Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 21, 2018 20:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli podniosłaś nas z Bilem na duchu :)
Martwiłam się, bo na tym forum wiele osób pisało, że po kastracji mają kocury cienkie jak żyletki. Te osoby mówiły, że karmią koty zdrowo, bezzbożowo. Ja też bardzo dbam o karmę, jaką podaję Bilowi. Martwiłam się, że coś robię nie tak, skoro koty po kastracji innych forumowiczów są takie szczupłe, jak sami forumowicze piszą.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt wrz 21, 2018 20:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Och biedny Bil'u... Skoro Twoja żarta i po niej widać to pewnie chce się odchudzić na Tobie. Mój Ty biedaku... Mam zadzwonić do TOZ'u ?
Chiko

A teraz serio (i nie obraź się za to wyżej).
Kotka grubas mojej babci:
Obrazek

Moja Chiko leżąca (akurat te zdjęcie znacie, ale tutaj jest leżąca z zaznaczoną linią)
Obrazek

I bez zaznaczonej na bezczela gdzie sierść dodaje jej kilogramów:
Obrazek

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt wrz 21, 2018 21:02 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Przekonałyście mnie :) Nie będę się stresować żadną dietą dla Bila i nie będę mu ograniczać żartka :) To znaczy, nie ograniczę mu tego, co już dostaje :) Właśnie wlazł koło mnie na stolik, swój szanowny tyłek wsadził mi w nos a teraz usadowił się łbem na mojej osobistej klawiaturze!!!!
Bilu kazał dopisać, że na jego osobistej klawiaturze :D

A ja - grzywacz od siebie dopiszę - że osobiście rozpoczynam od poniedziałku dietę kopenhaską. Trzymajcie kciuki za mnie :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt wrz 21, 2018 21:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Zauważysz jak przytyje. Moja vetka mówi- jak coś ma się stać to i tak się stanie. Prędzej czy później.
Dlatego jeśli Twojemu Billowi zapisane w gwiazdach jest przytycie to przytyje :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt wrz 21, 2018 21:16 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Wiem Chikita, ale martwię się tym. Nie z powodu wyglądu Bila, bo jest dla mnie najpiękniejszy na świecie. Tylko mam wrażenie, ze zaczynam mi się tworzyć woda z mózgu, od tego ciągłego czytania o tym, co może zaszkodzić kotkowi. Nawet na tym forum wiele rzeczy mnie przeraziło. Do tego stopnia, że już nie wiem czasami co robić. Chyba za dużo wątków czytam i za bardzo szperam o zdrowiu kotów w necie. Myślę, że totalnie od tego zaczynam głupieć.
Co oznacza,że po diecie diecie kopenhaskiej powinnam się zastanowić nad psychiatrą :twisted: Czy istnieje ludzki behawiorysta? hehe
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt wrz 21, 2018 21:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita Kotka Grubaska Twojej Babci jest PIĘKNA :mrgreen: :1luvu:

Wszyscy jesteście piękni, ale ona Ah! :1luvu: :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt wrz 21, 2018 21:22 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Tak naprawdę to kotom(i nam też) najbardziej szkodzi samo życie, więc nie stresujmy się na wyrost

MaryLux

 
Posty: 159642
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 21, 2018 21:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Moli25 pisze:Chikita Kotka Grubaska Twojej Babci jest PIĘKNA :mrgreen: :1luvu:

Wszyscy jesteście piękni, ale ona Ah! :1luvu: :mrgreen:


Może to to i ładne, ale wiesz jak ścierwo ?
(Moja Mama woła na nią... Hitlerek :D )

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt wrz 21, 2018 21:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Wiem Chikita, ale martwię się tym. Nie z powodu wyglądu Bila, bo jest dla mnie najpiękniejszy na świecie. Tylko mam wrażenie, ze zaczynam mi się tworzyć woda z mózgu, od tego ciągłego czytania o tym, co może zaszkodzić kotkowi. Nawet na tym forum wiele rzeczy mnie przeraziło. Do tego stopnia, że już nie wiem czasami co robić. Chyba za dużo wątków czytam i za bardzo szperam o zdrowiu kotów w necie. Myślę, że totalnie od tego zaczynam głupieć.
Co oznacza,że po diecie diecie kopenhaskiej powinnam się zastanowić nad psychiatrą :twisted: Czy istnieje ludzki behawiorysta? hehe


Dlatego ja nie czytam i zdaje się na intuicję, bo nikt nie zna mojego kota tak dobrze jak ja sama.

Mam bardzo dobrą dietę :mrgreen: mniej żreć, więcej się ruszać.

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt wrz 21, 2018 21:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Chikita pisze:
Moli25 pisze:Chikita Kotka Grubaska Twojej Babci jest PIĘKNA :mrgreen: :1luvu:

Wszyscy jesteście piękni, ale ona Ah! :1luvu: :mrgreen:


Może to to i ładne, ale wiesz jak ścierwo ?
(Moja Mama woła na nią... Hitlerek :D )

dobrze, że nie Stalin

MaryLux

 
Posty: 159642
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 26, 2018 17:48 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Przeczytałam o tej diecie kopenhaskiej... Odpadłabym po jednym dniu.
Kawa z cukrem ?! Okropieństwo ! 5 listków sałaty ?!
Jeśli chcesz dietę mam dietę kardiologiczną. Maxymalny spadek wagi: 8 kg w 10 dni. Jest zdrowa, niskokaloryczna, pożywna. Po diecie trzeba jednak żreć zdrowo i umiarkowanie, bo będzie bieda.
Ja ustaliłam sobie cel: 1000 kalorii dziennie. Co 2 tygodnie 3 dni pod rząd wcinam tylko ryż brązowy aby organizm przeczyścić. Bez przypraw, bulioników. Sam ugotowany ryż.
Co sobotę żyję na samym soku marchewkowym i wodzie aby wypłukać toksyny z całego tygodnia.
Śniadanko, obiado-kolacja i owoce na deser. W pracy na lunch coś zdrowego i pożywnego, ale nie sytego (czyli głównie owoce).
Zero słodyczy, zero fast foodów, zero pieczywa, masła, ziemniaków. 90% posiłków robionych na parze. Smażenie i pieczenie od święta.
Dziennie min 5 km transportem pieszym.
Potem w domu jeszcze bieganina z pierdem (ona zdecydowanie dba o mój ruch). 20:00 : koniec żarcia.

Chikita

 
Posty: 6401
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro wrz 26, 2018 21:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Dieta kopenhaska jest wyjątkowo szkodliwa. W dodatku bardzo szybko odzyskuje się stracone kilogramy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Czw wrz 27, 2018 16:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Co racja to racja o diecie kopenhaskiej. Byłam już kiedyś na niej i ładnie schudłam, ale do tego ćwiczyłam. Potem dieta się skończyła i zaczęłam żryć. Pomyślałam o niej bo bardzo krótka jest, a planuję rzucić palenie i boje się, że przytyję jak balon. Myślałam też o diecie Dukana, ale mnie znajomi nastraszyli. W sumie inni doradzali.
Chikita, ja nie cierpię soku marchwiowego. Marchew toleruję tylko na surowo.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw wrz 27, 2018 17:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

No ale przecież sok marchwiowy jest z surowej marchwii??? :)
Przy okazji - cześć Bestol i Billuniu! Mam nadzieję, że macie się dobrze? :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: nfd, Nul i 239 gości