Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 25, 2017 19:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

MB&Ofelia pisze:Mamuśka tak nieco "dymnie" wygląda, przynajmniej na fotce.

O ja ciemna masa :oops: , tak, dymna jest! :P I ma piękny gruby ogon, w ogóle jeś śliczna :1luvu:
Brat przyszedł nieco spóźniony na kolację:
Obrazek
Brat też piękny, Gutek, jeżeli zaglądasz, to przecież Tatuś! Pokaż Synowi, że ma się dobrze!
Taka piękna para szuka domu, to są cudne, bardzo kochające się koty :1luvu:
Edit: Paskudnik (też śliczny)gratis! :mrgreen:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie cze 25, 2017 20:14 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Syn, Synuś, Syneczek, Skur...Syn rośnie. Obrazek
Nie wiem co mu tam wpiszę jako imię w książeczce zdrowia, ale Syn jest Synem. Właśnie spożywa w swojej klatce surowy kurzy cycek. IbiIbi też jest dymna i już zakochana do obłędu w Synu. Bawi się z nim, galopuje i myje małego Gada. Gad zaczepia Szilę, ale nie ma między nimi takiej miłości jak się spodziewałam. Owszem, suka pozwala mu na wszystko i młody nie ma oporów przed obłapianiem suki za kufę, czy zagryzaniem merdającego oogona, ale to nie to. Jego mamusią jest Ibi :1luvu:
Niestety w Gutkowie spadek apetytu zalicza tylko Gutek, a i to nie przez upał a przez atak bólu - nie wiem, wątroba albo woreczek. Doznania fascynujące i pozbawiające ochoty do życia, jedzenia i w ogóle wszystkiego. Nic, nic, poczekam aż przejdzie i ruszam do Wro w pierwszy nieco ulżejszy dzień przyszłego tygodnia. Najgorzej ma być zdaje się wtorek i środa.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Nie cze 25, 2017 20:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Cudny Synuś i bardzo podobny do swojego taty :D
No i widać, że pięknie rośnie :ok:

Zdrówka dla Gutka, z całych sił trzymam kciuki :ok: :ok:
Buziaki dla maluśkiego cmok, cmok, cmooooook :201479
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie cze 25, 2017 21:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Gutek pisze:Nie wiem co mu tam wpiszę jako imię w książeczce zdrowia

Szczerą prawdę: Syn Brata.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23780
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Nie cze 25, 2017 21:39 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Bardzo ładnie, Syn Brata :1luvu: I jeszcze herb potrzebny koniecznie, może ktoś wymyśli. Z okolic to Mewa, Cygan, Hilton, Kowale, ale to jakoś nie brzmi jeszcze :roll: Kolor to chyba po Miciu- silver metalic, tutaj taka rasa w okolicy przeważa 8)
Cudny jest! I rzeczywiście podobny do Brata. Tato ma przeważnie taki lekko zmartwiony wyraz twarzy i Syn też. To tak zwany smutek genetyczny działkowy. Obiś też tak miał, ale już mu przeszło, teraz ma pyszczydło uśmiechnięte od ucha do ucha. To i Synu :wink: przejdzie!
Bardzo się cieszę, że kocha Ibi i że Ibi Syna kocha, tak miało być przecież. Głaski dla wszystkich ogoniastych i najcieplejsze pozdrowienia dla Ciebie Gutku, niech przejdzie co ma przejść, szybciutko wracaj do zdrowia :ok: :ok: :ok:
A Syn ma taaaakie wieeeelkie uszy i łapy.... :roll: :strach: I rośnie.....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie cze 25, 2017 22:01 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Syn Brata Gad :mrgreen: jest absolutnie przepiękny :1luvu:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15055
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 26, 2017 10:14 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Z pola walki:
Koty mnie zbudziły wcześnie, otworzyłam klapkę w drzwiach, a niech sobie idą do ogrodu i poszłam się jeszcze zdrzemnąć.
Wstaję. Miski wyczyszczone do dna i całe mieszkanie obszczane :oops:
Brat przyszedł na śniadanie w międzyczasie :evil: :evil: :evil:
Co mu zrobić? :mrgreen:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon cze 26, 2017 10:17 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

:mrgreen:
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23780
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon cze 26, 2017 10:21 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

czitka pisze:Bardzo ładnie, Syn Brata :1luvu: I jeszcze herb potrzebny koniecznie, może ktoś wymyśli.(...)

Sohn von Bruder aus dem Garten ;)

Wojtek

 
Posty: 27336
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon cze 26, 2017 10:26 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

czitka pisze:Z pola walki:
Koty mnie zbudziły wcześnie, otworzyłam klapkę w drzwiach, a niech sobie idą do ogrodu i poszłam się jeszcze zdrzemnąć.
Wstaję. Miski wyczyszczone do dna i całe mieszkanie obszczane :oops:
Brat przyszedł na śniadanie w międzyczasie :evil: :evil: :evil:
Co mu zrobić? :mrgreen:

Pewien kot o imieniu Obcy też tak zaczynał. :mrgreen:

Wojtek

 
Posty: 27336
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon cze 26, 2017 10:30 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

czitka pisze:Z pola walki:
Koty mnie zbudziły wcześnie, otworzyłam klapkę w drzwiach, a niech sobie idą do ogrodu i poszłam się jeszcze zdrzemnąć.
Wstaję. Miski wyczyszczone do dna i całe mieszkanie obszczane :oops:
Brat przyszedł na śniadanie w międzyczasie :evil: :evil: :evil:
Co mu zrobić? :mrgreen:


Dosyć, że się do łóżka nie wpakował :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon cze 26, 2017 10:55 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Wojtek pisze:
czitka pisze:Bardzo ładnie, Syn Brata :1luvu: I jeszcze herb potrzebny koniecznie, może ktoś wymyśli.(...)

Sohn von Bruder aus dem Garten ;)


I to jest to - nie znam wprawdzie mowy germańskiej ni w ząb, ale brzmi wielce godnie :ok:
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Pon cze 26, 2017 10:57 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

A z mama przyszywana foty beda? :mrgreen:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84821
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon cze 26, 2017 12:39 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Gutek pisze:
Wojtek pisze:
czitka pisze:Bardzo ładnie, Syn Brata :1luvu: I jeszcze herb potrzebny koniecznie, może ktoś wymyśli.(...)

Sohn von Bruder aus dem Garten ;)


I to jest to - nie znam wprawdzie mowy germańskiej ni w ząb, ale brzmi wielce godnie :ok:

Dla domowników i przyjaciół "Sohn" (wymowa zbliżona do "Zon"), a w książeczce zdrowia wpisać pełne brzmienie. Weterynarz się zdziwi. :lol:

Wojtek

 
Posty: 27336
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon cze 26, 2017 13:02 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Koniec świata, biedne dziecko :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości