Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 17, 2018 10:00 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

:ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Śro sty 17, 2018 10:19 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Za dobre wyniki dla Bungo.
Tobie Olu spokoju i zdrowia.
Też obserwuję nasze koty i się o nie lękam.
Mocno starsze one:
Kredka 15 lat
Kajtuś 25 kwietnia będzie miał 14 lat
Gusia i Bródka 13 lat.

A Ptysia tak bardzo brakuje :placz:
Dzisiaj mijają 3 tygodnie :(

Zazusia

 
Posty: 2534
Od: Pon lut 21, 2005 9:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post » Śro sty 17, 2018 15:44 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Bungo, jak po nocy? Odezwij się proszę, czekamy. Wszystko dobrze?
Wczoraj przeczytałam część zalinkowanego przez Bungo wątku, bardzo tam śmiesznie bywało, bardzo.
Miło, że jesteście, że jesteśmy, że możemy się dzielić naszymi troskami, kłopotami, wspomnieniami i radościami, których niech będzie jak najwięcej!
MB@Ofelia wspomniała wyżej dawny wątek Cosi, tak, spadła chyba z kosmosu na środek ogrodu i powiedziała, że zostaje i to już było dawno :oops:
No bo przyłażą takie i idą w zaparte i nic zrobić się nie da, tylko kochać. :evil: Albo sami je wyłapujemy, udało mi się po dwakroć, Mić i Obiś i niestety już nie są z nami, cudowne, mądre, kochane dwa kocury :cry: :cry:
I jeszcze była Muśka ze stacji benzynowej z dwoma kociątkami, niedawno piękna Berta, o i jeszcze słynny Gucio, który się włamywał przez okno, albo przeskakiwał przez wszystkie płoty byle do domu....No i Taśtasie, wątek heroiczny, sama muszę chyba przejrzeć, bo mi tęskno.
Zazusiu, Kredka, Kajtuś, Ptyś, wszystkich pamiętam, spotykaliśmy się jeszcze na moim blogu i wirtualną imprezę na dachu komórki pamiętam, chyba z okazji urodzin Czitusi, Twoje koty w komplecie, młodzież to była z ogonami do góry, a dzisiaj mamy dostojne starszeństwo i niestety już czasem kogoś zabraknie, tak mi przykro z powodu Ptysia... :(
Marudnie mi dzisiaj, ale przejdzie, przejdzie.
Chyba mi się wątek kończy, już, już tak szybko? Przecież słynny cud narodzin (edit: Cud Narodzin :P ) w komórce był tak niedawno 8O
Ech, ten czas jak rzeka, jak rzeka płynie....
Ostatnio edytowano Śro sty 17, 2018 17:26 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro sty 17, 2018 16:56 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Słynny Cud Narodzin waży już... Niech no sprawdzę... 4.3 kg 8O
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Śro sty 17, 2018 17:29 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Mało :evil:
Paskud i Brat, domniemani ojcowie, ważą więcej. Paskuda oceniam na około 7, daleki wujo Syna, mój kochany Mić, doszedł do 7.20 :ok: A to jedna ekipa, jedne geny. Jeden płot i jeden murek. Czy Syn nie głoduje przypadkiem? :wink:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro sty 17, 2018 18:00 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

czitko, ale przecież Cud jest jeszcze młodziutki, jeszcze wszystko przed nim; jestem pewna, że będzie godnie kontynuował wagę swoich przodków :)

Taśtasie pamiętam, ależ to była sensacja, ależ emocje :)
smil
[Obrazek

smil

Avatar użytkownika
 
Posty: 8138
Od: Czw lip 14, 2005 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sty 17, 2018 19:37 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Odnalazłam wątek, ale zdjęć już nie ma :(
Odnalazłam w starym laptopie jakieś dwa, kiedy już były duże, to dzień przed odwiezieniem do Doliny Pięciu Stawów.
Obrazek
Jest na nim kawałek białej budki specjalnie zrobionej dla Tasiek, dzisiaj stoi pod jabłonką i to na niej potem przesiadywał Mić i czekał na Obcego, czyli Obisia :cry: Kaczusie to był 2006-ty rok...Budka niestety jest w stanie rozkładu już, zawaliła się :roll:
I jeszcze znalazłam fotkę Tasiek przy basenie, który osobiście wykopałam w ogrodzie, żeby się mogły taplać. Jakie były szczęśliwe w tej brudnej wodzie! Wcześniejszy duży chiński basen nadmuchiwany i osiatkowany z pomostami i kamieniami, to nie było to :evil:
Obrazek
Dziubuś i Czarna Główka. Wychowane od jednodniowych piskląt. W wannie w domu uczyłam pływać, ech...
A tak sobie na koniec wątku powspominałam.
Zimno.
Paskud jak mnie widzi, to już nie wywraca się na brzuch i nie robi balerona. Teraz on staje na głowie, serio 8O :roll:
Ostatnio edytowano Śro sty 17, 2018 19:41 przez czitka, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Śro sty 17, 2018 19:56 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Oj, na takie kaczuszki to moja Ofelka chętnie by zapolowała :oops:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33176
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 17, 2018 20:20 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Wiecie co? Właśnie sobie uświadomiłam, że za 2 tygodnie forum Miau skończy 16 lat

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 17, 2018 20:26 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

MaryLux pisze:Wiecie co? Właśnie sobie uświadomiłam, że za 2 tygodnie forum Miau skończy 16 lat

No nie mów... Już tyle?
Ciekawe ile jest na forum osób z takim "stażem" forumowania?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33176
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 17, 2018 20:47 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:Wiecie co? Właśnie sobie uświadomiłam, że za 2 tygodnie forum Miau skończy 16 lat

No nie mów... Już tyle?
Ciekawe ile jest na forum osób z takim "stażem" forumowania?

Oficjalnie 31 stycznia 2002 zarejestrował się lrafal, w pierwszych dniach lutego inni. Z aktywnych - jest zuza (od 2 lutego) i Dorota (od Mru), nie pamiętam, z którego miesiąca, ale 2002 r. Można sprawdzić

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 8:50 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

ja jestem od marca 2002, moja Tośka jest rok starsza niż forum 8O

małgo

 
Posty: 4627
Od: Śro mar 06, 2002 12:36
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 10:50 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

Kocham Was wszystkich. Dzięki, że jesteście.
Wątek się kończy, idę na emigrację wewnętrzną, przepraszam.

Genialny teledysk.
Szczepan, wychodź.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 11:11 Re: Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:Wiecie co? Właśnie sobie uświadomiłam, że za 2 tygodnie forum Miau skończy 16 lat

No nie mów... Już tyle?
Ciekawe ile jest na forum osób z takim "stażem" forumowania?



Zarejestrowani w pierwszym roku działania forum, wciąż aktywni, a przynajmniej zaglądający ( logowanie w ostatnim miesiacu)

lrafal
zuza
Hana
Daga
Falka
Damork
Ofelia
Blue
Nelly
lewka
rozalia
ana
Monika
LimLim
małgo
kociamatka
Olat
Kasia D.
Dorota
Masha
Kazia
vivaldi
Ela
Myszka.xww
Ananke
ryśka
jenny170
Basia_G
katonka
Majorka
evanka
Aniutella
Viola
kordonia
makaranka

Pozdrawiam :1luvu:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BrianrHife i 98 gości