Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 18, 2017 20:26 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Wojtek pisze:Uszy już ma! :D

Ale takie jakieś dziwne 8O :roll:
I taki puchaty jest chyba bardziej :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw maja 18, 2017 20:40 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Juz do kota podobny! :ok: :smokin:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw maja 18, 2017 21:59 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Nie, nie moge tu wchodzić
Nie moge oglądać - podziwiać bo jestem bliska zakochaniu :twisted:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 18, 2017 22:33 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

czitka pisze:
Thorkatt pisze:Jak najwiecej dotykajcie, głaskajcie,żeby maluch do ludzi sie przyzwyczajał. A mnie sie wydaje,ze ostatecznie to on zostanie u sąsiadów.

Raczej nie, też szukają domu. Jeszcze głaskania i dotykania nie ma z tego, co wiem. Maleństwo bardzo okazjonalnie opuszcza komórkę, a gdy ktos podejdzie mama bardzo się denerwuje. Jeszcze nie ten moment chyba. W sobotę być może dotknę osobiście, albo w niedzielę. Jak się pokaże....
Na razie mam relacje telefoniczno-fotograficzne :P

Jak najbardziej ten moment na socjalizację. Potem zacznie "dziczeć" naśladując matkę. Głaskać bez podnoszenia. Uczyć zabawy trawką czy piórkiem. Delikatnie podnosić centymetr nad ziemią. Puszczać jak tylko zacznie popiskiwać. Oswajać z miseczką z jedzeniem, z jedzeniem na palcu. Sadzać na kolanach siedząc na ziemi i pozwolić na działania. Dużo pracy. :)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38262
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw maja 18, 2017 22:52 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Ono schowane jest i wcale się często nie pojawia z tego, co mi wiadomo :(
I nie mam pojęcia, czy tam, za murkiem, mimo wielkiego serca i wielkiej troski, sąsiedzi będą mieli czas na socjalizowanie Maleństwa :( Bo to nie jest kotek w domu...Teraz też boją się denerwować i straszyć Mamę, żeby trzeci raz w sumie nie przeniosła gdzieś kociątka, bo kto wie co jej do głowy przyjdzie. Teraz jest bezpieczna i Maleństwo rośnie bezpiecznie. Tak, ale trzeba powoli zaczynać oswajanie, racja.
Moli25, zaglądaj, zaglądaj. A i tak obiecałaś na rowerkach z Małżem przyjechać, to może zajrzymy za murek 8)
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw maja 18, 2017 23:12 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Ais pisze:czitko, cudny maluch!

A jeszcze skoro, jak piszesz, używany ale bez dziur, to juz fogle :P

Mnie się zdaje, że nówka sztuka raczej. :mrgreen: :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34252
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt maja 19, 2017 6:14 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Taki szliczniutki :1luvu:
Trzymam kciuki :201494

Magadha

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Wto lut 28, 2017 19:10
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 19, 2017 8:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Gretta pisze:
Ais pisze:czitko, cudny maluch!

A jeszcze skoro, jak piszesz, używany ale bez dziur, to juz fogle :P

Mnie się zdaje, że nówka sztuka raczej. :mrgreen: :201461

Nówka, nówka oczywiście :ryk:
Co więcej, będzie coraz większy, takiego w markecie nie kupimy! To basen-niespodzianka 8)
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 12:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Cudni jesteśmy :1luvu:
A uszy ma jak mały niedźwiadek, tak mi się kojarzą uszka małych kotków, słodkie :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 20, 2017 10:08 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Kociątko dziękuje za wszystkie komplementy, oby tak dalej i na końcu szczęśliwy finał! :ok:
Niestety żadne z moich kotów, ani Mama, ani moje, ani Brat- nikt nie chce jeść suchej karmy Hills dla matek karmiących i kociąt, którą to w zawrotnej ilości 5 kilo nabył w prezencie dla Mamy i Kociątka Wujek Wojtek. Bardzo nam przykro :(
Ja też nie chcę :wink:
Wojtku, może mógłbyś kupić coś lepszego, do dwóch razy sztuka :ryk:
Tym samym oddam w dobre ręce lub pyszczki 5 kilogramów tego przysmaku, z pewnością się komuś przyda.
Odbiór wyłącznie osobisty we Wrocławiu.
Ostatnio edytowano Sob maja 20, 2017 10:29 przez czitka, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 20, 2017 10:11 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Poczekaj, jeszcze kociątko nie próbowało.
Jakaś nadzieja jest.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 20, 2017 10:22 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

Odsypię troszkę, ale resztę oddam, to wielka paka. Komu Hillsa?
To jest dosyć twarda karma, próbowałam. Malutka, ale twarda.
No nikt nie chce :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 20, 2017 10:44 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Urośliśmy!!Oddam Hil

To dobrze, że nikt nie chce - będzie więcej dla kociątka jak mu ząbki urosną. :)

Czitka tak "rozpuściła" okoliczne koty, że gardzą Hillsem. :D

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Sob maja 20, 2017 10:58 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Urośliśmy!!Oddam Hil

Wojtek pisze:To dobrze, że nikt nie chce - będzie więcej dla kociątka jak mu ząbki urosną. :)

Czitka tak "rozpuściła" okoliczne koty, że gardzą Hillsem. :D

Zostały jeszcze wrony, sroki i ...jeże :P
Wczoraj wieczorem poszłam zostawić na dachu dla Mamy drugą porcję mielonej wołowiny, bo sąsiedzi na moment wyjechali i mam tu Mamę pod szczególna opieką. Oczywiście przyszedł Brat i zjadł, ale że jadł łapczywie, to mu miska z tą wołowiną spadła na teren ogrodu. Wdzięcznie więc zeskoczył i się tuczył. Brata pogoniłam, dołączył się do akcji Obcio, ale on nie bardzo wie, czy boczniaki robić do Brata, czy gonić, ostatecznie stanął po mojej stronie. Wyszłam później z kolejną wołowiną, a pod komórką trzy jeżyki wyjadają z trawy resztki mięsa :P Jakie śmieszne!
To ja im dzisiaj Hillsa :evil:
Mama była, kolację zjadła :ok:
Mimo wszystko oddam Hillsa. Komu?
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17871
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 20, 2017 11:09 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko. Urośliśmy!!!!

czitka pisze:Odsypię troszkę, ale resztę oddam, to wielka paka.


No nie wiem czitko, pamiętaj, że mały może być gigantem, jak mu wyprorokowała MariaD!
A jak za miesiąc będzie wyglądał tak. :1luvu: :strach:
Obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sigrid, zuza i 130 gości