Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 30, 2017 14:26 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

czitka pisze:Halo Wrocław! Potrzebuję pomocy przy kociątku. Maleństwo zrobiło się ruchliwe i zaczyna wypadać z kartonu na klepisko w komórce.
Tam można wszystko urządzić tak, żeby było w miarę bezpiecznie, ale potrzebuję dwie dodatkowe ręce do pracy, bo to trzeba zrobić szybko i skutecznie, żeby nie straszyć za bardzo mamy. Coś zabezpieczyć, coś poprzestawiać. Czy ktoś znajdzie godzinę dzisiaj, jutro? Tak za dnia. Jestem na Kowalach.
Czyli drobne prace fizyczne plus praca koncepcyjna. Oglądanie kociątka gratis :P
Proszę o ewentualne pw.


szkoda ,ze to tak daleko, bo chętnie bym pomogła, lubie opiekować sie takimi maleństwami
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 30, 2017 14:41 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

mir.ka pisze:
czitka pisze:Halo Wrocław! Potrzebuję pomocy przy kociątku. Maleństwo zrobiło się ruchliwe i zaczyna wypadać z kartonu na klepisko w komórce.
Tam można wszystko urządzić tak, żeby było w miarę bezpiecznie, ale potrzebuję dwie dodatkowe ręce do pracy, bo to trzeba zrobić szybko i skutecznie, żeby nie straszyć za bardzo mamy. Coś zabezpieczyć, coś poprzestawiać. Czy ktoś znajdzie godzinę dzisiaj, jutro? Tak za dnia. Jestem na Kowalach.
Czyli drobne prace fizyczne plus praca koncepcyjna. Oglądanie kociątka gratis :P
Proszę o ewentualne pw.


szkoda ,ze to tak daleko, bo chętnie bym pomogła, lubie opiekować sie takimi maleństwami

A chcesz maleństwo razem z mamusią? :wink: Pakować? :wink:
Pozdrawiam!
:201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 14:52 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

czitka pisze:
mir.ka pisze:
czitka pisze:Halo Wrocław! Potrzebuję pomocy przy kociątku. Maleństwo zrobiło się ruchliwe i zaczyna wypadać z kartonu na klepisko w komórce.
Tam można wszystko urządzić tak, żeby było w miarę bezpiecznie, ale potrzebuję dwie dodatkowe ręce do pracy, bo to trzeba zrobić szybko i skutecznie, żeby nie straszyć za bardzo mamy. Coś zabezpieczyć, coś poprzestawiać. Czy ktoś znajdzie godzinę dzisiaj, jutro? Tak za dnia. Jestem na Kowalach.
Czyli drobne prace fizyczne plus praca koncepcyjna. Oglądanie kociątka gratis :P
Proszę o ewentualne pw.


szkoda ,ze to tak daleko, bo chętnie bym pomogła, lubie opiekować sie takimi maleństwami

A chcesz maleństwo razem z mamusią? :wink: Pakować? :wink:
Pozdrawiam!
:201461


a tymczasowo czy na stałe? :mrgreen:

jeszcze trochę to mogę dostawać takie małe ale bez mamusi :(
trochę ich odkarmiłam w ostatnich latach
nawet jeden z nich znalazł domek pod Wro.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 30, 2017 14:58 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

Tymczasowo :ok:
Mir.ka, to żarty oczywiście. Jakoś muszę to opanować, tyle, że w komórce ziąb taki i ciemno :( I wilgotno...
Ja nie wierzę w cuda, że ktoś zabierze ją z dzieckiem, ale to byłoby dla niej i maleństwa najbezpieczniejsze. Tymczasowo oczywiście.
No nic, kurczaka jej zaniosę na obiad, mama lubi. Tylko coś mało chyba je ostatnio. Albo przejedzona od tego szwedzkiego stołu.
Ale idą już cieplejsze dni i tego się trzymajmy. Jak na bezdomną koteczkę z maleństwem to chyba nie ma najgorzej :roll: ....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 15:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

czitka pisze:Tymczasowo :ok:
Mir.ka, to żarty oczywiście. Jakoś muszę to opanować, tyle, że w komórce ziąb taki i ciemno :( I wilgotno...
Ja nie wierzę w cuda, że ktoś zabierze ją z dzieckiem, ale to byłoby dla niej i maleństwa najbezpieczniejsze. Tymczasowo oczywiście.
No nic, kurczaka jej zaniosę na obiad, mama lubi. Tylko coś mało chyba je ostatnio. Albo przejedzona od tego szwedzkiego stołu.
Ale idą już cieplejsze dni i tego się trzymajmy. Jak na bezdomną koteczkę z maleństwem to chyba nie ma najgorzej :roll: ....



oczywiście , ze ma dobrze :D
wiedziała gdzie się okocić, jedzenie ma podstawione pod pyszczek i mleka jej dla Stasia/Nel nie braknie :ok:
jak kotka jest wolno żyjaca to ciężko mogłaby znieść pobyt w zamknieciu, w domu, jak tu ma swobodę wychodzenia
moje koty pobyt małych w domu w miarę akceptują, nigdy nie miałam na tymczasie kotki z małymi, bo wydaje mi się ,ze kotom by sie to nie podobało, jak małe podrastają to widzę po ich zachowaniu, ze tylko czekają na chwile kiedy kociaki pójdą do swoich domów
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 30, 2017 15:56 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

A to przed chwilą, mamusia na spacerku:
Obrazek
Cośka niezadowolona i śpiąca:
Obrazek
Nadchodzi Obiś:
Obrazek
ObrazekCzitusia na dachu Hiltona.Jak Ciotka wyszła, to znaczy, że wiosna!
I biedna Balbisia w Hiltonie, której jakieś paskudztwo się na bródce zrobiło :(
Obrazek
Jutro rano będzie jeszcze jedna pani doktor u nas, nie wiadomo co to i co z tym robić, paprze się :roll:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 17:02 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

To moze zapytać przy okazji panią doktor o mamuśkę, Czy nie byłoby potrzeby zabezpieczyć jej przed następna ciążą, bo znam przypadek, że kotka mając tylko jedno kocię do karmienia, wypusciła sie cichaczem do kocurów i po odkarmieniu tego jednego zaraz miała następne.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 30, 2017 17:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

Wszystko w planach. Nie ma jak zabezpieczać, jak karmi, na razie. Będę pytać. Wiadomo, że trzeba ciachnąć w odpowiednim momencie. I zobaczymy też może czy to Staś czy Nel :oops:
Jutro najważniejsza jest Balbisia.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 17:21 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

czitka pisze:Wszystko w planach. Nie ma jak zabezpieczać, jak karmi, na razie. Będę pytać. Wiadomo, że trzeba ciachnąć w odpowiednim momencie. I zobaczymy też może czy to Staś czy Nel :oops:
Jutro najważniejsza jest Balbisia.


kciuki za Balbisię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

tamtej karmienie nie przeszkadzało w sprawieniu sobie następnych :(

maleństwu może nie udać się ustalić płci bo nie zawsze to jest tak widoczne w tym okresie nawet dla fachowców
ja raz dostałam dwóch 2,5 tygodniowych chłopaków, a później jeden z nich okazał się dziewczyną :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 30, 2017 17:30 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

dubel, dubel 8)
Ostatnio edytowano Pon maja 01, 2017 17:59 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 17:30 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

Wiem, wiem, że teraz z tą płcią to się raczej nie uda, teraz najtrudniej. Staś, czy Nel, to już wszystko jedno. I dobrze, że jedno a nie sześć :roll:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Pon maja 01, 2017 13:22 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

Bardzo dziękuję za serdeczny odzew po moim wzywaniu pomocy, nie spodziewałam się :oops: ...
Moli25, malgo, Dyktaturo....dziękuję :1luvu: Prace porządkowe popołudniem.
Natomiast rano była doktor u Balbisi, mamy prawdopodobnie zmianę rozrostową w pysiu, ale tak na 100% okaże się w sobotę, na razie antybiotykujemy. I będzie biopsja. Albo nie będzie. To, co na bródce to niezależne. No nic, czekamy, może będzie dobrze i to nie żadne paskudztwo...
Pani doktor zajrzała też do maleństwa i powiedziała, że cudne, whiskas na bank.
Dla pocieszenia Obcio zsotał Vice Misterem Miau w konkursie na łapki paputki i świętuje od rana :P
Obrazek
Pozdrawiamy z zimnego jednak Wrocławia!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon maja 01, 2017 17:25 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

Izcieplejszego Radomia, Misia i Julcia

gryficzanka49

 
Posty: 55
Od: Wto lut 21, 2017 23:24

Post » Pon maja 01, 2017 17:43 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i kociątko.Potrzebuję pomocy.

czitka pisze:Bardzo dziękuję za serdeczny odzew po moim wzywaniu pomocy, nie spodziewałam się :oops: ...
Moli25, malgo, Dyktaturo....dziękuję :1luvu: Prace porządkowe popołudniem.
Natomiast rano była doktor u Balbisi, mamy prawdopodobnie zmianę rozrostową w pysiu, ale tak na 100% okaże się w sobotę, na razie antybiotykujemy. I będzie biopsja. Albo nie będzie. To, co na bródce to niezależne. No nic, czekamy, może będzie dobrze i to nie żadne paskudztwo...
Pani doktor zajrzała też do maleństwa i powiedziała, że cudne, whiskas na bank.
Dla pocieszenia Obcio zsotał Vice Misterem Miau w konkursie na łapki paputki i świętuje od rana :P
Obrazek
Pozdrawiamy z zimnego jednak Wrocławia!


gratulacje :1luvu:

jemu chyba nie zimno od tego świętowania :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot] i 306 gości