Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 18, 2019 21:47 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Chikita, Bilu mi szepnął, że łeb Ci ukręci jak na drugi raz nie pójdziesz do lekarza!!!


Hę ? Twój Czarnuch mi grozi ? Murzynem (Chikitą) poszczuje !

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt sty 18, 2019 22:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:
Bestol pisze:Chikita, Bilu mi szepnął, że łeb Ci ukręci jak na drugi raz nie pójdziesz do lekarza!!!


Hę ? Twój Czarnuch mi grozi ? Murzynem (Chikitą) poszczuje !

Lusia dołoży swoje

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 19, 2019 14:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Obrazek

Bil z kumplami :P
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob sty 19, 2019 15:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ta złowroga chwila, kiedy starasz się wierzyć, że majster niezawodnie przymocował TV do ściany, a jednak targa tobą niepokój, że 5 kg kota na szczycie tegoż TV nie wróży nic dobrego, a emitowana właśnie reklama tylko pogłębia twój strach 8O


Obrazek
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob sty 19, 2019 16:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Majster może i dobrze zamontował, ale pozostaje pytanie.... z jakiego materiału zrobione są uchwyty i jaki mają maxymalny udźwig, być może Bil'u igra z ogniem :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob sty 19, 2019 16:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita, Ty wspieraj mnie a nie strasz, bo do psychiatryka trafię :ryk:

A ja tam wiem, z jakiego materiału uchwyty??? ja nie umiem odróżnić śrubki od gwoździa 8O
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob sty 19, 2019 18:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Przecież wspieram ! Mówię, że może dobrze zamontował.

No i zobacz tak wygląda śrubka:

Obrazek

A tak gwódź:
Obrazek

Różnica między jednym a drugim jest taka, że gwoździe są ostro i spiczasto zakończone.

Uchwyty, które trzymają telewizor są z kolei zawieszone na wkrętach i mam nadzieję, że dobrych wkrętach i wystarczająco długich :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob sty 19, 2019 20:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie będę straszyć i nie napiszę o moim okapie i mojej płycie ceramicznej bo to stara historia i wkręcone było jak było.
A Ofelia też spacerowała po tv. Wiszącym na ścianie. Jeszcze wisi. Tv, a nie Ofelia.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 19, 2019 20:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Nie będę straszyć i nie napiszę o moim okapie i mojej płycie ceramicznej bo to stara historia i wkręcone było jak było.
A Ofelia też spacerowała po tv. Wiszącym na ścianie. Jeszcze wisi. Tv, a nie Ofelia.

Opowiedz, nie bądź prosię

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 19, 2019 20:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie będę straszyć i nie napiszę o moim okapie i mojej płycie ceramicznej bo to stara historia i wkręcone było jak było.
A Ofelia też spacerowała po tv. Wiszącym na ścianie. Jeszcze wisi. Tv, a nie Ofelia.

Opowiedz, nie bądź prosię

A nie ma o czym opowiadać. Była płyta - nowa!, był okap i był kot na górnych szafkach kuchennych. Z tym że kota na gorącym uczynku nie złapałam, więc może to nie była kocia wina. Fakt faktem że okap zrobił łubudu, płyta zrobiła trzask brzdęk, garnek z parówkami zrobił łubudubu, a ja nie wiedziałam czy szukać kota, czy wyłączać kuchenkę, czy wycierać wodę czy zbierać parówki z podłogi.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 19, 2019 21:06 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie będę straszyć i nie napiszę o moim okapie i mojej płycie ceramicznej bo to stara historia i wkręcone było jak było.
A Ofelia też spacerowała po tv. Wiszącym na ścianie. Jeszcze wisi. Tv, a nie Ofelia.

Opowiedz, nie bądź prosię

A nie ma o czym opowiadać. Była płyta - nowa!, był okap i był kot na górnych szafkach kuchennych. Z tym że kota na gorącym uczynku nie złapałam, więc może to nie była kocia wina. Fakt faktem że okap zrobił łubudu, płyta zrobiła trzask brzdęk, garnek z parówkami zrobił łubudubu, a ja nie wiedziałam czy szukać kota, czy wyłączać kuchenkę, czy wycierać wodę czy zbierać parówki z podłogi.

Zapewne zrobiłaś wszystko, ale w jakiej kolejności?

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 19, 2019 21:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie pamiętam kolejności. Na pewno nie szukałam Ofelii bo sama się znalazła. Stała na progu kuchni i z niewinną minką zerkała, co się takiego stało.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 19, 2019 21:27 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Nie pamiętam kolejności. Na pewno nie szukałam Ofelii bo sama się znalazła. Stała na progu kuchni i z niewinną minką zerkała, co się takiego stało.


A ja myślałam, że czaiła się na kolejną parówkę :ryk:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob sty 19, 2019 21:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Nie pamiętam kolejności. Na pewno nie szukałam Ofelii bo sama się znalazła. Stała na progu kuchni i z niewinną minką zerkała, co się takiego stało.


A ja myślałam, że czaiła się na kolejną parówkę :ryk:

Ofelia zapewne woli szyneczkę

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 20, 2019 15:26 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:Przecież wspieram ! Mówię, że może dobrze zamontował.

No i zobacz tak wygląda śrubka:

Obrazek

A tak gwódź:
Obrazek

Różnica między jednym a drugim jest taka, że gwoździe są ostro i spiczasto zakończone.

Uchwyty, które trzymają telewizor są z kolei zawieszone na wkrętach i mam nadzieję, że dobrych wkrętach i wystarczająco długich :mrgreen:


W końcu wiem co to śrubka :D

Ofelia mnie przeraziła historią z okapem i płytą. Cóż mam jednak zrobić, gdy Bilu się nie słucha i mimo moich próśb ciągle na TV się ładuje :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 63 gości