Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 20, 2017 17:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

czitko, dziękuję za książkę, już leży na nocnym stoliku :D

Za chwilę będziesz z Obisiem w lecznicy, trzymam kciuki z całych sił za zdrowie burasiątka :ok: :ok: :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt paź 20, 2017 18:26 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Co z Obisiem?
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 20, 2017 20:41 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

W pysiu wyraźna poprawa, ale do końca daleko. Dostał trzeci raz antybiotyk i steryd.
W poniedziałek rano kolejny raz, w czwartek rano badania krwi.
Czuje się wyraźnie lepiej, zaczął jeść tyle o ile, ale ...
Obcio przez tydzień stracił 30 deko, waży 3.70 :cry:
Na bank nerki :( ?
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt paź 20, 2017 21:22 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Wspólnie z moim kociarstwem mocne :ok: :ok: :ok: :ok: za Obisia.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob paź 21, 2017 17:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

:ok: :ok: :ok: :ok: mocne za Obisia.

A nerki niekoniecznie. U mnie Rudzielec chudnie, choć wyniki nerek ma podręcznikowe - problem jest w jelitach. Obiś też mógł schudnąć z innych powodów.

W ogóle to przepraszam za długie milczenie, byłam poza Wrocławiem, a i teraz nie bardzo dysponuje wolnym czasem. Mam pytanie odnośnie lecznicy Niedzielskich, ale to może na prive.
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław


Post » Sob paź 21, 2017 18:47 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Siean, czekam na pw, wiem wszystko 8) :wink:
Wojtek już w Warszawie, raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc! Pewnie odpoczywa, nie tak miał wyglądać pobyt we Wrocławiu, miały być dwa dni a tu się zadziało 10 z pożarem i wścieklizną włącznie :roll:
Mama po kolejnej wizycie kontrolnej, czwartek coraz bliżej. Pani doktor obejrzała i powiedziała, że przytyła :P No pewnie, a co ma robić, je i śpi tylko dziewczynka dzielna. Jeszcze chwila.
Obcio markotny. W poniedziałek rano podjedziemy na antybiotyk i może uda się pobrać krew na Wilanowskiej, jak nie we wtorek rano o siódmej u Niedzielskiego, bo o ósmej muszę być w pracy. Będzie ten sam technik, którego ugryzła Mama na dyżurze, ale ja pójdę razem z Obciem na to pobieranie. Przy okazji ten palec odgryziony obejrzę 8)
Jestem potwornie zmęczona, przepraszam, że się nie odzywam.
Jak wypuszczę Mamę podsumuję wszystkie serduszka, które Mama otrzymała, zrobię rozliczenie.
Byle do czwartku!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob paź 21, 2017 22:25 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Trzymam kciuki za Obisia, Mamę, i Ciebie, czitko!
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34246
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie paź 22, 2017 18:46 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Mam już budzik na siódmą rano, pojedziemy z Obciem, może się uda pobrać krew, a może nie. Deszczowo u nas było dzisiaj, a Obiś, jak ja, lubi deszcz.
Wraca mokry i jest akcja : trzeba wytrzeć kota. Coś skubnie i znowu idzie się moczyć. Zmoczony Obiś to pół Obisia :(
Mamie zmniejszam temperaturę w piwnicy, kaloryfer już ledwo ledwo, przecież za chwilę wyjdzie niewiadomogdzie :roll: a już zimne noce.
Nie wiem, czy ona wie, że wychodzi, ale jakimś dziesiątym zmysłem wie Paskud i Brat, krążą, są blisko domu i jakby czekali na przyjaciółkę z dachu...
Trzy dni temu kichała troszkę, dałam biostyminę dwa razy, przeszło. Jest pod osłoną Convenii, nic nie powinno się stać. Ale ta osłona skończy się w piątek.
Teraz musi sama dać radę.
A w komórce przecieka dach :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon paź 23, 2017 8:11 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Jak poszło z Obciem ? Mam nadzieję, że OK ... :ok: :ok: :201461
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon paź 23, 2017 9:21 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Poszło idealnie, jak po maśle, zero reakcji na pobieranie krwi, a w gabinecie tylko ja i doktorka.
Morfologia od razu, biochemia będzie jutro rano. Jonogram rozszerzony też.
Morfologia idealna. Kamień na ząbkach straszny. Obcio nie chce jeść, pysio boli.
Lecę do pracy, będę wieczorem.
Najważniejsze wyniki jutro.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon paź 23, 2017 11:27 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Za remont w paszczy Obcia!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84800
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon paź 23, 2017 13:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

Z Obcia, za komórkę, za całą resztę spraw.

Czitka, a jak Mama nie będzie chciała się wyprowadzić? albo choćby tylko bywać w apartamencie?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22976
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 23, 2017 13:39 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

morelowa pisze:Z Obcia, za komórkę, za całą resztę spraw.

Czitka, a jak Mama nie będzie chciała się wyprowadzić? albo choćby tylko bywać w apartamencie?

:smiech3: :201416
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon paź 23, 2017 17:39 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama.Kwarantanna z pożarem w tl

morelowa pisze:Czitka, a jak Mama nie będzie chciała się wyprowadzić? albo choćby tylko bywać w apartamencie?


Nie strasz :strach:

I też kciuki za Obisia! :ok: :ok: :ok:
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 82 gości