Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 10, 2017 23:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, czy ja też tu mogę pisać?
To ja
Obrazek
Kubuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46708
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lis 11, 2017 14:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, no mówię Ci, ale wczoraj śmiesznie było. No bo wczoraj tylko raz zrobiłam kuwetkowy aromat, i to rano. Wczoraj rano nic. W południe to ta moja @ aż płakała, że nic nie ma. Aż wieczorem się nad nią zlitowałam. To się cieszyła jak gupia
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 11, 2017 15:20 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kubuś ty się chłopie nie krępowywuj żech się tylko maukaj tu ile wlezie!! I widzę że Ty też arystokrata światłowód jesteś, jak i my są :ok:
Lusia te grzywacza to jakieś gupie są chyba żech. Mój grzywacz też się cieszy szalenie jak z przeproszeniem się posram :roll: Mi to wydaje żech siem, że tym grzywaczom to wiele do szczęścia nie trzeba :?
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1791
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob lis 11, 2017 15:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol, ja też się bardzo cieszę, że się znów na Twoim wątku ożywiłaś :). Bardzo lubimy Was czytać z Matriśkiem i Tośką :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A teraz oddaję głos Matrisiowi:

Ja tu fcale nie będę gorszy! Czy mogę się przyłączyć do klubu g*wienkowego? Tośka mówi, że ona to dama jest i że ona tam nie będzie się zniżać. Ale ja chętnie dołączem.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 11, 2017 18:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Kubuś ty się chłopie nie krępowywuj żech się tylko maukaj tu ile wlezie!! I widzę że Ty też arystokrata światłowód jesteś, jak i my są :ok:
Lusia te grzywacza to jakieś gupie są chyba żech. Mój grzywacz też się cieszy szalenie jak z przeproszeniem się posram :roll: Mi to wydaje żech siem, że tym grzywaczom to wiele do szczęścia nie trzeba :?
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:

A niby się nie zgadza na nasze kuwetkowe wyczyny :ryk: :ryk: :ryk:
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 11, 2017 18:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

KociaMama44 pisze:Bestol, ja też się bardzo cieszę, że się znów na Twoim wątku ożywiłaś :). Bardzo lubimy Was czytać z Matriśkiem i Tośką :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A teraz oddaję głos Matrisiowi:

Ja tu fcale nie będę gorszy! Czy mogę się przyłączyć do klubu g*wienkowego? Tośka mówi, że ona to dama jest i że ona tam nie będzie się zniżać. Ale ja chętnie dołączem.

Matriś, powiedz Tosi, że się nie zna. Ale jak nie chce być z nami, to jest przeciw nam!
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 11, 2017 20:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Bestol, ja też się bardzo cieszę, że się znów na Twoim wątku ożywiłaś :). Bardzo lubimy Was czytać z Matriśkiem i Tośką :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A teraz oddaję głos Matrisiowi:

Ja tu fcale nie będę gorszy! Czy mogę się przyłączyć do klubu g*wienkowego? Tośka mówi, że ona to dama jest i że ona tam nie będzie się zniżać. Ale ja chętnie dołączem.

Matriś, powiedz Tosi, że się nie zna. Ale jak nie chce być z nami, to jest przeciw nam!
Lusia

Ta jeeest! Kto nie z nami ten przeciwko nam! No ale biada temu, kto jest przeciw klubowi z takim spustem, co nie Lusia?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 11, 2017 20:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Bestol, ja też się bardzo cieszę, że się znów na Twoim wątku ożywiłaś :). Bardzo lubimy Was czytać z Matriśkiem i Tośką :1luvu: :1luvu: :1luvu:
A teraz oddaję głos Matrisiowi:

Ja tu fcale nie będę gorszy! Czy mogę się przyłączyć do klubu g*wienkowego? Tośka mówi, że ona to dama jest i że ona tam nie będzie się zniżać. Ale ja chętnie dołączem.

Matriś, powiedz Tosi, że się nie zna. Ale jak nie chce być z nami, to jest przeciw nam!
Lusia

Ta jeeest! Kto nie z nami ten przeciwko nam! No ale biada temu, kto jest przeciw klubowi z takim spustem, co nie Lusia?

No pewnie :) Prawda, Prezesiuniu Bilu?

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 11, 2017 21:04 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kurtka. To jak już mamy prezesa w tym klubie, to by trza było mianować zastępcę prezesa i zastępcę zastępcy, a nawet zastępcę zastępcy zastępcy... mrrau! Ja mogę być tym ostatnim, bo lubiem dużo spać, co Wy na to?
Matrix
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 11, 2017 21:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Biluś a my też możemy wpaść?
Nas aż 7 jest, znajdziesz dla nas miejsce?
Może do nas w odwiedziny też wpadniesz? Zapraszamy!
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 12, 2017 11:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Oczywiście, że możecie wpaść a nawet musicie wpadać Wy żech!! 7 Was jest??? Raju jak by my się tak wszyscy razem arystokraty światłowód spotkali to byśmy mogli takiego Picasaa walnąć, że grzywacze by się cieszyły z roku pół :twisted: Grzywacz to takie dziwaczne stworzenie jest. Dziś mój cieszył się, żem drapnął coś co grzywacz chyba po to właśnie bym drapał ofiarował mi. Drapnął żem raz i grzywacz z radości prawie skakać zaczął to żem się moim arystokrata zadkiem odwrócił i polazł żem, bo grzywacz za bardzo cieszyć się nie może. W mojej łaskawości może kiedyś jeszcze drapnę znowu sę. W sumie niech se grzywacz sam drapie to.
Prezesy tu my wszyscy są. Bo każdy arystokrata światłowód to jest prezes też. I prezenter.
To pisałem ja Bil
Sir Bul :flowerkitty:
AAAAA grzywacz mi właśnie powiedział, że niby pomylił się ja i że chyba o prezydenta mi chodziło a nie prezentera. Gupi grzywacz i nic się nie zna. Po każdy arystokrata światłowód to i prezenter i prezydent jest.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1791
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lis 12, 2017 12:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ano 7 nas jest. O.o nic z tego wszystkiego nie rozumiemy, grzywacz? prezenter? prezydent? my to chyba za głupi na to jesteśmy.

No ale w ogóle to sprawa jest taka, że my to domków szukamy i szukamy i sami nie wiemy po co, dobrze nam tu, a każą się przeprowadzać :x

Głupi my, a Ci ludzie to jeszcze głupsi.
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 12, 2017 13:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

No właśnie - po co Wam Ci ludzie domków szukają? Przecie wiadomo, że jak gdzieś dobrze jest, to właśnie tam jest domek - nie?
Matrix
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 12, 2017 13:29 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

To ja będę szefem od spania, bo spać to ja lubię
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159170
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 12, 2017 13:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Szukają, bo mówią, że na 7 na stałe ich nie stać, i że jak my tu zostaniemy to już nie będą mogli pomagać innym potrzebującym kotom, no i taka to sprawa jest. My to niby rozumiemy, ale tu dobrze jest no i tak to jest ciężko nam, ale wiemy, że tak trzeba.

Tylko 3 zostaną na zawsze, 3, które oni kochają bezgranicznie i my to widzimy i też byśmy tak chcieli, więc szukamy
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Gosiagosia i 59 gości