Bytomskie Łobuzy cz.11 - zdj str 11 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 21, 2017 19:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

klaudiafj pisze:
waanka pisze:Klaudia, zrobię jutro te klopsy - tylko z wersją bez smażenia; włożę je do gara i uduszę :D

Waanko nie do gara :) dodaj do srodka 2-3 lyzki oleju i wyloz kotleciki na papier do pieczenia i wloz do piekarnika :) podpiekaj z 5- 10 min z kazdej strony i tez beda zarumienione z kazdej strony :) ja tak wczoraj upieklam jednego :)


ok, no racja! :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 21, 2017 20:28 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Hej :)
Kotleciki wyglądają pysznie :)
Drapak super i widać, że Tosia lubi się wspinać :) Super :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon maja 22, 2017 0:56 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Sihaja pisze:Hej :)
Kotleciki wyglądają pysznie :)
Drapak super i widać, że Tosia lubi się wspinać :) Super :)

Lubi :) dlatego wlasnie dla nas to strzal w 10tke :)

Marysia juz skacze na szafe :roll:


Dlawi mnie szok! Na forum (a wlasciwie poza nim) wydarzyło sie coś bardzo niefajnego! Coś, co budzi moj totalny niesmak, a jestem tylko obserwatorem. I chcialam to napisac u siebie na znak tego, że wiem i że nie mieści się to w moim sercu. Po prostu nie...
Przykro... :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon maja 22, 2017 6:23 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Klaudjafj możesz napisać o co chodzi? 8O :?

Magadha

Avatar użytkownika
 
Posty: 66
Od: Wto lut 28, 2017 19:10
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon maja 22, 2017 6:25 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

klaudiafj pisze:
Sihaja pisze:Hej :)
Kotleciki wyglądają pysznie :)
Drapak super i widać, że Tosia lubi się wspinać :) Super :)

Lubi :) dlatego wlasnie dla nas to strzal w 10tke :)

Marysia juz skacze na szafe :roll:


Dlawi mnie szok! Na forum (a wlasciwie poza nim) wydarzyło sie coś bardzo niefajnego! Coś, co budzi moj totalny niesmak, a jestem tylko obserwatorem. I chcialam to napisac u siebie na znak tego, że wiem i że nie mieści się to w moim sercu. Po prostu nie...
Przykro... :(

W moim też ale jak sama zauważyłaś są to sprawy spoza forum i nie powinny tu byc opisywane. Mnie to oburza i bardzo boli :placz: Nie będę się tłumaczyć bo nie uważam że muszę. Basia ma do nas telefony i adresy więc mogła tę sprawę załatwić osobiście nie mieszając w to calego publicznego forum. Nie wiem jakie miała intencje i dlaczego to zrobila. Wystarczyl by telefon do mnie lub Liljany i sprawy by nie było. Mam swoje zdanie na ten temat ale nie będę tu tego pisać, szkoda mi Jej bardzo .

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 22, 2017 6:32 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Miau. Marysiu, jak się masz? Nie skacz wysoko, żeby Ci się nic nie stało
:201461
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 22, 2017 6:44 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Marysia - dzielna kicia :ok:
Ostatnio edytowano Pon maja 22, 2017 8:22 przez waanka, łącznie edytowano 1 raz

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 22, 2017 7:52 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Klaudia to twój wątek.
Nie ma sensu aby tutaj pisać.
Basia chciała więc wylała swoje frustracje na swoim wątku. I niech tak pozostanie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 22, 2017 10:25 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Wcale nie mam ochoty pisać o tym. Wyraziłam tylko swoje zdanie u mnie. Bo przykro mi z tego powodu...ze zwykłej empatii. I nie napisałam o co i o kogo chodzi.
Chyba muszę sobie zrobić przerwę od forum.



Dzis znow Marys idzie do wetki. Ostatnio nawet na wetke nakrzyczala za probe dotkniecia jej :)


Kupiłam farbę do ścian do mojej sypialni. Mam też farbę do pomalowania łóżka z brązowego na białe. I jeszcze jedna szafka nocna została do pomalowania, a właściwie do odrestaurowania, bo to stary rupieć. Może się za to zabiorę, bo ten remont już tyle czekał. Wszystkie ściany są do pomalowania w mieszkaniu i wszystkie okna do umycia. Już sama myśl o tym ile jest z tym pracy mnie zmęczyła. A na razie tylko pół dużego pokoju jest pomalowane :/

Milego dnia! :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon maja 22, 2017 12:04 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Klaudia nie znikaj. Nie rób odwyku. :placz: :placz: :placz:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 22, 2017 12:35 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

klaudiafj pisze:Dzis znow Marys idzie do wetki. Ostatnio nawet na wetke nakrzyczala za probe dotkniecia jej :)

Jakoś mnie to nie dziwi.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34247
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pon maja 22, 2017 12:39 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Ja Ci tu dam znikać :201424

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 22, 2017 13:40 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:
Sihaja pisze:Hej :)
Kotleciki wyglądają pysznie :)
Drapak super i widać, że Tosia lubi się wspinać :) Super :)

Lubi :) dlatego wlasnie dla nas to strzal w 10tke :)

Marysia juz skacze na szafe :roll:


Dlawi mnie szok! Na forum (a wlasciwie poza nim) wydarzyło sie coś bardzo niefajnego! Coś, co budzi moj totalny niesmak, a jestem tylko obserwatorem. I chcialam to napisac u siebie na znak tego, że wiem i że nie mieści się to w moim sercu. Po prostu nie...
Przykro... :(

W moim też ale jak sama zauważyłaś są to sprawy spoza forum i nie powinny tu byc opisywane. Mnie to oburza i bardzo boli :placz: Nie będę się tłumaczyć bo nie uważam że muszę. Basia ma do nas telefony i adresy więc mogła tę sprawę załatwić osobiście nie mieszając w to calego publicznego forum. Nie wiem jakie miała intencje i dlaczego to zrobila. Wystarczyl by telefon do mnie lub Liljany i sprawy by nie było. Mam swoje zdanie na ten temat ale nie będę tu tego pisać, szkoda mi Jej bardzo .

Gosiu Ty chyba mocno teraz pojechałaś w swojej obronie i Lilianaj.Zanim Liliana wylała cała sprawę publicznie pisałam Ci PW Pisałam też do Liliany.Zapewniła mnie w pewnym momencie ,ze jedzie do mnie z moimi ksiazkami ,a przywiozła swoje remanenty, w których zagubiła się jedna moja pozycja. Napisałam następnego dnia PW Z Wyszczególnieniem brakujacych pozycji PROSZĄC O ZWROT i Podajac adres.To samo poszło do Ciebie.To wywołalo Liliany wściekłość. A ty uważasz ,ze zachowujesz sie w porzadku? .Pisałam bezosobowo dwukrotnie na forum .Miedzyczasie rozmawiałaś ze mna telefonicznie twierdzac ,z e masz ksiazki przygotowane i nadal nic. Byłam nie natarczywa czekałam.Sskoro w rozmowach telefonicznych zapewniałas mnie o zwrocie. I co ? Nadal cisza i kolejne tygodnie bez odzewu.Czy mam Ci przytoczyc daty PW z forum ?Poszukam jeśli to konieczne. I przekopiuje teksty . PROSIŁAM <CZEKAŁM DODAŁAM ADRES< Nie mówisz prawdy.
Po za tym rok oczekiwania to jest dosyc sporo nawet bez upomnienia aby się poczuć. do zwrotu bez przypomnień,
Adresu do Ciebie nie mam tak na marginsie. Dziwi mnie bardzo Twoja przewrotność.

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Pon maja 22, 2017 13:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Fantastyczny drapak!
Dobrze, ża Marysia sie ładnie goi i może chodzić na golasa, bez piżamki.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon maja 22, 2017 14:52 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :) Maryś - operacja

Wetka powiedziala, że Marysia jednak sie wylizuje troche :/ ale tylko troche i nie musi chodzic w kubraczku. Rana pieknie sie goi i mozemy isc na sciagnie szwow w sobote w 9 dzien :)
Nagram Wam jak Tosia sie wspina ;)


Nie zyje Zbigniew Wodecki :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 117 gości