. wszystko co na chwilę było melonowe teraz stoi nieruszone :( Ani kocimiętka w zabawkach ani waleriana nic. Jak mu się to rzuci to cacy szaleje, ale sam z siebie to średnio :( Śpi teraz to mogę go poobgadywać
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob wrz 09, 2017 6:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Spróbuj na jakiś czas pochować zabawki którymi nie jest zainteresowany. Może jak zobaczy stare-nowe za miesiąc to znowu zacznie się bawić. Ale biegająca Pani z wędką zawsze będzie bardziej atrakcyjna do zabaw :ok:

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Sob wrz 09, 2017 6:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Prawda jest taka, że i wędka kiedyś się znudzi, ale już druga wędka z czym innym na końcu będzie super.
Póki co skołuj jakiś karton, czy kilka i zrób mu tunel z różnymi otworami do wyjścia.
Jak dorwiesz płaski kartonik to możesz na jego górze powycinać okrągłe lub kwadratowe otwory (takie żeby się łapka mieściła) i włożyć tam kilka smaczków. Niech sobie chłopina upoluje co nieco na ząb.
Możesz też spróbować mu kupić takie cuda:
Obrazek
Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław


Post » Nie wrz 10, 2017 13:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Funghi myślę, że to dobry pomysł i pochowam mu zabawki, które omija szerokim łukiem, może za jakiś czas znowu go rozbawią. Nawet tor ze świecącą piłeczką już go nie bawi :( Nie ciągnie go kocimiętka też :( Zabawkę z kocimiętką ma w głębokim poważaniu no chyba że mu ją rzucam. Dyktatura on ma już miskę na jedzonko suche co musi się namęczyć trochę jak żartko wyjąć, ale po spałaszowaniu wszystkiego zabawa się kończy. Martwię się co bidok robi jak mnie nie ma, pewnie umiera z nudów. Jak jestem w domu zawsze coś się do zabawy znajdzie. Chciałam, żeby miał coś fajnego na samotne godziny, jak ten tor, ale Bilu chyba się nim nie bawi ;( Karton to świetny pomysł, bo on widzę, że woli kartony od zabawek niż same zabawki. Spróbuję mu coś wykombinować.
Ostatnio edytowano Nie wrz 10, 2017 13:47 przez Bestol, łącznie edytowano 1 raz
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20


Post » Nie wrz 10, 2017 21:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:201479 :201446
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon wrz 11, 2017 14:06 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jeśli czekajcie na laserek od Cioci Dyktatury to naprawdę warto. To najlepszy laser na świecie. Moje szaleją na jego punkcie :201494
Czekam na kolejny bazarek bo ten przegapilam :placz:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon wrz 11, 2017 16:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze:Jeśli czekajcie na laserek od Cioci Dyktatury to naprawdę warto. To najlepszy laser na świecie. Moje szaleją na jego punkcie :201494
Czekam na kolejny bazarek bo ten przegapilam :placz:

Ale laser powinien już dziś najpóźniej jutro być u Bila.
W środę wysyłałam. Chyba ekonomiczny 3 dni idzie. :roll:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 221 gości