Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Sob sty 05, 2019 17:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Tylko na mnie biednego grzywacza nie krzyczcie :(

Kupione przed chwilą w Aldim w Bydgoszczy (w opakowaniu 10 patyczków - przysmak dla kota):
Obrazek

Obrazek
"z 75% miesa" i kto w to uwierzy???

Ale zaryzykowałam.... Nie bijcie :(
Zobaczę czy Bilu melonuje.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob sty 05, 2019 18:08 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ciekawe z tą ilością mięsa w mięsie. Może Billemu posmakuje.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sty 05, 2019 18:11 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Drops i Maciek zabijają się o nie :lol: . Tylko zauważ, że tylko jeden dziennie. Tak jest napisane na opakowaniu i tak bezpieczniej. One są słone (poświęciłam się i spróbowałam) :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sty 05, 2019 18:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ofelia by chyba na jednym nie poprzestała. Pannica uwielbia wszelkie smaczki, kocie "kiołbaski" też.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 05, 2019 18:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil'u przecież wszystko melonuje...
Moja za kabanosami nie przepada, ona w ogóle praktycznie za mało czym przepada. Szaleństwo się dzieje jak sosik z gurmeta zaserwuje. Jak poczuje to wołać nie trzeba, bo sama się melduje.

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Nie sty 06, 2019 15:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

No i jak powiedziała Chikita, Bilu wszystko melonuje i ten patyczek zamelonował bardzo też :) Wcinał, aż mu się uszy trzęsły :)

ewkkrem pisze:Drops i Maciek zabijają się o nie :lol: . Tylko zauważ, że tylko jeden dziennie. Tak jest napisane na opakowaniu i tak bezpieczniej. One są słone (poświęciłam się i spróbowałam) :)

Ewkkrem, skusiłaś mnie, też patyczka użarłam :P Rany, ale to jest obrzydliwe!!! Biedne koty, że muszą wcinać coś takiego 8)

Niestety, mój Bilu wszystkie przysmaki chyba połyka, nie gryzie :( On bardzo melonuje przysmak na ząbki - co z tego, jak mam wrażenia, że wsysa te przysmaki, a nie gryzie :(

I z innej beczki.
Przymierzam się do remontu sypialni. Sypialnia to wielkie słowo - to raczej przy moim metrażu minisypialnia jest - zatem szału nie ma :)
Mam już plan zagospodarowania jednej ze ścian, myślę o czymś podobnym:
Obrazek

Remont wprawdzie zaplanowany dopiero na marzec, ale już rozglądam się po necie za półkami dla kota. Chciałabym na ścianie zamontować 3.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 17:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Pomysł z półkami na ścianie fajny, choć ja bałabym się, że któreś spadnie.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 06, 2019 17:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dlatego wiem, że ważny jest montaż. Mój Bilu spaceruje po wiszącym TV. TV ciągle mocno trzyma się ściany :) I to nie tak, że sprawia mi to radochę, chętnie bym Bila oduczyła wskakiwania na ten nieszczęsny TV, ale nie mam takiej mocy sprawczej niestety.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 17:52 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

ewkkrem pisze:Drops i Maciek zabijają się o nie :lol: . Tylko zauważ, że tylko jeden dziennie. Tak jest napisane na opakowaniu i tak bezpieczniej. One są słone (poświęciłam się i spróbowałam) :)

:ryk:
Ja nie mam na tyle odwagi
Ważne że smakuje :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 06, 2019 18:01 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25, uwierz mi na słowo, nie smakuj tego paskudztwa :) Do teraz czuję ten posmak :P
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 18:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Pochwalimy się trochę.
Wprawdzie Bila nie ma na zdjęciu, ale chciałam Wam pokazać jego tron z wełniankową poduchą od Tulinka. Bilu serio uwielbia ten tron, korzysta z każdej norki i zwłaszcza z Tulinkowego posłanka na samej górze. Na zdjęciu rolety zasłonięte, ale w ciągu dnia Bilu może sobie spokojnie popatrzeć na świat przez okno balkonowe :)
My z Bilem tron, a zwłaszcza podusię od Tulinka melonujemy :) Bilu wręcz kocha i podusię i tron :1luvu:
Obrazek

A to prezent, jaki dostaliśmy z Bilem od znajomych. Nie skończyliśmy wprawdzie jeszcze tej lektury (jeszcze czytamy), ale czyta się nam całkiem melonowo :)
Obrazek
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie sty 06, 2019 18:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja w sypialni półek nie montowałam i montować nie będę, bo wiem, że skończyłoby to się wskakiwaniem do zabudowy i robienia porządku. W poprzednim mieszkaniu miałam i wiecznie łaziła mi nad głową.
Półek na Twoim miejscu bym nie kupowała- szkoda pieniędzy. Pójdź do sklepu budowlanego, wybierz deski i poproś aby pocieli na wymiar. Dokup listwę albo taśmę i obklej od zewnątrz. Wyjdzie o połowę taniej. Dokup porządne kątowniki i jak sama nie dasz rady to poproś kogoś kto zamontuje. Ja staram się obecnie ze względu na metraż kupować uniwersalne półki. Na salonach mam np takie:

Obrazek

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie sty 06, 2019 18:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita, przepiękne Wasze półki!

Mnie w sypialni półki nie będą przeszkadzały. Marzy mi się taka ścianka dla Bila.

Oczywiście, że sama nie dam rady. Kiepski ze mnie majsterkowicz. Ale mogę poprosić o pomoc znajomych w zrobieniu półek.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, JamesPeerb, jolabuk5 i 311 gości