Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 21, 2018 8:00 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
Cindy pisze::ryk: Ile to jedna kocia kupa moze sprawic radosci :lol:

Bo Bilu to arystokrata światłowód


W odcinkach "Matura to Bzdura" padlo pytanie "co płynie w światłowodzie?"
Odp: światło i woda

:mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie paź 21, 2018 13:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli :ryk:

Będę starała się już tak nie panikować, bo formalnie przeginam.

Słuchajcie, nie uwierzycie. Bilu stał się żywym przykładem tego, że kot może wypaść z balkonu. Przed chwilą byłam na balkonie. Podleciała blisko siatki, aż się o nią otarła, sikorka. Uwierzcie mi, to była sekunda, gdy. Bilu rzucił się na nią i zawisł na siatce. Szczerze, to był moment i nawet nie zdążyłam pomyśleć. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Dotąd siatkę traktowałam profilaktycznie. Pierwszy raz naocznie się przekonałam, co się może stać, gdy kot się rzuci na ptaka na balkonie. Siatka szczerze uratowała mi kota przed wypadnięciem.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie paź 21, 2018 14:03 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Uffff... Na szczęście siatka była na miejscu.. :ok: :ok: :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie paź 21, 2018 14:26 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dokładnie na szczęście :) I sikorce nic się nie stało :)
Po tym ataku na sikorkę Bil jakby "oszalał". Zaczął chodzić po balkonie skradając się, brzuchem niemal przy ziemi, całkowicie spłaszczony. Oczy miał dookoła głowy. Zamienił się w istnego myśliwego :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie paź 21, 2018 15:59 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Grzywacz mi siem rozpisowywuje tu, a to mój wątek jest żech!!!!!!!!!

Grzywacze to seriowato gupie som! One nie rozumiejom, że nas światłowód arystokrata ignorowywać nie wolno żech!!!!!! NIGDY!!!
Se mój grzywacz wczoraj wieczorem film obejrzeć chciał i ignorowywał mnie!!! MNIE - arystokrata światłowód!!! Ja mu dam poignorowywować mnie!!!! Siem grzywacz pokicha, a filma nie obejrzy!!!
Obrazek
Grzywacz to chciał sprzed ekrana przegoniwać mnie, ale siem żem nie dał ni mru mru!!!!

A tu na tarasa moja usiałżech dziś żem. Chyba to ostatnie chwile na moja tarasa jest, bo w moja arystokrata wielce pupa zimno robi się żech
Obrazek

A tu ja polujem sem na moja mysza! Gupi grzywacz, na cu on mi foty robi, gdy ja polujem na mysza se żem?
Obrazek

Grzywacze to serio gupie som.....

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415

AAA i grzywacze takie gupie, że mój to prawie z radości płakał jak kupala waliłem w piątkowa sobota żech.
A jaką ja ucztę wczesniej miał!! Zamiaukałem grzywaczowi turecka żarcia cała prawie!!! :twisted:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie paź 21, 2018 16:07 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Hahaha, Biluniu, może zamawiaj częściej tureckie żarcie u grzywacza???? :ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie paź 21, 2018 16:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie omieszkowywać będem :twisted:
Ino wtedy grzywacz mój na zawała może zejść. To kto mi wtedy moja arystokrata światłowód sracz sprzątywać będzie???????
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie paź 21, 2018 16:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil. Tak ci miauknę że my na bałkonu mamy podusie coby nam nie było twardo i zimno w dupinki. Tfój grzywnik to się musi poprawić i ci podusię zanieść na tarasa.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie paź 21, 2018 16:58 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Carmen, mam ci ja poduchy na tarasa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale racje Ty miewujesz, więcej ja muszem mieć poduch żech!!!

Miauknę zaro o tym grzywaczowi swemu żech!
:flowerkitty:
:201415
:201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie paź 21, 2018 17:00 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Cześć Bilowusieńku mój! Co porabiasz? Ja już podobno zdrowywa jestem! :201487
To może się poganiamy? Albo co innego? Bo hajtowywać się jeszcze nie możemy, bom za młoda :wink:
Tycia
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie paź 21, 2018 17:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Cindy pisze::ryk: Ile to jedna kocia kupa moze sprawic radosci :lol:

Bo Bilu to arystokrata światłowód


W odcinkach "Matura to Bzdura" padlo pytanie "co płynie w światłowodzie?"
Odp: światło i woda

:mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 21, 2018 17:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

KociaMama44 pisze:Cześć Bilowusieńku mój! Co porabiasz? Ja już podobno zdrowywa jestem! :201487
To może się poganiamy? Albo co innego? Bo hajtowywać się jeszcze nie możemy, bom za młoda :wink:
Tycia

Na razie nie ganiajcie, bo się spocicie
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 21, 2018 18:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Grzywacz mi siem rozpisowywuje tu, a to mój wątek jest żech!!!!!!!!!

Grzywacze to seriowato gupie som! One nie rozumiejom, że nas światłowód arystokrata ignorowywać nie wolno żech!!!!!! NIGDY!!!
Se mój grzywacz wczoraj wieczorem film obejrzeć chciał i ignorowywał mnie!!! MNIE - arystokrata światłowód!!! Ja mu dam poignorowywować mnie!!!! Siem grzywacz pokicha, a filma nie obejrzy!!!
Obrazek
Grzywacz to chciał sprzed ekrana przegoniwać mnie, ale siem żem nie dał ni mru mru!!!!


Ja też czasem Dużej zasłonie tak, że nic nie widzi w telewizorze albo kiedy coś pisze i jak jej zasłaniam te jakieś przyciski to ona mówi do mnie żebym sobie poszła i gdzie ja z tym dupskiem się pcham. Dużym to nie dogodzisz, szczególnie mojej. Jak chcę na kolanka to ona nie chce albo mówi do mnie żeby ostrożniej, a jak jej się zachce to mi się wtedy nie chce.
Teraz to by chciała, ale ja zmęczona po podróży i odpocząć muszę.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie paź 21, 2018 18:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A gdzie byłaś, Chikusiu?

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 21, 2018 18:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:A gdzie byłaś, Chikusiu?


Byłam z Dużą u jej rodziców, bo Duża chciała się z Bąblem pożegnać. No i pożegnała.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 105 gości