Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 24, 2017 6:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dzień dobry :) Miłego dnia :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro maja 24, 2017 7:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Ja metalowej nie chciałam i nie chcę, problem mam nie z siatką tylko ze sznurkiem - a właściwie sznurkami (bo miejscami są już dwa - tam gdzie pierwszy się rwał i trzeba było uzupełnić innym). Powinni do tych siatek dodawać mocniejsze sznurki. Znacznie mocniejsze. Liny okrętowe na przykład...

W zeszłym roku mówiłam Ci, że stalową linkę trzeba przeciągnąć. Ona nie zmurszeje.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 24, 2017 13:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:Ja metalowej nie chciałam i nie chcę, problem mam nie z siatką tylko ze sznurkiem - a właściwie sznurkami (bo miejscami są już dwa - tam gdzie pierwszy się rwał i trzeba było uzupełnić innym). Powinni do tych siatek dodawać mocniejsze sznurki. Znacznie mocniejsze. Liny okrętowe na przykład...

A czemu nie chcesz metalowej ?

Nie chcę się kopać z koniem czyli ze spółdzielnią, a poza tym bardziej widoczna i bardziej zasłania świat. Moja transparentna jest niemal niewidoczna. A pannice i tak po siatkach nie chodzą, więc mocniejsza nie jest potrzebna.

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Ja metalowej nie chciałam i nie chcę, problem mam nie z siatką tylko ze sznurkiem - a właściwie sznurkami (bo miejscami są już dwa - tam gdzie pierwszy się rwał i trzeba było uzupełnić innym). Powinni do tych siatek dodawać mocniejsze sznurki. Znacznie mocniejsze. Liny okrętowe na przykład...

W zeszłym roku mówiłam Ci, że stalową linkę trzeba przeciągnąć. Ona nie zmurszeje.

Powiedz jeszcze mojemu tacie żeby w końcu znalazł ten niezniszczalny sznurek który gdzieś ma w domu albo w piwnicy albo w garażu albo u kolegi na działce.
Jak będę następnym razem u rodziców to muszę go przycisnąć, niech szuka i nie ma żadnych wymówek. Mogę mu nawet pomóc przeryć piwnicę i pawlacz (może przy okazji ukradkiem wyciepię połowę bardzo-i-koniecznie-potrzebnych-rzeczy-nie-wiadomo-do-czego :twisted: )
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 24, 2017 14:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:
Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:Ja metalowej nie chciałam i nie chcę, problem mam nie z siatką tylko ze sznurkiem - a właściwie sznurkami (bo miejscami są już dwa - tam gdzie pierwszy się rwał i trzeba było uzupełnić innym). Powinni do tych siatek dodawać mocniejsze sznurki. Znacznie mocniejsze. Liny okrętowe na przykład...

A czemu nie chcesz metalowej ?

Nie chcę się kopać z koniem czyli ze spółdzielnią, a poza tym bardziej widoczna i bardziej zasłania świat. Moja transparentna jest niemal niewidoczna. A pannice i tak po siatkach nie chodzą, więc mocniejsza nie jest potrzebna.

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Ja metalowej nie chciałam i nie chcę, problem mam nie z siatką tylko ze sznurkiem - a właściwie sznurkami (bo miejscami są już dwa - tam gdzie pierwszy się rwał i trzeba było uzupełnić innym). Powinni do tych siatek dodawać mocniejsze sznurki. Znacznie mocniejsze. Liny okrętowe na przykład...

W zeszłym roku mówiłam Ci, że stalową linkę trzeba przeciągnąć. Ona nie zmurszeje.

Powiedz jeszcze mojemu tacie żeby w końcu znalazł ten niezniszczalny sznurek który gdzieś ma w domu albo w piwnicy albo w garażu albo u kolegi na działce.
Jak będę następnym razem u rodziców to muszę go przycisnąć, niech szuka i nie ma żadnych wymówek. Mogę mu nawet pomóc przeryć piwnicę i pawlacz (może przy okazji ukradkiem wyciepię połowę bardzo-i-koniecznie-potrzebnych-rzeczy-nie-wiadomo-do-czego :twisted: )

Po prosu kup w castoramie i jak będzie u ciebie to wygoń go na balkon.
Ewcia przepraszam za off top

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 24, 2017 19:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 24, 2017 21:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Cześć dziewczyny :201461
Jak sie czujecie?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro maja 24, 2017 21:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

My się martwimy o Ciocię
Pralcia, Kubuś i Klusia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 25, 2017 7:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa a jak twoja noga po powrocie do pracy?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 25, 2017 8:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.



to masz dobrze z taką spółdzielnią ,ze nie protestuje, bo są takie co nawet zgody na siatki nie dają i nie pozwalają zakładać, a najchętniej zabroniliby trzymać zwierzaki
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 25, 2017 10:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.



to masz dobrze z taką spółdzielnią ,ze nie protestuje, bo są takie co nawet zgody na siatki nie dają i nie pozwalają zakładać, a najchętniej zabroniliby trzymać zwierzaki

Tak, nasza forumowa koleżanka z powodu siatki zwykłej na balkonie miała taki sajgon z sąsiadami i spółdzielnią, że to aż chore.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 25, 2017 18:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Moli25 pisze:Cześć dziewczyny :201461
Jak sie czujecie?

Cześć ! :)
Jako tako po japońsku.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 18:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:My się martwimy o Ciocię
Pralcia, Kubuś i Klusia

Dziękuję wam kochani :201494 :201494 :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 18:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dobry wieczór, Ewciu! :D
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 25, 2017 18:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:Ewa a jak twoja noga po powrocie do pracy?

Zawijam obie bandażem elastycznym i jak na razie zachowują właściwy kształt. Nadal bolą pod spodem ale jakoś daję radę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 18:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Dobry wieczór, Ewciu! :D

Cześć ! :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości