Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 28, 2017 19:26 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Znowu urosłem i sam

Ależ rośnie świetny tygrys :) Jakoś przez skórę czuję, że te objęcia, to już na stałe (kciuki)

gusiek1

 
Posty: 1660
Od: Nie sie 28, 2016 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 19:30 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Znowu urosłem i sam

gusiek1 pisze:Ależ rośnie świetny tygrys :) Jakoś przez skórę czuję, że te objęcia, to już na stałe (kciuki)

Nie, nie, Objęcia są przekochane, ale Maleństwo szuka jednak domku, taka decyzja i należy ja uszanować.
Współpracujemy dzielnie w temacie, jak również w temacie sterylizacji Mamy.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie maja 28, 2017 19:31 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Staś jak się patrzy :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie maja 28, 2017 19:32 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

STAŚ :ok: :ok: :ok: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie maja 28, 2017 19:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Sihaja pisze:Staś jak się patrzy :)


Też tak myślę :D :ok:

To może mamusia zostanie ochrzczona jako Nel ? Jest śliczna i bezimienna :D :ok:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie maja 28, 2017 19:43 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

No właśnie, może sobie ktoś ochrzci :wink: :evil:
Dostarczę osobiście 8)
A tak serio, to śliczna jest. Młoda, zdrowa, puchata. Będzie po sterylizacji. Szkoda, żeby została niczyja na okolicznych działkach :(
Cuda się czasem zdarzają, może ktoś razem ze Stasiem ją weźmie?
Takie dwa Cuda właśnie :1luvu:
No co, pomarzyć sobie wieczorem w Hiltonie nie można....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie maja 28, 2017 20:16 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Staś rośnie jak na drożdżach :love:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie maja 28, 2017 20:22 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Piękny kocurek z naszego Stasia.
Tylko brać i kochać.
Czy to nie czas aby robić powoli ogłoszenia? No chyba, że już są?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 28, 2017 20:49 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Staś jeszcze malutki, ma około 6 tygodni. Na razie ogłaszamy pocztą pantoflową. Już ktoś chciał, ale sąsiedzi nie dali i słusznie. Tak sobie chcieli już... :evil: Nie damy tam, gdzie małe dzieci. Staś musi mieć domek wyjątkowy i koniec :ok:
Jeszcze chwila a pewnie będzie odrobaczanie. A potem szczepienie. Powolutku. :201461
Mama Stasia pilnuje, a Paskudnik wylizuje i robi za ojca, czyli Brata. Co tam się dzieje :roll:
Paskudnik to kumpel Brata, ogon ma trochę krzywy. Też niczyj. Obydwoje to dawna paczka Obisia.
Dzisiaj Stasia widziałam i dotykałam...Sama rozkosz :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 14:14 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Znowu urosłem i sam

czitka pisze:Potrafię się zachować w domku, ale jeszcze go nie mam :(
Obrazek
A tu mi zaglądali pod ogonek, czy jestem Staś czy Nel :oops:
Obrazek
I co myślicie? Kto ja jestem? :roll:
Bo już nie chcę mieć kłopotów z tożsamością, ja chce wiedzieć!



śliczny Staś :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 29, 2017 19:37 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Chłop na schwał. Niniejszym oficjalnie aplikuję, proszę rozważyć moją kandydaturę. 12 lat doświadczenia w opiece nad kotyma, 8 lat tymczasowania osesków. Okna osiatkowane. W domu po nagłym odejściu Zou trzyletnia osamotniona Ibi oraz 14letni Lucjusz (pies) i 6 letnia Szilusia (suka - najlepsza kocia mamka jaką znam). Na priv podam nr telefonu.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2619
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 19:41 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Gutek pisze:Chłop na schwał. Niniejszym oficjalnie aplikuję, proszę rozważyć moją kandydaturę. 12 lat doświadczenia w opiece nad kotyma, 8 lat tymczasowania osesków. Okna osiatkowane. W domu po nagłym odejściu Zou trzyletnia osamotniona Ibi oraz 14letni Lucjusz (pies) i 6 letnia Szilusia (suka - najlepsza kocia mamka jaką znam). Na priv podam nr telefonu.

Oh jej :love:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 20:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Gutek pisze:Chłop na schwał. Niniejszym oficjalnie aplikuję, proszę rozważyć moją kandydaturę. 12 lat doświadczenia w opiece nad kotyma, 8 lat tymczasowania osesków. Okna osiatkowane. W domu po nagłym odejściu Zou trzyletnia osamotniona Ibi oraz 14letni Lucjusz (pies) i 6 letnia Szilusia (suka - najlepsza kocia mamka jaką znam). Na priv podam nr telefonu.

Kandydatura zostanie rozważona, dzięki :1luvu:
Staś należy teraz do sąsiadów i wszelkie decyzje będziemy podejmować wspólnie. I trzeba Stasia zapytać też! :P
Pw odebrane, oddzwonię niebawem :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto maja 30, 2017 18:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Gutek pisze:Chłop na schwał. Niniejszym oficjalnie aplikuję, proszę rozważyć moją kandydaturę. 12 lat doświadczenia w opiece nad kotyma, 8 lat tymczasowania osesków. Okna osiatkowane. W domu po nagłym odejściu Zou trzyletnia osamotniona Ibi oraz 14letni Lucjusz (pies) i 6 letnia Szilusia (suka - najlepsza kocia mamka jaką znam). Na priv podam nr telefonu.

O, kogo widzę!
Popieram kandydaturę - to doskonały koci dom.

PS. Gutek, pozdrawiam cię w imieniu Huana.
Obrazek Bis, Ami i Księżniczka ['] Obrazek

Siean

 
Posty: 4867
Od: Pon paź 25, 2004 21:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 30, 2017 18:56 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i Kociątko. Jestem Staś czy Nel?

Rozmawiałam wczoraj z Gutek, wspaniała Kocia Mama. Niestety nie rozmawiałam z sąsiadami i dzisiaj nie dam rady, może jutro. Zobaczymy, ja tu decyzji podejmować nie mogę, Staś malutki jest i powinien zostać z mamą jeszcze co najmniej 3 tygodnie, być może mają inne plany, inną opcję. Nie mam pojęcia.
A tutaj założyłam osobny wątek w sprawie sterylizacji Mamy:
viewtopic.php?f=1&t=180313
Może ktoś coś podpowie?
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości