Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2018 21:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Udało się odpazurzyć czarne małpię!
Z nią jest ten problem że to straszna panikara, wzięta na ręce robi się sztywna, nagle dostaje tyle łap co ośmiornica i zaczyna się wyrywać. Po czym fruuuuu! za szafki kuchenne i tyle ją widzieli. Dziś mi zwiała kilka razy zanim ją doniosłam do łazienki. Bo jedyny sposób na nią to brodzik pod prysznicem. Zamykam się tam z Czarnidełkiem, Czarnidełko widzi że nie ma drogi ucieczki i zaczyna udawać że jej nie ma :wink:
Ps. Pewnie bym nie skracała pazurów, ale Mała Czarna szponami zahacza o firanki i nie może się sama uwolnić, a Ofelia już raz sobie przy zabawie wbiła pazura w dziąsło :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 06, 2018 21:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Ekhm, Mała Czarna dziś rano zdemolowała firankę. Pazurkiem zahaczyła. No i próbując go oswobodzić zdjęła połowę firanki.
Czy ktoś mi może doradzić, jak złapać tą czarną @ i zrobić jej manicure?
Duża

PS. Ostrzeżenie dla kociej ekipy naradzającej się na Ofelię. Jej Kicistość miała już okazję złoić skórę kocurom większym od siebie. Aż się za nimi kurzyło.

Mała Ciorna miała rację. Firanka przecież na nią napadła. A Ofelku dawała radę POJEDYNCZYM kocurkom, ale ze zwartą ekipą tak łatwo nie pójdzie
Lusia

Ekhem, Ofelia dawała radę pojedynczym kocurkom, bo JESZCZE nie miała okazji pogonić kilku na raz :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 06, 2018 21:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Ekhm, Mała Czarna dziś rano zdemolowała firankę. Pazurkiem zahaczyła. No i próbując go oswobodzić zdjęła połowę firanki.
Czy ktoś mi może doradzić, jak złapać tą czarną @ i zrobić jej manicure?
Duża

PS. Ostrzeżenie dla kociej ekipy naradzającej się na Ofelię. Jej Kicistość miała już okazję złoić skórę kocurom większym od siebie. Aż się za nimi kurzyło.

Mała Ciorna miała rację. Firanka przecież na nią napadła. A Ofelku dawała radę POJEDYNCZYM kocurkom, ale ze zwartą ekipą tak łatwo nie pójdzie
Lusia

Ekhem, Ofelia dawała radę pojedynczym kocurkom, bo JESZCZE nie miała okazji pogonić kilku na raz :wink:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 06, 2018 22:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Ekhm, Mała Czarna dziś rano zdemolowała firankę. Pazurkiem zahaczyła. No i próbując go oswobodzić zdjęła połowę firanki.
Czy ktoś mi może doradzić, jak złapać tą czarną @ i zrobić jej manicure?
Duża

PS. Ostrzeżenie dla kociej ekipy naradzającej się na Ofelię. Jej Kicistość miała już okazję złoić skórę kocurom większym od siebie. Aż się za nimi kurzyło.


Ale tu będzie miała kocurka i kocurkową więc wątpię aby dała radę i chłopu i babie. Bo jeśli będzie chciała pogonić kocurka to zostanę ja kocurkowa Chiko, a jak będzie chciała mnie to zostanie kocurek Bil'u. No nas dwóch to nie da rady pogonić.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie paź 07, 2018 13:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lusia też może się dołączy. Jak już zdecyduje, którą stronę poprzeć

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Pt paź 12, 2018 15:56 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dyktatura pisze:Cześć Bilu,
tu tfój kumpel Lilo.
Mosze by tak zrobić dużym prezenta tak jak Miłozwierz?


Obrazek


LILO!!!!! Toć ty niesamowitowaty arystokrata światłowód jesteś żech no!!!!! Aż żem się napalił na to bez vatu! Ja mojemu grzywaczowi takie prezenta tera zrobię, że grzywaczowi to czarnowate co to na czupur se ładuje to mu paszczą wyjdzie :twisted:
:flowerkitty: :201415 :201465
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt paź 12, 2018 16:07 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A ja to jestem ogólnowato biednowaty arystokrata światłowód i firanków ni mom :( Mój grzywacz to ma takowe coś na oknach co to takie w paski jest i twardowato oknów się trzyma. A jak grzywacz na mych włościach sam zostawia mnie (bo lezie zarabiać na mnie) to te paski podnosi do samej góry że ich ni mo 8O Ino pustowate oknora som i jak ja mam w ten czas firanków moim arystokrata pazurem podziabać? Gupi grzywacz, że nie ma firanków. Podziabam mu za to coś innego z VAT. No bo jak można nie mieć firanków?!!!!!!!! 8O
:flowerkitty: :201415 :201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt paź 12, 2018 18:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja też nie mam firanek, bo Duża nie lubi i nie pozwala zakładać. My mamy rorety.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt paź 12, 2018 21:35 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:A ja to jestem ogólnowato biednowaty arystokrata światłowód i firanków ni mom :( Mój grzywacz to ma takowe coś na oknach co to takie w paski jest i twardowato oknów się trzyma. A jak grzywacz na mych włościach sam zostawia mnie (bo lezie zarabiać na mnie) to te paski podnosi do samej góry że ich ni mo 8O Ino pustowate oknora som i jak ja mam w ten czas firanków moim arystokrata pazurem podziabać? Gupi grzywacz, że nie ma firanków. Podziabam mu za to coś innego z VAT. No bo jak można nie mieć firanków?!!!!!!!! 8O
:flowerkitty: :201415 :201453

A ja nie mam ani firankuff, ani nawet paskuff :placz:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 13, 2018 15:20 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bo my przemiaukowane mamy Lusia :(

Mój grzywacz trochu ostatnio zdenerwowywany jest. Brzucho go boli od roku i idzie w przyszłym tygodniu na badanie, co mu niby rurę jakoś mają w paszczę wsadzić 8O Ja to siem stresowujem też trochę, że mi grzywacz na chatę z tą rurą w paszczy wróci 8O Ja to bym nie chciał żeby ta rura w paszcza mojego grzywacza wkładali, ale podobno trzeba zrobić tak. Bedem za mego grzywacza kciuki trzymował żech i wielka kupa dziś dla niego walnem, żeby nie myślał o tej rura w paszczy tylko o sprzątnięciu moja kupa!!!
:flowerkitty: :201415 :201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob paź 13, 2018 17:28 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Bo my przemiaukowane mamy Lusia :(

Mój grzywacz trochu ostatnio zdenerwowywany jest. Brzucho go boli od roku i idzie w przyszłym tygodniu na badanie, co mu niby rurę jakoś mają w paszczę wsadzić 8O Ja to siem stresowujem też trochę, że mi grzywacz na chatę z tą rurą w paszczy wróci 8O Ja to bym nie chciał żeby ta rura w paszcza mojego grzywacza wkładali, ale podobno trzeba zrobić tak. Bedem za mego grzywacza kciuki trzymował żech i wielka kupa dziś dla niego walnem, żeby nie myślał o tej rura w paszczy tylko o sprzątnięciu moja kupa!!!
:flowerkitty: :201415 :201453

Biedny grzywacz, może mu dołożę moją qpę?
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 13, 2018 18:37 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lusia wal kupe koniecznie dla mego grzywacza, bo on trochem tera wielka chodząca grzywaczowa stresa jest.
Gupi grzywacz - ja to siem niczego nie bojam!

:flowerkitty: :201415 :201453
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob paź 13, 2018 18:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bil. My mamy firanku. Ona jezd niebezspieczmna. Niedawmno się poplątałam pazurkię w firanku i firanku na mię spadnęła. Duzia wzięła ją i za karę wsadziła do pralku. Mam nadzieję że już więkcej na mię firanku nie spadmnie. Ino nie rozumię dlaczemu mię Duzia opcięła pazurki.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob paź 13, 2018 18:57 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Bil. My mamy firanku. Ona jezd niebezspieczmna. Niedawmno się poplątałam pazurkię w firanku i firanku na mię spadnęła. Duzia wzięła ją i za karę wsadziła do pralku. Mam nadzieję że już więkcej na mię firanku nie spadmnie. Ino nie rozumię dlaczemu mię Duzia opcięła pazurki.
Mała Ciorna Carmen

Bo nie chciała, żeby Ci firanka pazurka brzyćko połamała

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości