Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 28, 2017 6:46 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Czitki fascynacja deszczem :) :

(...)
Samo sie zrobilo! Nagle za szyba lomot, taki jednostajny. Robimy 8O , wygladamy, a to deszcz! Sciana deszczu! Wali rowno, wielkimi, cieplymi kroplami i gesto!
Wyszlysmy na ganek posiedziec i popatrzyc. Ktora byla godzina nie wie nikt, ale bylo cudnie. Z dachu lalo sie jak z wiadra, troche na nas pryskalo, ziemia zaczelaq inaczej pachniec, a my nic, mokre troche, ale siedzimy.
I wtedy przyszla Ona, nasza dyzurna zaba. Usiadla na sciezce, a sciezka z betonu, ciepla, rozgrzana i mokra.
I ta zaba zaczela na tej sciezce robic rozne miny i pozy i siedziala taka szczesliwa i dumna i ten deszcz po tej zabie..., jej cudne to bylo! Tak, jakby poszczegolne czesci ciala nadstawiala na wieksze krople, a wszystkie byly wielkie.
Widzialysmy szczesliwa zabe!
(...)

Wojtek

 
Posty: 27349
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro cze 28, 2017 6:52 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek! Problemy łapankow

Wojtek pisze:Czitki fascynacja deszczem :) :

(...)
Samo sie zrobilo! Nagle za szyba lomot, taki jednostajny. Robimy 8O , wygladamy, a to deszcz! Sciana deszczu! Wali rowno, wielkimi, cieplymi kroplami i gesto!
Wyszlysmy na ganek posiedziec i popatrzyc. Ktora byla godzina nie wie nikt, ale bylo cudnie. Z dachu lalo sie jak z wiadra, troche na nas pryskalo, ziemia zaczelaq inaczej pachniec, a my nic, mokre troche, ale siedzimy.
I wtedy przyszla Ona, nasza dyzurna zaba. Usiadla na sciezce, a sciezka z betonu, ciepla, rozgrzana i mokra.
I ta zaba zaczela na tej sciezce robic rozne miny i pozy i siedziala taka szczesliwa i dumna i ten deszcz po tej zabie..., jej cudne to bylo! Tak, jakby poszczegolne czesci ciala nadstawiala na wieksze krople, a wszystkie byly wielkie.
Widzialysmy szczesliwa zabe!
(...)



Piękne, oj jak bardzo piękne :D
Mogłabym czytać i jeszcze raz czytać i czytać i wydaje mi się, że jestem w jakimś innym świecie, lepszym świecie .... :201445
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro cze 28, 2017 9:31 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Tak tylko na chwilkę, dziewczyny odsypiają wczorajsze upały, a Obcio poszedł sobie do ogrodu wyprać skarpetki :P
Obrazek
Siedzi i myśli.
Nie, nie, nie ma co komentować, fajnie jest. I jakby wszystko w nocy wyrosło, dżungla mi się zrobiła :strach:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro cze 28, 2017 9:43 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Rzeczywiscie wyglada jak w dziungli :) Wszystko sie upralo :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84882
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro cze 28, 2017 11:15 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Przepiękna fota zieloności i ten cudny myśliciel w białych skarpetkach aaaaaach :D :1luvu:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Śro cze 28, 2017 11:32 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Cuuuudne zdjęcie :love: :love: :love:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13130
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie


Post » Śro cze 28, 2017 18:01 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

MaryLux pisze:Znów grzmi

I leje

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 28, 2017 18:07 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Dyktatura pisze:
MaryLux pisze:Znów grzmi

I leje

Nie lubię! :placz: :placz: :placz:

MaryLux

 
Posty: 159726
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 28, 2017 19:52 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Cudownie, znowu grzmi i leje :dance2: !
Pobiegłam między deszczami zostawić coś w klatce na dachu i akurat przyszedł Paskud, ale zwiał zanim wyjęłam aparat.
I jaka zieleń!
Obrazek
To wielkie drzewo to Pyton, wierzba mandżurska, rośnie jak opętana, jakieś 10 lat temu wsadziłam patyk do ziemi :roll:
Pyton był ulubionym miejscem zabaw i wspinaczek kochanego Micia.
Ale teraz oberwanie chmury, i wieje. I grzmi!
Super :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro cze 28, 2017 21:50 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Tak ogród zniewala.
Tam można odpocząć... wyłączyć się
Tylko kiedy :|

Dopiero wróciłam z pracy... :|
:201429
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw cze 29, 2017 7:37 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Moli25 pisze:Tak ogród zniewala.
Tam można odpocząć... wyłączyć się
Tylko kiedy :|

Dopiero wróciłam z pracy... :|
:201429

Nieustająco zapraszam, i coś jeszcze na Ciebie czeka, poza Obisiem oczywiście :P
Są i inne atrakcje, ale to już dla profesjonalistów :mrgreen: , do których się nie zaliczam.
Trzeba złapać Mamę. Klatka stoi, Mama przychodzi albo 9-11 rano albo koło 17-19 wieczorem.
Nauczona, że jedzenie w klatce, jest spora szansa, że wlezie i w końcu się ją wysterylizuje. Ale 100% gwarancji, że przyjdzie nie ma.
Sama tego nie zrobię.
Klatka też nie może w nieskończoność stać na dachu, za dużo kotów tu zagląda, nie chcę, aby pół dzielnicy przyzwyczaiło się do bytowania w końcu na moim terenie, nie mam mocy przerobowych żadnych na ich ogarnięcie.
Proszę o pomoc.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw cze 29, 2017 23:42 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

Ja juz od po-weekendu jestem dostępna :D bo ostatni tydzień to zwyczajnie nie żyłam.... jakoś sie na łowieckie rozrywki umówimy :mrgreen:
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 30, 2017 9:16 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś. Staś u Gutek. I pada taki deszc

ulvhedinn pisze:Ja juz od po-weekendu jestem dostępna :D bo ostatni tydzień to zwyczajnie nie żyłam.... jakoś sie na łowieckie rozrywki umówimy :mrgreen:

Super! :ok:
Dzisiaj popołudniem przyjedzie Gutek na przesłuchanie Komisji Wewnętrznej ds znęcania się starszej Ibi nad Synem i nie tylko :wink:
Do 17-tej można zgłaszać pytania 8)
Gutek tyle wie o klatkach i łapankach co ja, aczkolwiek zasługi w pozostałych kwestiach kocich i psich ma niewyobrażalne :201494
Prawdopodobnie pojawi się też Mocna Siła Łapankowa Profesjonalna z zaprzyjaźnionej Fundacji czyli ŻabciaRybcia i może nam się uda.
Oby :ok:
Jak nam nie wyjdzie, to Ulv, będziesz jedyną nadzieją w przyszłym tygodniu :1luvu:
Chodź, chodź, podniosę Ci ciśnienie :ryk:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt cze 30, 2017 9:30 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś.Syn u Gutek.Komisja ds Syna dzis

Zadanie, a nie pytanie: zdjecia Ibi z Synem!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84882
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 189 gości