Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 22, 2017 9:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Ewciu, a jak nóżki?

Ostatnio nosiłam bandaż uciskowy i coś mi się skórka na nodze bardziej czerwona zrobiła dlatego na wtorek umówiłam wizytę do pana Kota dermatologa. Oczywiście jak tak długo nie stoję to nie bolą tak bardzo . Tylko od czasu do czasu w kostce szarpnie mnie ból w tej nodze co ma być operowana.
Wczoraj bardziej brzuch mnie bolał niż nogi.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 22, 2017 9:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:Ewcia doczytałam i tak się bardzo cieszę, że zdecydowałaś się zagrać babom na nosie i zadbać o własne zdrowie.
To była najsłuszniejsza decyzja jaką mogłaś podjąć. Odpoczywaj a jak uznasz, że jeszcze mało to idź dalej na zwolnienie. :ok: :ok: :ok: :ok: za Twoje zdrowie.

Dzięki wielkie.
Myślę ,że do końca przyszłego tygodnia odpocznę. 1 i 3 znów wolne , maj i połowa czerwca szybko zleci a od 19 czerwca do 2 lipca mam urlop. Później te dwa tygodnie przepracuje i 19 lipca do szpitala. Mam nadzieję ,że tym razem uda mi się dostać bo to jednak większość osób woli wyjazd wakacyjny od pobytu w szpitalu a tego rodzaju zabiegi też lepiej się przechodzi w zimnych okresach niż w letnich upałach ale mnie jest to obojętne.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 22, 2017 19:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Ewcia doczytałam i tak się bardzo cieszę, że zdecydowałaś się zagrać babom na nosie i zadbać o własne zdrowie.
To była najsłuszniejsza decyzja jaką mogłaś podjąć. Odpoczywaj a jak uznasz, że jeszcze mało to idź dalej na zwolnienie. :ok: :ok: :ok: :ok: za Twoje zdrowie.

Dzięki wielkie.
Myślę ,że do końca przyszłego tygodnia odpocznę. 1 i 3 znów wolne , maj i połowa czerwca szybko zleci a od 19 czerwca do 2 lipca mam urlop. Później te dwa tygodnie przepracuje i 19 lipca do szpitala. Mam nadzieję ,że tym razem uda mi się dostać bo to jednak większość osób woli wyjazd wakacyjny od pobytu w szpitalu a tego rodzaju zabiegi też lepiej się przechodzi w zimnych okresach niż w letnich upałach ale mnie jest to obojętne.

Mama nadzieję, że pomiędzy wolnymi daniami i urlopem nie zajadą Cię w pracy.
Może nie mówi im na kiedy masz nowy termin. Tydzień wcześniej im powiedz dopiero.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 22, 2017 19:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Ewcia doczytałam i tak się bardzo cieszę, że zdecydowałaś się zagrać babom na nosie i zadbać o własne zdrowie.
To była najsłuszniejsza decyzja jaką mogłaś podjąć. Odpoczywaj a jak uznasz, że jeszcze mało to idź dalej na zwolnienie. :ok: :ok: :ok: :ok: za Twoje zdrowie.

Dzięki wielkie.
Myślę ,że do końca przyszłego tygodnia odpocznę. 1 i 3 znów wolne , maj i połowa czerwca szybko zleci a od 19 czerwca do 2 lipca mam urlop. Później te dwa tygodnie przepracuje i 19 lipca do szpitala. Mam nadzieję ,że tym razem uda mi się dostać bo to jednak większość osób woli wyjazd wakacyjny od pobytu w szpitalu a tego rodzaju zabiegi też lepiej się przechodzi w zimnych okresach niż w letnich upałach ale mnie jest to obojętne.

Mama nadzieję, że pomiędzy wolnymi daniami i urlopem nie zajadą Cię w pracy.
Może nie mówi im na kiedy masz nowy termin. Tydzień wcześniej im powiedz dopiero.


i znowu wymyślą tydzień harówy :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec



Post » Sob kwi 22, 2017 21:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Powiedziałam ,że mam termin przeniesiony na lipiec ale nie powiedziałam na którego. I tak będę musiała powiedzieć ze względu na grafik ,żeby uwzględnić moją nieobecność.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 23, 2017 7:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewciu, byłam wczoraj w Stokrotce i od razu o tobie pomyślałam :D
Zrobiłam rosół z kaczki, strasznie wielkie te porcje, jak dla mnie to na 4 zupy. Ale rosół kaczkowy jest stanowczo lepszy od kurczakowego (chyba że ma się kuraka wiejskiego, a nie sklepowego).

Ofelia i Carmen były dziś chwilę na balkonie. A czy Zuzia i Pola wietrzyły już futerka?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie kwi 23, 2017 7:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Powiedziałam ,że mam termin przeniesiony na lipiec ale nie powiedziałam na którego. I tak będę musiała powiedzieć ze względu na grafik ,żeby uwzględnić moją nieobecność.


Do lipca zleci szybko!
Ja do wrzesnia czekam...
:201423
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie kwi 23, 2017 8:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

No to ja najkrócej czekam. Tylko do 31 maja. Na wizytę u ortopedy.
W zasadzie i tak wiem co mi powie. Tyle że może da skierowanie na fizjoterapię.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie kwi 23, 2017 8:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:No to ja najkrócej czekam. Tylko do 31 maja. Na wizytę u ortopedy.
W zasadzie i tak wiem co mi powie. Tyle że może da skierowanie na fizjoterapię.

To jednak nie czekasz najkrócej. Ja czekam do 17 maja. :) Na samą myśl już mnie nos boli.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie kwi 23, 2017 9:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

ale kolejki 8O
trzeba mieć zdrowie żeby chorować
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 23, 2017 10:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Ewciu, byłam wczoraj w Stokrotce i od razu o tobie pomyślałam :D
Zrobiłam rosół z kaczki, strasznie wielkie te porcje, jak dla mnie to na 4 zupy. Ale rosół kaczkowy jest stanowczo lepszy od kurczakowego (chyba że ma się kuraka wiejskiego, a nie sklepowego).

Ofelia i Carmen były dziś chwilę na balkonie. A czy Zuzia i Pola wietrzyły już futerka?

Dzisiaj pogoda u nas w kratkę. Czasami wyjdzie słoneczko i wydaje się ,że jest ładnie ale za chwilę nadciągają szare chmury i robi się nie fajnie . Na chwilę otworzyłam balkonik ale zimno i chętnych nie było. Zuzia chociaż zjadła śniadanko a Pola nawet na nie nie wyszła i siedzi zaszyta w szafie . Biedna Zuzia musi obrobić dwie miski :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 23, 2017 10:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:Powiedziałam ,że mam termin przeniesiony na lipiec ale nie powiedziałam na którego. I tak będę musiała powiedzieć ze względu na grafik ,żeby uwzględnić moją nieobecność.


Do lipca zleci szybko!
Ja do wrzesnia czekam...
:201423

Też tak myślę :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 23, 2017 10:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:No to ja najkrócej czekam. Tylko do 31 maja. Na wizytę u ortopedy.
W zasadzie i tak wiem co mi powie. Tyle że może da skierowanie na fizjoterapię.

To już prawie na dniach :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 102 gości