Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 01, 2017 15:35 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Pięknie wygląda i to spojrzenie. Dumny Pan i Władca dzielnicy.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pt gru 01, 2017 18:34 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Kibicuję tutaj cichutko, bo o kotach nerkowych niewiele wiem. Na niewydolność nerek po ponad roku walki odszedł mój Pieklik, ale on był już w wieku zaawansowanym. Dzisiaj wiem, że powinnam była prowadzić go inaczej.

Pytanie z innej beczki - czy na miau można wstawiać filmy?? To co wyrabia Syn bezdomnej Matki przechodzi wszelkie pojęcie!
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Pt gru 01, 2017 18:40 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Gutek pisze:
Pytanie z innej beczki - czy na miau można wstawiać filmy?? To co wyrabia Syn bezdomnej Matki przechodzi wszelkie pojęcie!

Linki z YT na bank można
Obrazek

andorka

 
Posty: 13112
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob gru 02, 2017 10:29 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Gutek, wstawiaj filmik, narysuj, opowiedz, dawaj fotki!
Przepraszam, co to jest w podpisie, ten taki szary baleron? 8O :strach:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob gru 02, 2017 15:58 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Kazia pisze:Czitka, poradź sie na nerkowym wątku, z jakimi dodatkami lot nerkowy powinien dostawać mięso ( powinny to być normalne suplementy do BARF-a czyli głównie tauryna, tłuszcz i wapń. Ale jeśli będzie dostawał "kości mięsne" czyli np szyje kurze lub kacze, to już nie musi wapnia. I koniecznie wyłapywacz fosforu, bo fosfor uszkadza nerki i powinien być w baaardzo dolnej granicy normy utrzymywany).
A jeśli masz ochotę na większe czytanie, to polecam ten wątek, w szczególności początek czyli część teoretyczną.

http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.ph ... d0d972be5a

Specjalistkę od kotów nerkowych jest Margot, która ma takie chyba 3, i utrzymuje je w bardzo dobrej kondycji (w sensie, że nie pogarszają sie parametry nerkowe) już od kilku lat.

Moja nerkowa kotka jadła tylko mięso, Oczywiście z odpowiednimi dodatkami) i wszyscy weci sie dziwili, że nie schudła po ponad roku choroby...a ona odwrotnie, przytyła :)

Miałam napisać to samo, ale widzę, że już mnie ubiegłaś.
Barfny świat jak najbardziej polecam. Wyprowadziliśmy Lila na barfie tak, że przez 3 lata nie dostawał żadnych leków a parametry trzymały się w normie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob gru 02, 2017 16:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

czitka pisze:Gutek, wstawiaj filmik, narysuj, opowiedz, dawaj fotki!
Przepraszam, co to jest w podpisie, ten taki szary baleron? 8O :strach:


To nasza wspólna rodzina. Buranio [ ' ] od Fredzioliny.

https://www.facebook.com/martuszysko/videos/10155528583638500/
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Sob gru 02, 2017 17:02 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Gutek pisze:
czitka pisze:Gutek, wstawiaj filmik, narysuj, opowiedz, dawaj fotki!
Przepraszam, co to jest w podpisie, ten taki szary baleron? 8O :strach:


To nasza wspólna rodzina. Buranio [ ' ] od Fredzioliny.

https://www.facebook.com/martuszysko/videos/10155528583638500/

Ojej, przepraszam, myślałam, że....Nic, nic, piękny, pamiętam Burania :(
Ile waży Syn? 8)
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob gru 02, 2017 17:40 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Nie wiem, gruby jest. Surowa wołowina nadal stanowi ukochane pożywienie, na szczęście teraz już pożera poprzerastane kawały typu pręga. I nadal warczy jak wściekły nad każdym żarciem, jakby miał w pamięci mega głodowanie. Rozmiarami jak się rozpłaszczy dobija swojej ukochanej Ibi. No i takiej miłości kociej jak jest między nimi to nigdy u mnie nie było.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław


Post » Sob gru 02, 2017 21:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Czitka możesz mnie zastrzelić, ale muszę...
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=182900
Trochę mnie pcha desperacja, może ktoś się skusi? Bohaterami kalendarza są wyłącznie koty spod skrzydeł Kociego Życia, a cała zebrana kasa idzie na ratowanie następnych...
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Sob gru 02, 2017 22:43 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Ależ nie będę strzelać, wprost przeciwnie! Piękny kalendarz, Kocie Życie i mojej bezdomnej Mamie pomogło i Syna przygarnęło, i poproszę kalendarz dając przykład do nas zaglądającym!

Zimno się zrobiło, dachowce jedzą więcej i więcej, Mama i Paskud zaakceptowali Hiltona, widziałam ich tam za dnia. Gdzie są teraz pojęcia nie mam, nie w Hiltonie. Reszta przy kominku, Obcio chrapie. Jutro do Wujka Doktora.
Gutku, napisz koniecznie jak się kochają Syn i Ibi!
Śpijcie dobrze!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie gru 03, 2017 9:25 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Gutek a może jakieś nowe fotki syna byś dała.

Obisiu, Balbinko... :ok: :ok: :ok:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 03, 2017 18:41 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Wrzuciłam link do filmu i NIKT się nie zachwycił. To nie wstawię, o.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2617
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Nie gru 03, 2017 18:45 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Gutek pisze:Wrzuciłam link do filmu i NIKT się nie zachwycił. To nie wstawię, o.

A gdzie wrzuciłaś? Chętnie zobaczę

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 03, 2017 18:59 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Mama i Paskud bez domu....

Nadrabiam zaległości i zachwycam się Synem. Jaki przystojniak, a jak świetnie się chowa, a jak zaczepia, no cudo.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości