Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 25, 2017 1:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 1:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- Co do cholery robisz w moim łóżku? I kim do diabła jesteś? - zapytał Kazik.
- To nie jest twoja sypialnia. Jestem św. Piotr i jesteś w niebie - odpowiedział facet w szlafroku.
- Że co?! Twierdzisz, że jestem martwy? Nie chcę umierać, jestem na to jeszcze za młody! Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!
- To nie takie proste - odpowiedział Święty. - Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie. Kazio pomyślał przez chwilę i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące, a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- Chcę powrócić jako kura - odpowiedział. W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.
- Hej! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi św. Piotr - powiedział kogut.
- Jak ci się podoba bycie kurą? - No jest ok, ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje...
- Ooo, no tak. To znaczy, że musisz znieść jajko - powiedział kogut.
- Jak mam to zrobić?
- Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz. Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chlust" i jajko było już na ziemi.
- Łoł, to było ekstra! - powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał, usłyszał krzyk swojej żony:
- Kazik, co ty do cholery robisz?! Obudź się! Zasrałeś całe łóżko!!!
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 1:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Spotykają się dwie sąsiadki:

- A co to sąsiadka tak dziś na czarno?
- A no, bo to mąż mój nie żyje.
- O mój Boże. A jak to się stało? Przecież jeszcze wczoraj go widziałam jak kopał w ogródku.
- A kopał, kopał. A potem......poszliśmy do sklepu kupić mu nowe buty. No i mierzy jedną parę, drugą, trzecią... dziesiątą... Mówię mu "Nie śpiesz się Stefan, przymierzaj dokładnie żeby na pewno dobre były." W końcu po paru godzinach wróciliśmy do domu, on zakłada te nowe buty i mówi, że ciasne. NO NIE ZABIŁABY PANI?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 1:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem : Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł?. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.
- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak?
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze. Proszę otworzyć usta?
- Fuj? przecież to benzyna!
- Gratulacje, odzyskał pan smak, 500 zł. Wściekły lekarz zapłacił. Po kilku dniach wrócił do kliniki:
- Dzień dobry, straciłem pamięć, pomóżcie mi ją odzyskać?
- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.
- Dobrze, już podaję?
- Ale przecież tam jest benzyna!
- Gratuluję, odzyskał pan pamięć, 500 zł. Jeszcze bardziej zdenerwowany lekarz zapłacił, jednak po kilku kolejnych dniach ponownie postanowił się odgryźć...... - Dzień dobry, straciłem wzrok, proszę mi pomóc? - Przykro mi, nie mamy na to lekarstwa. Proszę, tu jest pana 1000 zł. - Ale tu jest tylko 500 zł? - Gratuluję, odzyskał pan wzrok, należy się 500 zł.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 2:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.

Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej.

Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej.

Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście.

Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.

Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!

Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić..."
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 5:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Na bezsenność dobry każdy sposób, ale nie zaśniesz od pisania :wink:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 25, 2017 8:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dzień dobry. Dziś słonecznie, ale obudziłam się w kiepskim nastroju. Koty na balkonie, a ja popijam herbatkę....

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob mar 25, 2017 9:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:Na bezsenność dobry każdy sposób, ale nie zaśniesz od pisania :wink:

Pisałam z kolegą na FB i jak z nim skończyłam trafiłam na te dowcipy - nie mogłam się powstrzymać. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 9:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Sihaja pisze:Dzień dobry. Dziś słonecznie, ale obudziłam się w kiepskim nastroju. Koty na balkonie, a ja popijam herbatkę....

Witaj Dorotko ! :)
U nas tak jakoś sobie . Niby nie pochmurno ale i nie słonecznie. Czy ciepło czy zimno przekonam się niebawem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 9:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Witam sobotnio ! :)
Zaraz zbieram się do wyjścia do pracy bo idę na 10. Jeszcze tylko ostatnie 8 godz i wolne.Oby szybko zleciało.
Dziewczynki po śniadaniu poszły spać - Zuzia w budce a Pola ma do dyspozycji całe łóżko. Planowałam dzisiaj wcześniej wstać ale od 8 tylko włączałam 5 min drzemki aż ostatecznie wstałam o 8,30 i najchętniej położyłabym się z powrotem spać.
Nic - uciekam do pracy.
Miłego dnia :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 17:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Witam piątkowo ! :)
Po wczorajszym chłodnym dniu dzisiaj zrobiło się znacznie cieplej i słoneczniej.Można powiedzieć wiosna w rozkwicie. :mrgreen:
Dziewczynki po rannych gonitwach i po śniadanku poszły spać i prawdę powiedziawszy też bym chętnie dołączyła do nich :oops:
Nie wiem czy coś mnie nie zaczyna brać bo rano jak wstałam tak coś pobolewało mnie gardło i jakąś dziwną kluskę w nim mam. Może wieczorem jak przyjdę to łykne sobie na noc jakąś polopirynkę zapobiegawczo bo pamiętam co spotkało mnie w zeszłym roku w kwietniu i maju jak wylądowałam na L4 z anginą ropną i zapaleniem oskrzeli.
Jeszcze dziś i jutro do pracy i w końcu moje upragnione 4 wolne dni. :201419 :201419 :201419



wiosna to coś się ociąga i nie chce chce tak do końca przyjść :(
choć słonecznie ale strasznie wieje juz kolejny dzień, a w noc temperatura dochodzi prawie do zera :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 25, 2017 20:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Żeby to chociaż było słonecznie, u nas w Koszałkowie słońce nie razyło się pokazać, za to wiatr okropecznie zimny. Wyszłam tylko na zakupy i więcej nie chciało mi się nosa wystawiać.
Gdzie ta wiosna!!!??? :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Sob mar 25, 2017 20:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Witam piątkowo ! :)
Po wczorajszym chłodnym dniu dzisiaj zrobiło się znacznie cieplej i słoneczniej.Można powiedzieć wiosna w rozkwicie. :mrgreen:
Dziewczynki po rannych gonitwach i po śniadanku poszły spać i prawdę powiedziawszy też bym chętnie dołączyła do nich :oops:
Nie wiem czy coś mnie nie zaczyna brać bo rano jak wstałam tak coś pobolewało mnie gardło i jakąś dziwną kluskę w nim mam. Może wieczorem jak przyjdę to łykne sobie na noc jakąś polopirynkę zapobiegawczo bo pamiętam co spotkało mnie w zeszłym roku w kwietniu i maju jak wylądowałam na L4 z anginą ropną i zapaleniem oskrzeli.
Jeszcze dziś i jutro do pracy i w końcu moje upragnione 4 wolne dni. :201419 :201419 :201419



wiosna to coś się ociąga i nie chce chce tak do końca przyjść :(
choć słonecznie ale strasznie wieje juz kolejny dzień, a w noc temperatura dochodzi prawie do zera :(


Zgadza sie bo jak wczoraj wieczorem szłam to na szybach samochodów zaczął się szronik robić.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 25, 2017 20:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Żeby to chociaż było słonecznie, u nas w Koszałkowie słońce nie razyło się pokazać, za to wiatr okropecznie zimny. Wyszłam tylko na zakupy i więcej nie chciało mi się nosa wystawiać.
Gdzie ta wiosna!!!??? :placz:

U nas też nie .....chyba :roll: bo jak przed 10 szłam to tak sobie było a po 18 wietrznie i chłodnawo i zmierzchało.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 127 gości