Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 20, 2017 16:21 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Marysia doszły do nas żech smutnowe bardzo wieści :( Ja Cię mocno pur pur pur
Witajcie Tosia Matrix i Kocia ich Mama. Jesteśmy w nastroju smutnowatym bardzo bo Manisława odeszła od nas :(
Bil
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro wrz 20, 2017 20:01 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Marysia doszły do nas żech smutnowe bardzo wieści :( Ja Cię mocno pur pur pur
Witajcie Tosia Matrix i Kocia ich Mama. Jesteśmy w nastroju smutnowatym bardzo bo Manisława odeszła od nas :(
Bil

Na pożegnanie Mania coś mi obiecała

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 20, 2017 20:42 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

:cry: ojej....
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw wrz 21, 2017 19:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Jeśli Mania obiecała, to na pewno się spełni.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw wrz 21, 2017 19:26 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Jeśli Mania obiecała, to na pewno się spełni.

we właściwym czasie

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 21, 2017 20:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Wiemy, że właściwym czasie i wiemy że się spełni. I pur pur pur mocno i tuli mocno
To pisaliśmy my
Bilu i jego grzywacz
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt wrz 22, 2017 20:08 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Wiemy, że właściwym czasie i wiemy że się spełni. I pur pur pur mocno i tuli mocno
To pisaliśmy my
Bilu i jego grzywacz

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 30, 2017 19:48 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Cześć Bilu. Jestem Lusia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podobno walisz w kuwetę prawie tak pięknie jak ja.
Miau!

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 31, 2017 17:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Lusia!! Jesteś taka fajowa że miauknąłbym <3 Słuchaj jak ty też tak w kuwetę pięknie walisz jak ja, to może by my tandem zrobili?? Bazę czaisz? Zakichalibyśmy naszym grzywaczom całą ścianę i nazwaliby my to "Bitwa pod Kuwetaldem" :twisted: . Mucha by nie siadła (hmmm a może by i siadła i pewno nie jedna...).
A ty też arystokrata jesteś? Bo ja to nawet jestem arystokrata światłowód!!
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto paź 31, 2017 18:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bestol pisze:Lusia!! Jesteś taka fajowa że miauknąłbym <3 Słuchaj jak ty też tak w kuwetę pięknie walisz jak ja, to może by my tandem zrobili?? Bazę czaisz? Zakichalibyśmy naszym grzywaczom całą ścianę i nazwaliby my to "Bitwa pod Kuwetaldem" :twisted: . Mucha by nie siadła (hmmm a może by i siadła i pewno nie jedna...).
A ty też arystokrata jesteś? Bo ja to nawet jestem arystokrata światłowód!!
To pisałem ja Bil
Sir Bil :flowerkitty:

Tak, ja jestem arystokratka z portu :) Rzecznego.
Zróbmy ten tandem, mrrriau!

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lis 04, 2017 18:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Teraz piszę ja - grzywacz chiński którego właścicielem jest Bilu. Nie ma mowy na żadne tandemy i "Bitwę pod Kuwetaldem" na ścianie!!! :D
Dopiero wczoraj byliśmy z Bilu na szczepieniu drugim po roku. Byliśmy u bardzo super pani weterynarz. Rozmawiała z Bilu, głaskała go, dużo czasu nam poświęciła. Mimo, że Bilu wazy 4,501 to nie mówiła że jest za gruby, powiedziała że Bilu po prostu duży jest, ale nie wygląda w tym momencie na zagrożonego otyłością (o czym mówił mi inny wet, gdy na wartości pokazane na wadze spojrzał). I wszystko powiedziała inaczej niż inni weci. Powiedziała, że teraz za rok kotka już szczepić nie trzeba, że za dwa lata warto (inny wet wciskał mi, że co roku trzeba). Że absolutnie żadnego szczepienia na wściekliznę skoro kotek niewychodzący (inny wet szczepienie na wściekliznę wciskał - bo ryzyko jak kotek wychodzi na balkon jest 8O ). Powiedziała też (jako jedyna z wetów u których byłam) żeby nie przesadzać z odrobaczaniem, po prostu obserwować jaką kupkę kotek wywala i absolutnie żeby co 3 miesiące nie odrobaczać ( a o 3 miesiącach inni weci u jakich byłam mówili). Zbadała Bilu całego. Tak do niego gadała, że nawet kuj w dupkę jakby nie poczuł :D Jako, że to mój wątek to bardzo pochwalę Panią wet i reklamę na Bydgoszcz dam:
Gabinet Weterynaryjny ''Pieszczoch'' lek.wet. Karolina Drewin, ul. Sandomierska 28, 85-830 Bydgoszcz.
My z Bilu baaardzo Panią wet miałkujemy i wybieramy Ją na naszego lekarza rodzinnego :)
I cieszymy się, że chociaż Bilu kuj kuj nie lubi, ale żeśmy to kuj kuj przeżyli - bo profilaktyka ważna jest :ok:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob lis 04, 2017 18:58 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Mi wetki mówiły o odrobaczaniu co pół roku. Częściej to wychodzące

MaryLux

 
Posty: 159603
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lis 10, 2017 19:09 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Teraz piszę ja - grzywacz. Bilu poleguje kolo mnie. Chcieliśmy się pochwalić faktem, że Bilu jest ciągle wszystkożerny,. kupiliśmy ostatnio Grau Puszka dla Łasucha, bez zbóż. Pierwszy raz. nie wiemy czy to dobra karma ale zaryzykowaliśmy. Bilu miałkuje tą karmę, ale on w sumie wszystkie miałkuje. Staram się mu żartko urozmaicać jak umiem. Nie pisze tego na watku spis karm dla kota bo bez sensu żebyśmy tam napisali, że się pytamy czy Grau jest dobra czy nie. Ale chyba dobra jest skoro w spisie karm na 1 stronie wątku wymieniana jest. A i Bilu wazył przy ostatnim szczepieniu 03.11.2017 - 4,510. ale to już pisaliśmy. Duża kota jest. A karmę dostaje tylko bezzbożową. Tak czy siak karmę Grau Puszka dla Łasucha http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... boz/220646 my miałkujemy - nam smakuje
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt lis 10, 2017 20:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Bilu, Ty to masz boskie życie - pyszne żarełko, samo mięsko... Twój Grzywacz Chiński dogadza ci jak umie.. no no- zdradź mi, jakeś ty to zrobił, bo ja to pańci nie umiem tak wytresować, żeby mi non stop zostawiała pełną michę chrupek, tylko (o ja biedny!) muszę sam sobie (łapką!) ściągać po chrupeczku. A tak mi się nie ce! Skandal i w ogóle oburzające, tak moje łapki nadwerężać...
Matriś
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt lis 10, 2017 23:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" się przedstawia

Kociamama, ale ja nie zostawiam nigdy Bilowi pełnej miski suchego. Kiedyś próbowałam, ale on wciągnął od razu jak odkurzacz wszystko co miało być na cały dzień. I zrezygnowałam z tego pomysłu. Ja jestem zadeklarowanym przeciwnikiem ciągle pełnej miski suchego dla Bilu. Nie daję Bilowi samego mięska bo daję gotowe żarcie. Matrix nie tresuj nigdy panci żeby ci pełna michę zostawiała. Ja mam też michę dla Bila do wolniejszego jedzenia, tą różową, ale też wydzielam mu w niej karmę suchą.Kociamama nawet nie weeisz jak się cieszę że wróciłaś)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 83 gości