Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 12, 2017 6:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Nie ma nie ma burzy na pustyni.

Siean pisze:U mnie właśnie się oberwanie chmury przetoczyło, woda strumieniami po jezdni płynie, ale widoczność się poprawia, więc poszło już sobie.
Koty zaraz na balkon pójdą, wilgoć wąchać, jena Arya do brodzika wlazła i udaje, że to tylko tak, dla zabawy :P

Ja przed tym ledwo zdążyłam do domu. Pierwsze, orzeźwiające krople czułam na plecach.
Burzy się boję, ale wolę burzę deszczową od burzy promieni słonecznych.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 12, 2017 10:44 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Nie ma nie ma burzy na pustyni.

I po burzach.
A teraz kolejny mój apel o pomoc, ale chyba ostatni :(
Na dachu komórki mam Mamę i coś co z Mamą przychodzi poza Bratem. Byłam przekonana, że to drugi kocur. Dzisiaj widzę, że to prawdopodobnie kotka i to w ciąży, jakiś taki jeden bok bardziej wypchany z jednej strony :roll:
Mama chuda jak przecinek, nikt jej do dzisiaj nie złapał, nie jest w ciąży prawdopodobnie.
Na dachu jest klatka łapka, koty od dwóch miesięcy uczę przy otwartej klatce, żeby tam wchodziły na jedzenie. Teoretycznie po uruchomieniu zapadki dadzą się złapać.
Sytuacja jest być może podbramkowa.
Potrzebuję pomocy, o czym wielokrotnie na wątku pisałam. Czyli doświadczony łapacz, który koty złapie, zawiezie na sterylizację i zapewni miejsce na rekonwalescencję. Koty mogą wrócić po zabiegu na tereny ogrodowe koło mnie.
Ja tego niestety sama nie ogarnę z wielu względów.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob sie 12, 2017 20:02 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś . Na dachu kotka w ciąży.Chyba.

Sama podniosę, może ktoś zajrzy...
A przy okazji, zrobiłam też osobny wątek na Kotach.
viewtopic.php?f=1&t=181286
I wszędzie cichosza.... :(
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie sie 13, 2017 17:34 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś . Na dachu kotka w ciąży.Chyba.

Hej!
Poczytam :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 8:55 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Bardzo proszę o porównanie. Te zdjęcia to Paskudnik złapany przez Ulv, zaraz po kastracji, jakieś trzy miesiące temu.

ewa_mrau pisze:
czitka pisze:[ulvhedinn] Jeśli ktoś umie przekleić foty z fejsa, to prosimy :wink: [...]

a proszę Cię bardzo:
Obrazek * Obrazek * Obrazek * Obrazek * Obrazek

A teraz to, co przychodzi z mamą i ja się martwię, ze to kotka w ciąży, bo grube dosyć to jest.
Foty z dzisiaj na dachu:
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zwróćcie uwagę na to poszarpane ucho. Jeżeli to odnowiony Paskudnik 8O , to nie jest to kotka w ciąży.
I to jest cud po prostu.....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 9:01 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś . Na dachu kotka w ciąży.Chyba.

wg mnie to JEST Paskudnik. Prawe uszko jest poszarpane w tym samym miejscu

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 15, 2017 9:06 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Dorodny kocur :)
też myślę, że to Paskudnik.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto sie 15, 2017 9:31 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Stawiam na Paskudnika. Uszy się zgadzają, nos też.
Może zmienił płec? :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sie 15, 2017 9:31 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Nie znam historii Paskudnika. Jest gdzieś czemu on taki poraniony był?
Ale ...
na obecnych zdjeciach kotek ma przy samym pyszczku jakby trochę ciemniejsza sierść, taki jakby cień. Na wcześniejszych , z których tylko na jednym jest od przodu, ma, ale jakby jedynie nad górną wargą..
Może być kwestia ujęcia.
Też ucho lewe wydaje mi się być nie tak nacięta prosto, tylko już zaokrąglone..To tez może być kwestia zdjęcia, albo podgojenia się uszka.
Ty go, Czitka, widziałaś..
I obym nie miała racji w czepiactwie!

Tak czy siak - czy to jedyny 'osobnik' podejrzany na tę chwilę o ciążę?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 9:35 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Tak, o ciążę podejrzany jako jedyny. Obok jest zawsze Mama, niesterylizowana bo nie ma jak złapać, ale chuda jak przecinek.
A Paskudnik to miejscowy niczyj, pokancerowany był strasznie, cały w ranach, dał się złapać jako pierwszy zamiast Mamy.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 9:42 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Te lewe ucho wydaje mi się że na górnej fotce wygląda na wcięte łukowato bo opiera się o kuwetę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sie 15, 2017 9:46 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Tam na fejsie u Ulv może być więcej fotek, ja nie mam fejsa i nie dogrzebię się. Może ktoś mógłby jeszcze poszukać. Te fotki Paskudnika po kastracji są z tego wątku.
O, tutaj relacja Paskudnikowa Ulv:
https://www.facebook.com/magdalena.laza ... nref=story

https://www.facebook.com/magdalena.laza ... 5433458425
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 9:50 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

niestety, strona nie jest dostępna.

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sie 15, 2017 9:51 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

No, właśnie też zaczęłam to pisać..
Ale MB może mieć rację z tym, że oparcie o kuwetę mogło zmienić perspektywę... :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 15, 2017 10:06 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś .Czy to jest ten sam kot?

Patrzymy na prawe ucho, to poszarpane. Według mnie identycznie poszarpane.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, zuzia115 i 145 gości