Cosia Czitka Balbi.Obcio odszedł..Paskud i Mama. Bungo.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 25, 2017 20:04 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

czitka pisze:mama nie była wcale podejrzanie gruba, wcale nie była gruba

Skoro jedno małe, to pewnie że nie była gruba.
czitka pisze:To jest Staś albo Stasia 8)

Staś albo Nel. :idea: :P :201461
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto kwi 25, 2017 20:14 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

Tak, dziękuję! Staś albo Nel! :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto kwi 25, 2017 20:20 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

Moj Maż S. Sie śmieje :lol:
Ty wiesz czemu :wink:

Mocne kciuki.
Nieustannie myslimy o was
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto kwi 25, 2017 20:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

jeżu, Czituś, dziś dopiero doczytałam, wczoraj do nocy w pracy (znów nadgodziny).

Mama urokliwa, jak młodziutka, to nie dziw, że tylko jeden maluszek ( no mogłybyć dwa, jeden martwy np). Szare obstawiam, że to ciotka, kocura, nawet brata, popędziłąby daleko. Szare też może być ciężarne.... :strach: :strach: :strach:
Wyzwanie masz spore....
Moja ostatnia czwórka maluchów trafiła na podwórko jak były juz lażące, miały ok 7 tyg, no ale czwórkę ślepaczków na butelce też kiedyś odchowałam. Tu jest jeden, z mamą.....Mamę futrować i jak najwięcej spokoju. Wówczas ona też będzie spokojna i Twoje rezydentki będą miały spokój.

Kciuki trzymam za całę towarzystwo :ok: :ok: :ok: :ok:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15073
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 26, 2017 19:28 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

Ciemno już, zimno i pada deszcz. Wymieniłam butelkę grzejącą, zaniosłam kolację pogłaskałam Stasia :1luvu: Albo Nel :1luvu:
Śpiący był bardzo. Taka ciepła klucha. Puchata!
Obrazek
Jak mama wychodzi do toalety, maluszka pilnuje to straszne zwierzę z tyłu :P
Rośniemy.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro kwi 26, 2017 20:13 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

:1luvu: :201461
Takie maluchy dużo śpią, a gdy śpią, to rosną. :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro kwi 26, 2017 21:54 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

Cudny Staś albo cudna Nel , jak dobrze że ma cieplutko, mięciutko i ma własnego bodyguarda w postaci scura :D :ok:
Rośnij zdrowo maluchu :1luvu:
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt kwi 28, 2017 9:00 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

Wreszcie, wreszcie się pokazało, ale musiałam pogmyrać po brzuszku :oops:
Oto ja, malutkie niczyje dzieciątko niczyjej mamy, nic jeszcze nie widzę, nic, ale to chwilka już!
Obrazek
I co, może być? :roll: :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt kwi 28, 2017 9:10 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Może być :ok: Jest cudny i nie jest niczyj, bo ma swoje dwie mamy, czekoladową i ludzką :D :1luvu:
Kciuki za całokształt w komórkowym żłobku :ok: :ok: <3
Gdy cię znalazłam, nie wiedziałam, co z tobą zrobić.
Dziś nie wiem, co zrobię bez ciebie...
Marcel 7.10.2007 - 26.07.2021

kwinta

Avatar użytkownika
 
Posty: 7320
Od: Śro maja 21, 2008 20:47
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt kwi 28, 2017 14:36 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Wszystkich, którzy do nas zaglądają bardzo proszę o wielkie wsparcie dzisiaj tu:
viewtopic.php?f=1&t=179890
Oby się udało! :ok:
A maluszek i mama śpią. Brzuchy pełne, w komórce ciepło pomimo zimnej pogody. Jemy, śpimy i rośniemy.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt kwi 28, 2017 14:53 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Maleństwo :1luvu: nie wiadomo jeszcze, jak się wybarwi, ale kolor się zapowiada jako... srebrny metalic. :mrgreen: Kuzyn/kuzynka Micia? :)
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34273
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt kwi 28, 2017 15:29 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Tak, silver metalic na bank :P Do tego będzie puchaty po mamie, z pięknym ogonem. W moich okolicach ta rasa jest dosyć często spotykana, jak również wolnożyjące MC lub coś koło MC :roll:
Jeden taki wielkości czterech moich kotów wczoraj pojawił się w okolicy i chciał bić Brata. Ogromny 8O Czarnpopielaty, wyczesany, z wielkim ogonem....Czego tu szuka :evil:
Maleństwo natomiast jest z pewnością prapraprapraprawnukiem Micia. Wszystko świetnie, martwi mnie jedynie ewentualne prawo dziedziczenia nieruchomości z ogrodem włącznie, myślę, że w tak dalekim pokoleniu nawet zachowek się nie należy, brak dokumentów, to już nie działa :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt kwi 28, 2017 15:35 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko....

czitka pisze:Wreszcie, wreszcie się pokazało, ale musiałam pogmyrać po brzuszku :oops:
Oto ja, malutkie niczyje dzieciątko niczyjej mamy, nic jeszcze nie widzę, nic, ale to chwilka już!
Obrazek
I co, może być? :roll: :1luvu:


słodki pysiolek :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 29, 2017 20:37 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Kociątko rośnie. Jak włożę rękę do kartonu, to już jest coś do namacania :P
Mama pilnuje dzielnie, ale kilka razy dziennie wychodzi z komórki, poprzeciąga się, posiedzi na pieńku, popatrzy co słychać dookoła i wraca. Kilka razy dziennie odwiedza ją Brat, tylko jemu wolno wejść do komórki na chwilę, są noski noski i Brat znika gdzieś potem, a mama zostaje z maleństwem. To prawdopodobnie kocur i można przewidzieć rozwój wypadków :roll:
Jasne jest również, że mama musi zostać wysterylizowana, ale kiedy to będzie możliwe? Teraz karmi maluszka, on pewnie jutro otworzy dopiero oczka...
I z Balbisią problem, jakieś paskudztwo jej się na pycholku zrobiło, tak ciut poniżej dolnej wargi, wielkości około centymetra. Myślałam wczoraj, że to jedzenie się przylepiło, chciałam wytrzeć, a to nie jedzenia :( Pobiegłyśmy do lecznicy, pani doktor obejrzała, troszkę ponaciskała, trochę się to rozpaprało i sączyło potem, no na razie nie wiadomo, mamy obserwować. Coś ugryzło ją? Pazur innego kota?
Idą dni wolne, gdyby było gorzej mam podać antybiotyk. Pysio lekko otwarty, języczek troszkę wysunięty, ale je, aczkolwiek to przeszkadza. No nic, obserwujemy, przecież jutro kliniki też awaryjnie działają.
Taki dzień do kitu.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie kwi 30, 2017 14:05 Re: Cosia Czitka Balbi Obiś i....kociątko..Oto JA!

Halo Wrocław! Potrzebuję pomocy przy kociątku. Maleństwo zrobiło się ruchliwe i zaczyna wypadać z kartonu na klepisko w komórce.
Tam można wszystko urządzić tak, żeby było w miarę bezpiecznie, ale potrzebuję dwie dodatkowe ręce do pracy, bo to trzeba zrobić szybko i skutecznie, żeby nie straszyć za bardzo mamy. Coś zabezpieczyć, coś poprzestawiać. Czy ktoś znajdzie godzinę dzisiaj, jutro? Tak za dnia. Jestem na Kowalach.
Czyli drobne prace fizyczne plus praca koncepcyjna. Oglądanie kociątka gratis :P
Proszę o ewentualne pw.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 289 gości