Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 12, 2018 18:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

U mnie było inaczej. Bylam w środkowej Anglii na wakacjach i trafiłam na wystawę. O syjamie starego typu marzyłam juuuuuż długo, ale w Polsce jakoś nie osiągalny był i jest. Trafiłam na tą wystawę, a tam właśnie ten syjam, ten który mi w głowie siedzi i zaczepiłam kobietę i się pytam co i jak. Kiedy miotu się spodziewa, a ona, że ma i została jedna kotka, ale nie będzie na sprzedaż. Dyskusja i zaprosiła nas abym sobie popatrzyła. No i faktycznie- Chiko za młodu to jakieś dziwadło było. Maciupeńkie i wciąż przy matce. Non stop. Żadnego szaleństwa tylko matka i matka no, ale po długich debatach odkupiłam więc jest takim suwenirem :mrgreen:
Póki zjechałyśmy do Polski Chiko była po prostu maluchem. No i w końcu jadłam banana, patrzę na naklejkę, a tam piszę CHIKITA. Zaraz po tym w telewizorze reklama- jakie są najlepsze banany ? CHI-KI-TA i została Chikitą, z czasem pozostało Chiko. Bananowy kot 8)
Mały PS; w hodowli nazywała się "Paw".
U mnie w pracy nie ma prezentów :cry: jest symboliczny podarek w formie wina, 7 lat co roku wino. Wszyscy wiedzą, że ja nie pijąca, a i tak dostaje wino. Od jednego dostawcy też co roku dostaje wino. Rok temu od innego dostałam czysty spirytus, bo wie, że nalewki robię i czeka aż mu wyślę. Moja szafka jest przepełniona lepszymi i gorszymi alko. I w tym roku pewnie będzie to samo...

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 12, 2018 20:11 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

mmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaau

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 12, 2018 20:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita, szkoda że nie mieszkasz bliżej. Wpadłabym do ciebie na winko. Czerwone wytrawne najlepiej.
Dzisiaj łażę do tyłu i w dodatku jak zombie (ja niskociśnieniowiec, na dworze ciśnienie wysokie) :201435
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 12, 2018 20:28 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:Chikita, szkoda że nie mieszkasz bliżej. Wpadłabym do ciebie na winko. Czerwone wytrawne najlepiej.
Dzisiaj łażę do tyłu i w dodatku jak zombie (ja niskociśnieniowiec, na dworze ciśnienie wysokie) :201435

Ty i tak masz do Chikity bliżej niż ja :placz:

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 12, 2018 20:30 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Chikita, szkoda że nie mieszkasz bliżej. Wpadłabym do ciebie na winko. Czerwone wytrawne najlepiej.
Dzisiaj łażę do tyłu i w dodatku jak zombie (ja niskociśnieniowiec, na dworze ciśnienie wysokie) :201435

Ty i tak masz do Chikity bliżej niż ja :placz:

Chyba niewiele bliżej...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 12, 2018 20:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A zapraszam wszystkie. Wina nie zabraknie. Kieliszków też nie, ale gdyby zabrakło to i z gwinta można pić :mrgreen:
Wino wytrawne, wino pół wytrawne, białe i czerwone. Adwokat się kisi i... bimber własnej produkcji :twisted:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 12, 2018 20:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:A zapraszam wszystkie. Wina nie zabraknie. Kieliszków też nie, ale gdyby zabrakło to i z gwinta można pić :mrgreen:
Wino wytrawne, wino pół wytrawne, białe i czerwone. Adwokat się kisi i... bimber własnej produkcji :twisted:

Dziękuję, dzisiaj to mi się nie chce nawet palcem kiwnąć.

Ale kto wie, może latem zrobimy ci nalot :twisted:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 12, 2018 20:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Nie ma problemu ! Tylko uprzeździe chociaż, bo ja sumiennie piniondz odkładam aby chałupkę pomalować i kabinę wymienić i żebyście mi nie wparowały ni z gruchy ni z pietruchy jak ja w samych gaciach z pędzlem będę stać :D

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 12, 2018 20:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Ja mogę przyjechać na malowanie! We własnych czterech kątach malowałam framugi, kaloryfery i jeden wazonik. Mam wprawę :mrgreen: :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 12, 2018 20:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Chikita, szkoda że nie mieszkasz bliżej. Wpadłabym do ciebie na winko. Czerwone wytrawne najlepiej.
Dzisiaj łażę do tyłu i w dodatku jak zombie (ja niskociśnieniowiec, na dworze ciśnienie wysokie) :201435

Ty i tak masz do Chikity bliżej niż ja :placz:

Chyba niewiele bliżej...

ale zawsze trochę, każde 100 metrów się liczy

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 12, 2018 20:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

8O
Zdecydowanie masz doświadczenie. Zapraszam na malowanie- dwa pokoje + balkon i trochę łazienki. Ile płacę ? Symboliczne zero :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 12, 2018 20:41 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:8O
Zdecydowanie masz doświadczenie. Zapraszam na malowanie- dwa pokoje + balkon i trochę łazienki. Ile płacę ? Symboliczne zero :mrgreen:

Spoko, winkiem zapłacisz :mrgreen: :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 12, 2018 20:43 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

I to nawet nie jednym !
Jeszcze jak się dopisze Bestol to malowanie moment zajmie. W jednej ręce pędzel, w drugiej wino.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Śro gru 12, 2018 21:06 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

A na ścianach szlaczki :twisted:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości