Pralcia zaprasza 3 PROSZĘ ZAMKNĄĆ

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 22, 2017 19:08 Re: Pralcia zaprasza 3

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 22, 2017 20:42 Re: Pralcia zaprasza 3

Przykro, że tak szybko odchodzą.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pt wrz 22, 2017 23:05 Re: Pralcia zaprasza 3

:( :( :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 7:30 Re: Pralcia zaprasza 3

Miau. Dopiero piszę, bo duża coś czytała. Koty były, choć jednej kici nie było, a jedzenie zjedzone. Duża zaniosła dużo jedzenia mokrego i suchego.
Pralcia


Wczoraj przed snem Klusia wydała dźwięk, jak kiedyś Fasolka. Wtedy na Fasolkę mówiłam R2-D2. Myślę, że Fasol z Klusią postanowiły mnie pocieszyć.
I możecie twierdzić, że jestem głupia, ale ja wiem, że Fasoliś patrzy na nas z Niebieskiej Łąki i czasem na chwilę przerywa drzemkę/zabawę/wylegiwanie się w plamie słońca, żeby zająć się nami, bo przecież jesteśmy jej rodziną.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 23, 2017 7:48 Re: Pralcia zaprasza 3

Pięknie napisane.
Tak jest.
Fasolka jest Przy Was codziennie.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 11:10 Re: Pralcia zaprasza 3

MalgWroclaw pisze:Miau. Dopiero piszę, bo duża coś czytała. Koty były, choć jednej kici nie było, a jedzenie zjedzone. Duża zaniosła dużo jedzenia mokrego i suchego.
Pralcia


Wczoraj przed snem Klusia wydała dźwięk, jak kiedyś Fasolka. Wtedy na Fasolkę mówiłam R2-D2. Myślę, że Fasol z Klusią postanowiły mnie pocieszyć.
I możecie twierdzić, że jestem głupia, ale ja wiem, że Fasoliś patrzy na nas z Niebieskiej Łąki i czasem na chwilę przerywa drzemkę/zabawę/wylegiwanie się w plamie słońca, żeby zająć się nami, bo przecież jesteśmy jej rodziną.

Ciociu, a jak się udało znaleźć Klusię, chociaż wydawało się, że to niemożliwe? Oczywiście, że Fasolka maczała w tym łapki i teraz duchowo czuwa nad Klusią. No bo skąd Klusia nagle zrobiła się taka miziasta? Skąd wiedziała tak szybko, że może ci zaufać? Ktoś jej musiał powiedzieć, prawda? Pamiętaj ciociu, że koty widzą więcej niż ludzie!
Sabcia, specjalistka od duchowości (jak każdy kot)


Z tym widzeniem duchów przez koty to coś jest... Kiedy umarła moja mama w nocy, to jak nad ranem wyszłam karmić koty na podwórku, wszystkie koty przede mną uciekły. A były bardzo zaprzyjaznione, dawały się głaskać. Wtedy uciekły i w dodatku biegnąc oglądały się, patrzyly gdzieś za mnie, aż sama się obejrzałam, czy ktoś nie idzie. Ale było pusto. Postawiłam jedzenie, koty wróciły i zjadły. Jednak ten moment, kiedy uciekały i patrzyły na ścieżkę za mną (wszystkie cztery!) pamiętam do dziś.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 12:20 Re: Pralcia zaprasza 3

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 12:26 Re: Pralcia zaprasza 3

Sabciu, duża mówi, że nami się opiekują Fasolka, Frania i Florka. I Pan Dziadek, i inni. Czasem mają pełne łapki roboty, tak duża mówi i wcale nie mają czasu odpoczywać, bo mamy tak dużo kłopotów, że muszą coś z tym zrobić
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 23, 2017 12:32 Re: Pralcia zaprasza 3

jolabuk5 pisze:
MalgWroclaw pisze:Miau. Dopiero piszę, bo duża coś czytała. Koty były, choć jednej kici nie było, a jedzenie zjedzone. Duża zaniosła dużo jedzenia mokrego i suchego.
Pralcia


Wczoraj przed snem Klusia wydała dźwięk, jak kiedyś Fasolka. Wtedy na Fasolkę mówiłam R2-D2. Myślę, że Fasol z Klusią postanowiły mnie pocieszyć.
I możecie twierdzić, że jestem głupia, ale ja wiem, że Fasoliś patrzy na nas z Niebieskiej Łąki i czasem na chwilę przerywa drzemkę/zabawę/wylegiwanie się w plamie słońca, żeby zająć się nami, bo przecież jesteśmy jej rodziną.

Ciociu, a jak się udało znaleźć Klusię, chociaż wydawało się, że to niemożliwe? Oczywiście, że Fasolka maczała w tym łapki i teraz duchowo czuwa nad Klusią. No bo skąd Klusia nagle zrobiła się taka miziasta? Skąd wiedziała tak szybko, że może ci zaufać? Ktoś jej musiał powiedzieć, prawda? Pamiętaj ciociu, że koty widzą więcej niż ludzie!
Sabcia, specjalistka od duchowości (jak każdy kot)


Z tym widzeniem duchów przez koty to coś jest... Kiedy umarła moja mama w nocy, to jak nad ranem wyszłam karmić koty na podwórku, wszystkie koty przede mną uciekły. A były bardzo zaprzyjaznione, dawały się głaskać. Wtedy uciekły i w dodatku biegnąc oglądały się, patrzyly gdzieś za mnie, aż sama się obejrzałam, czy ktoś nie idzie. Ale było pusto. Postawiłam jedzenie, koty wróciły i zjadły. Jednak ten moment, kiedy uciekały i patrzyły na ścieżkę za mną (wszystkie cztery!) pamiętam do dziś.

Ojej, to naprawdę zastanawiające... Na pewno była tego przyczyna, można się domyślać jaka.
Kiedy ja wróciłam z pustym transporterkiem od wetki, kiedy Kitusia zasnęła snem wiecznym ;( to Marysia z Tosią zajrzały do transporterka i zaczęły się gonić takie szczęśliwe jak nigdy, od paru miesięcy tak nie biegały, nie wiem czy kiedykolwiek. Byłam na nie zła, że tak się cieszą, że Kitusia umarła.
Ale było to bardzo dziwne, bo nigdy wcześniej nie było takiej reakcji. Też mogę się tylko domyślać dlaczego.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 23, 2017 13:09 Re: Pralcia zaprasza 3

klaudiafj, nie wierzę, że one się cieszyły. No nie!

Prosimy o kciuki bardzo mocne. Jedna ciocia, której umarła kotka, chyba weźmie inną. My nie mamy żadnej do wydania, ale u tej cioci jest samotny i smutny kocurek. Duża już wysłała cioci zdjęcie potrzebującej kici
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 23, 2017 13:48 Re: Pralcia zaprasza 3

No można to różnie interpretować. Z wetką doszlyśmy do wniosku (i tu chyba na forum też), że one się cieszyły, że Kitusia już nie cierpi, że już jest zdrowa. Że wiedzą gdzie jest Kitusia i jak się teraz czuję. Że wiedzą więcej.
Ale fakt jest taki, na sucho: przyniosłam kontenerek pusty. Koty tam zajrzały. I nagle atmosfera się zmieniła - zaczęły się cieszyć jak szalone i gonić.
Był przy tym też m. Nawet myślałam, że Kitusia wróciła z nami do domu - wróciła jako duszek i to ona pogoniła koty. Pokazała im gdzie ich miejsce. I dlatego panowała taka radość. Potem odeszła i w następnych dniach już było normalne.
Ale to było naprawdę... paranormalne.

Kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob wrz 23, 2017 13:49 Re: Pralcia zaprasza 3

MalgWroclaw pisze:klaudiafj, nie wierzę, że one się cieszyły. No nie!

Prosimy o kciuki bardzo mocne. Jedna ciocia, której umarła kotka, chyba weźmie inną. My nie mamy żadnej do wydania, ale u tej cioci jest samotny i smutny kocurek. Duża już wysłała cioci zdjęcie potrzebującej kici
Pralcia


Jeśli zobaczyły swoją przyjaciółkę szczęśliwą, bez bólu i smutku...

Kciuki za potrzebującą kotkę :ok: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 23, 2017 13:50 Re: Pralcia zaprasza 3

MalgWroclaw pisze:klaudiafj, nie wierzę, że one się cieszyły. No nie!

Prosimy o kciuki bardzo mocne. Jedna ciocia, której umarła kotka, chyba weźmie inną. My nie mamy żadnej do wydania, ale u tej cioci jest samotny i smutny kocurek. Duża już wysłała cioci zdjęcie potrzebującej kici
Pralcia

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 13:57 Re: Pralcia zaprasza 3

:ok: :ok: :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob wrz 23, 2017 16:24 Re: Pralcia zaprasza 3

Za kicię :ok: :ok: :ok:

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 221 gości