Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 24, 2018 20:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nawet na maila nie reaguje...

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 27, 2018 18:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Żem się w końcu dobił tu i to teraz z radości siem żech zamiałkował strasznie wręcz i taką radość czuję ja, że aż się do kuwety wykicham ślicznie dziś!!! A ile to ja zmartiwamiau miał żem!! Bo mój grzywacz gupi jest! Grzywacz krzywe łapy dolne bardzo ma !! Takie krzywe, że ze zwykłych schodów spadł i tak poharatał się, że aż mu kość z łapy dolnej na wierch wylazła. FUJ ja arystokrata jestem żech i na koście nie lecę ni mru mru. No i grzywacz łapę górna złamał żech sobie też. Pokraczny grzywacz i przez to ja musiał żech sam na włościach być bo grzywacz w takim ludzkim schronisku leżeć musiał co tam go poskładali. To ja trochę wtedy długo grzywacza nie widział żem :( A to źle, bo siedziała ze mną grzywacza rodzicielka żech co mi nie dawała żreć tego co to arystokraty jedzą. Potem grzywacz na włości moje wrócił ale taki jakiś opakowany w białe tuby był. Oj długo w tubie na dolnej łapie był, bo z łapy górnej to mu zdjęli po miesiącu żech już, ale dolną łape to mu odpakowali dopiero 2 tygodnie temu żech. Ale już tej tuby na dolnej łapie nie ma też, szkooooooda bo fajowo to to się drapało. Teraz to grzywacz większa pokraka jeszcze jest bo jakby się łazić od początku uczy i ma rehabilitotuwaumiaucję. Wiem na bank, że to ma, bo ja arystokrata światłowód jestem i się na tym znam. Ale fajowo jest bo znowu jak arystokrata żrę tylko ciągle przyłazi ktoś żeby pomóc tu. U mnie teraz, jak na światłowód przystało, do normy wszystko wraca i nadal pięknie w kuwetę walę i myślę sobie żech, że tak pięknie to ja żem nie walił nigdy i jestem większy artystowiec w tym niż artystowce co działa swoje sprzedają, to ja se myślę że tez powinien ja sprzedawać swoje chyba. A teraz to ja ciekaw jestem co u Was arystokrata światłowody no!!!! Miałkować mi tu!!!! Bo ja znowu miałkuję, żech tu żem mogem być!!
To pisałem ja Bil
Sir BIl :201415
I jak ja pięknie w kuwetę .... :flowerkitty:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lut 27, 2018 18:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Biedna Duża :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lut 27, 2018 19:27 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Grzywacz to nawet trochę biedny był, ale ja żem o niego dbał i w łapę bez tuby żem grzał.
A tera to się pochwalę jak ja urosłem żem

Obrazek

Coooooooo, zatkało kakoo? Niezłe ciacho arystokrata światłowód jestem, co nieeee? Nie że tam się chwaliwuję czy coś, bo ja skromny światłowód jestem!!
............ale brawa poproszę :201415
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lut 27, 2018 19:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Mrrrrrrrrau, brrrrrrrawoooooooooooo, Biluniu piękniocki :)
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 27, 2018 20:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu :201421 :201421 :201421 :201421 :201421 :201461

Bestol dobrze, że już wracasz do zdrowia. Rehabilituj się i wracaj do pełnej sprawności. :ok:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 28, 2018 0:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol, Biluniu, jakże się cieszę, że wróciliście!
Matrix
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20



Post » Czw mar 08, 2018 20:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Zeżarłem właśnie całe surowe jajo 8) Grzywacz się boi, bo on uważa, że koty artystokrata światłowód białek jajów jeść nie mogą. Grzywacz starał mi zrobić się dietę barf ale ta paćka była jakaś fe. Ale spadło jajo całe surowe właśnie i żem pożarłżech tak jak spadło. Grzywacz przerażony jest, że to bardzo źle. Czy to bardzo źle żem to surowe całe jajo połkął żech? BTW skorupki olałem
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw mar 08, 2018 20:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Zeżarłem właśnie całe surowe jajo 8) Grzywacz się boi, bo on uważa, że koty artystokrata światłowód białek jajów jeść nie mogą. Grzywacz starał mi zrobić się dietę barf ale ta paćka była jakaś fe. Ale spadło jajo całe surowe właśnie i żem pożarłżech tak jak spadło. Grzywacz przerażony jest, że to bardzo źle. Czy to bardzo źle żem to surowe całe jajo połkął żech? BTW skorupki olałem

Też bym zjadła jajo. Ale nie dostaję :placz:

Nasiusiałeś na skorupki?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 08, 2018 20:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Żem nasikać na skorupki chciał, ale grzywacz w takiej panice to jaje zbierał, że aż mi oczy wylazły z wrażenia żech 8O Ale całe jaje zdążył prawie wsunąć ja 8)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw mar 08, 2018 21:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja cale dostawalem, ale żółtko i tak najlepsze. Teraz tylko zoltko dostaję
Ale nie raz i nie dwa, tylko wiecej razy zjadlem cale jajkoi wcuaz jestem duzy, i piękny.
Ten twoj Grzywacz to troche chyba panikarz jest, ale juz wiw, ze jajka lubisz
Tymoteusz Kot
Ostatnio edytowano Czw mar 08, 2018 21:16 przez Patmol, łącznie edytowano 1 raz

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 08, 2018 21:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Żem nasikać na skorupki chciał, ale grzywacz w takiej panice to jaje zbierał, że aż mi oczy wylazły z wrażenia żech 8O Ale całe jaje zdążył prawie wsunąć ja 8)

A ja mojej wylizuję śmietanę :)

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 08, 2018 21:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Patmol pisze:Ja cale dostawalem, ale żółtko i tak najlepsze. Teraz tylko zoltko dostaję
Ale nie raz i nie dwa, tylko wiecej razy zjadlem cale żółtko i wcuaz jestem duzy, i piękny.
Ten twoj Grzywacz to troche chyba panikarz jest, ale juz wiw, ze jajka lubisz
Tymoteusz Kot

Gdzieś czytałam, że czasem można dać kotu żółtko

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 110 gości