Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 23, 2018 18:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lusia, bo u grzywaczów równi i równiejsiejsi chyba som.Dobrze, że my są kota arystokrata światłowód, a nie grzywacze jakoweś :ok:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon lip 23, 2018 18:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Lusia, bo u grzywaczów równi i równiejsiejsi chyba som.Dobrze, że my są kota arystokrata światłowód, a nie grzywacze jakoweś :ok:

To prawda.

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 23, 2018 19:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Teraz znowu ja - grzywacz. Chikita, daj prosze namiar - linka na łubinową kurację z Yves Rocher. Szukam i coś znalazłam, ale nie wiem, czy to jest to.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon lip 23, 2018 20:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita

 
Posty: 6437
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Pon lip 23, 2018 23:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:Bilu u mojej Dużej po jakiś dwóch tygodniach wyszło. Tak jej głowa swędziała, że myślałam, że pchły jakieś ma i na mnie przejdą !. Drapała i drapała i głupia myślała, że tak może powinno być i na tym to polega, ale jej lekarka dermatoloszka to powiedziała, że głupia jest i powinna przestać. I jak odstawiła to przestała się czochrać. Beczała za to, że skórę ma podrażnioną i nie może iść się pokolorować, bo ona się koloruje i tak mi lamentowała, że aż uszy bolały.
Ale też muszę powiedzieć, że moją Dużą bardzo dużo rzeczy uczula więc nie jest wiarygodna. Najgorsze, że zwala te swoje uczulenia na mnie, że niby ja ją tak uczulam i w ogóle, a jak był jeszcze pies to na niego nigdy winy nie zwaliła, że uczula. Zawsze mówi, że wszystkie dziadostwa wyszły kiedy przyjechałam :placz:
Czasem myślę jak ma gorszy dzień, że mnie odda :placz:
Chiko


To sobie dam spokój, bo mam skórę głowy wrażliwą i od jakiegoś czasu przeszłam na szampony specjalne do głów swędzących, podrażnionych i w końcu mi lżej na duszy i na ciele ;) Przestałam się czochrać, bo same środki po myciu zapobiegające świądowi nie do końca się sprawdzały. Zresztą po olerę myć głowę jednym niewłaściwym, by potem neutralizować to czymś innym. No taki idiota człowiek ze mnie był :x Teraz też myślę, że zamiast lepiej znów mogłoby być gorzej. Tym bardziej,że zapoznałam się ze specyfikacją tego produktu ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 24, 2018 17:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dla wrażliwców i alergików - kosmetyki Fitomed. Zwłaszcza szampony. Składnikiem myjącym jest w nich mydlnica lekarska. Nie wiem czy na wypadanie włosów pomogą, ale na swędzenie tak. Tylko trzeba się przyzwyczaić do tego że się mniej pienią. Tyle że do kupienia w sklepach z ziołami i zdrową żywnością. W drogeriach ich nie ma, w aptekach chyba też nie.

Bil. Miauknij swojej Duziej Grzywacznej że moja Duzia mówi że ja mam piąkne futerko jak niećwieć po tym co amciam. To niech twoja Duzia Grzywaczna amcia barfika to jezd miąsko z suplimętami i będzie mieć piąkne futerko na łepku.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lip 24, 2018 18:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Powiem grzywaczowi memu żech ja, że jak mi będzie barfika z sumplementa robił to ja siem z grzywaczem mym podzielem bo ja arystokrata światłowód jestem żech. Grzywacz coś zaczyna mlaskać, że dużo odżywki jakoweś na swoje pierze na łbie musi dawać bo mu ciżko jest trochem te jego pierze po mydle rozczesiwować ostatnio. Ale nadal z mydłem walczy. Gubi grzywacz.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lip 24, 2018 18:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Powiem grzywaczowi memu żech ja, że jak mi będzie barfika z sumplementa robił to ja siem z grzywaczem mym podzielem bo ja arystokrata światłowód jestem żech. Grzywacz coś zaczyna mlaskać, że dużo odżywki jakoweś na swoje pierze na łbie musi dawać bo mu ciżko jest trochem te jego pierze po mydle rozczesiwować ostatnio. Ale nadal z mydłem walczy. Gubi grzywacz.

Grzywacz niech swojego weta zapyta

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pon lip 30, 2018 23:16 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

I co tam rozczochrańce? :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lip 31, 2018 15:59 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Billu pewnie pociesza swoją po kuracji czarnuchem.

Chikita

 
Posty: 6437
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto lip 31, 2018 17:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:Billu pewnie pociesza swoją po kuracji czarnuchem.

:ryk: :ryk: :ryk: lub pięknie wali...

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 31, 2018 20:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

To ja opowiem trochem o moim grzywaczu, ale on światłowód arystokrata to nie jest żech :( On se to czarnowate paskudztwo na czupur swój wali i potem jeszcze jedno wali takowe różowate. Piękniejszy mój grzywacz nie jest nic a nic przez to to, ale sie uparł żech i to to na swój grzywaczowy czupurek wali. Ja se myślem, a niech se grzywacz nakładowuje to i jak może ładniejsiejszy będzie to go na wystawę grzywaczów dam żech.
A i pochwalem siem żech ja, że grzywacz prezent zrobił mi żech i ja to bardzo melonujem. to to mi grzywacz kupił:
https://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki ... kas/158715
ino inne niż na focie, bo z królika kupił mi żech. I my to z królika z grzywaczem bardzo melonujemy.
Ja smakowitowatości bardzo lubuję żech i dużo grzywacz mi daje ich. Grzywacz siem chyba boja troche, że od tych smakowitości moja arystokrata dupa pęknie mi żech, ALE JA SIE TAM NIE BOJAM!!!
A i grzywacz wielkowatego zielonego ufoluda dostał, co jak mówi grzywacz metr i 50 czegoś tam ma na wysoko. To siem nazywa hoja. Grzywacz o ta hoja już w innym wątku pytał, ale grzywacza olalich tam żech. Ja tam nie ruszawuje ta hoja, nawet nie podlazujem, bo ja arystokrata światłowód jestem i zielonego takogewoż nie tykuję, ale grzywacz i tak co chwile ta hoja sprawdza, czy ja nie żrem jej żech. Bo grzywacz martwi siem, ze ja to może zeżrywac bedem chciał i że ot tego źle zrobi mi siem. To ja już sam nie wiem, bo może jak grzywacz tak bardzo boja siem, to może coś w tym jest, że ta hoja zeżre mnie i wywalić łaskawie powinien grzywacz to. To ja tera zapytowywowuję siem Was, czy ta hoja może zeżreć mnie i czy grzywacz powinien to wywalić żech 8O
To pisalem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
I z przeproszywaniem, jak na arystokrata światłowód ustało, te moje ałtografy co ja je walnem w kuwetem żech to lepiej wyglądywują niż to grzywacza czarnowate.

Tu przypisek grzywacza: czarnowate - czarne mydło do włosów
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto lip 31, 2018 21:07 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja to nie wiem. Moja Duża oprócz zielska to niczego w domu nie trzyma, bo mówi, że u niej to tylko zielsko rośnie, a kwiatki już nie.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6437
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 301 gości