Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 18, 2017 19:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu spora kota już jest (się znowu obraził i kazał powiedzieć, że spora kota to może ja jestem, a on jest męska i przystojna kota). No to Bilu całkiem przystojna kota jest, nie taka mała już i pomyślelim, że może więcej żartka mu trzeba (on kazał powiedzieć, że na bank więcej mu trzeba). Bilu nie jest gruba kota, duża tylko przystojna kota. I pomyślelim, że może trochę głodny może być przy wcześniejszej diecie to mu trochę dodalim. Ale czy nie zaczynamy przeginać?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt sie 18, 2017 19:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kochanego ciałka nigdy za dużo

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 18, 2017 19:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Normę dla Bila wagi masz 65 g, dajesz 60, to gdzie przeginacie? Do tych norm mokra karma się nie wlicza.

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 18, 2017 19:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dokładnie tak samo Alija myślimy. Tylko czytaliśmy, że w przypadku jak się obok suchego mokrą podaje, to wprost proporcjonalnie zalecane ilości suchego i mokrego powinno zmniejszać się. Ale Bilu spora kota już jest (się znowu obraził i kazał powiedzieć, że spora kota to może ja jestem, a on jest męska i przystojna kota). No to Bilu całkiem przystojna kota jest, nie taka mała już i pomyślelim, że może więcej żartka mu trzeba (on kazał powiedzieć, że na bank więcej mu trzeba). Bilu nie jest gruba kota, tylko już dużo większa i oczywiście przystojna kota. I pomyślelim, że może trochę głodny może być przy wcześniejszej diecie to mu trochę żartka w ciągu dnia dodalim. Podjeść lubimy i głodzić się nie bedziemy, bo przysmaki w między posiłkami wsuwamy też, ale w rozsądnych mamy nadzieję ilościach.
W tym miejscu Bil powiedział, że jak jeszcze raz pańcia nazwie go "per kota" to nie tylko nasra do pańciowego łóżka i do zlewu ale jeszcze narobi na pańciową garderobę i to w nocy, zanim pańcia do pracy wstanie. No to wycofuję że Bilu kota jest i poprawiam, że on przystojny i cudowny kocur jest :1luvu:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt sie 18, 2017 19:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Tak, kocur pełnym pysiem :1luvu: Kocur, który co zje, to zaraz spali i zawsze będzie szczupły i zgrabny. :kotek:

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 18, 2017 19:58 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu kazał powiedzieć, że on ślicznie wszystko spala tak popindala :) I kazał jeszcze napisać, że kryjówkę z wędkami znalazł, co je tam pańcia chowa jak mają przerwę w zabawie, i że baaardzo rano dziś do szafki z wędkami dobrał się i sam się bawił bo on samowystarczalny jest przynajmniej jak pańcia śpi.
No szczerze, wstaję dziś rano żeby dać mu żartko, patrzę, a on z piórkiem w pyszczku lata a za nim wędka cała lata też, a druga nieopodal leży. I nawet warknął na mnie, jak mu chciałam piórko z wędka z pyszczka wyjąć 8O W tym miejscu Bil kazał napisać, że warczy to traktor może, a on jedynie w sposób intelygentny (pisownia zachowana wedle tego co Bil dyktuje) zatem on jedynie w sposób intelygentny starał się pańci pomysł zabrania mu wędki wypersfudowywuć (pisownia zachowana).
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt sie 18, 2017 19:59 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Bilu kazał powiedzieć, że on ślicznie wszystko spala tak popindala :) I kazał jeszcze napisać, że kryjówkę z wędkami znalazł, co je tam pańcia chowa jak mają przerwę w zabawie, i że baaardzo rano dziś do szafki z wędkami dobrał się i sam się bawił bo on samowystarczalny jest przynajmniej jak pańcia śpi.
No szczerze, wstaję dziś rano żeby dać mu żartko, patrzę, a on z piórkiem w pyszczku lata a za nim wędka cała lata też, a druga nieopodal leży. I nawet warknął na mnie, jak mu chciałam piórko z wędka z pyszczka wyjąć 8O W tym miejscu Bil kazał napisać, że warczy to traktor może, a on jedynie w sposób intelygentny (pisownia zachowana wedle tego co Bil dyktuje) zatem on jedynie w sposób intelygentny starał się pańci pomysł zabrania mu wędki wypersfudowywuć (pisownia zachowana).

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 18, 2017 22:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:ryk: :1luvu: :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob sie 19, 2017 8:13 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Alija pisze:Normę dla Bila wagi masz 65 g, dajesz 60, to gdzie przeginacie? Do tych norm mokra karma się nie wlicza.

Wlicza się, bo normy na opakowaniu suchej są podane dla żywienia tylko suchą karmą.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21


Post » Sob sie 19, 2017 19:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

To też czytaliśmy Koniczynka, jak napisaliśmy wcześniej, że w przypadku jak się obok suchego mokrą podaje, to wprost proporcjonalnie zalecane ilości suchego i mokrego powinno zmniejszać się. My o tym z Bilem wiemy, ale każdy kotek inaczej potrzebuje, i nam się wydaje, że ja Bilu ciągle rośnie to trochę więcej mu damy niż zalecane na kilogram kota. Bo przecież kota wiek też się liczy i aktywność
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sie 20, 2017 13:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

mmmmmmrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 24, 2017 18:43 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, gdzie jesteś? Nie ma Cię już 4 dni :placz: I co nowego w kuwecie? Ja czasem siusiam poza kuwetę
Mania

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 24, 2017 18:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu Mania nam powiedziała, że zniknołeś. Pszybieglismy tu ile sił w łąpkach szukać ciebie.
Lilo i Nala

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 24, 2017 21:52 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, wypatrujemy Cię też my: ja, Matrix i Tosia!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości