Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 18, 2017 21:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Lubię gołąbki. Nawet bardzo lubię. Ale ja prawie wszystko lubię.

Hmmm, ja w poniedziałek jadę na dwudniowe szkolenie do Gdańska. Lubię szkolenia, zawsze to jakieś oderwanie od pracy i można się czegoś nowego dowiedzieć - albo z czymś polemizować (co mam w planie :wink: ), ale teraz trochę mi to szkolenie nie na rękę. W środę będzie w pracy masakra. Już się boję :strach:

Dasz radę . :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 18, 2017 21:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ja też lubię gołąbki. Wszystkie. I te tradycyjne, z mięsem, ale też - obłędne z kaszą gryczaną i grzybami. Pyyycha :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 19, 2017 8:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Mam, ale nie będę wszystkich wstawiać, spróbuję ci wysłać mailem
nie, chyba lepiej na pw, bo i tak muszę przez wstawkę

Najpierw poproszę foty do mnie. Musze zatwierdzić czy dobrze wyszliśmy. :ryk: :ryk: :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 19, 2017 8:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dzien dobry :) jakie macie plany na niedziele?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 19, 2017 8:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ja też kocham gołąbki. Najbardziej kapustę i sos. Farsz już nie koniecznie. :mrgreen:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 19, 2017 10:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Sihaja pisze:Ja też lubię gołąbki. Wszystkie. I te tradycyjne, z mięsem, ale też - obłędne z kaszą gryczaną i grzybami. Pyyycha :)

U mnie w domu robi się z mięsem i ryżem i czasami dodaję pieczarek jak aktualnie mam. Nie przepadam za nimi ale zjeść zjem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 10:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Mam, ale nie będę wszystkich wstawiać, spróbuję ci wysłać mailem
nie, chyba lepiej na pw, bo i tak muszę przez wstawkę

Najpierw poproszę foty do mnie. Musze zatwierdzić czy dobrze wyszliśmy. :ryk: :ryk: :ryk:

Dobrze Aniu wyszłaś , dobrze. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 10:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:Dzien dobry :) jakie macie plany na niedziele?

Najchętniej to przeleżeć w łóżku ale obiecałam wejść do rodziców.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 10:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:Ja też kocham gołąbki. Najbardziej kapustę i sos. Farsz już nie koniecznie. :mrgreen:

To ja odwrotnie za kapustą nie przepadam. Kapustę to lubie taką młodą z dużą ilością koperku.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 10:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Po powrocie z podwórka poczytałam o Waszych gołąbkach, położyłam się jeszcze na chwilę (dopiero za trochę muszę iść do pracy) i śniło mi się, że siedzę w teatrze na widowni, a przed spektaklem podali obiad. Wiadomo, trzeba było zjeść we foyer, ja ukradkiem zabrałam talerz na widownię i jem ziemniaki oraz nogę z kurczaka (bardzo realistycznie). I później nie mam co zrobić z talerzem, więc zanoszę go na podwórko i stawiam u kotów, bo na pewno się przyda jako miska.
:kotek:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 19, 2017 11:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:Dzien dobry :) jakie macie plany na niedziele?

Ja planów nie mam wieje i gwiżdże wietrzysko aż się nie chce wychodzić na dwór. Rano o 7 musiałam wyjść z psem :mrgreen: Pochodziliśmy dłużej żeby koty spokojnie zjadły. Jednak strajk głodowy nadal trwa :oops: tylko Hugo zadowolony że będzie miał tyle żarcia tylko dla siebie.
Życzę milej niedzieli. :1luvu:
To moje plany na resztę dnia Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 19, 2017 17:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:Po powrocie z podwórka poczytałam o Waszych gołąbkach, położyłam się jeszcze na chwilę (dopiero za trochę muszę iść do pracy) i śniło mi się, że siedzę w teatrze na widowni, a przed spektaklem podali obiad. Wiadomo, trzeba było zjeść we foyer, ja ukradkiem zabrałam talerz na widownię i jem ziemniaki oraz nogę z kurczaka (bardzo realistycznie). I później nie mam co zrobić z talerzem, więc zanoszę go na podwórko i stawiam u kotów, bo na pewno się przyda jako miska.
:kotek:

:ryk: :ryk: :ryk:

Jutro robie weganskie z sosem pomidorowym ale nie wiem co w farszu jeszcze :) na pewno ryz.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie mar 19, 2017 19:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Dzien dobry :) jakie macie plany na niedziele?

Ja planów nie mam wieje i gwiżdże wietrzysko aż się nie chce wychodzić na dwór. Rano o 7 musiałam wyjść z psem :mrgreen: Pochodziliśmy dłużej żeby koty spokojnie zjadły. Jednak strajk głodowy nadal trwa :oops: tylko Hugo zadowolony że będzie miał tyle żarcia tylko dla siebie.
Życzę milej niedzieli. :1luvu:
To moje plany na resztę dnia Obrazek

To jest właśnie ten minus przy psie że czy wieje , czy leje , czy słońce świeci czy pada śnieg z psem trzeba wyjść. Czy się człowiek dobrze czuje czy źle czy ma gila do pasa spacerek musi być i tyle.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 19:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:
MalgWroclaw pisze:Po powrocie z podwórka poczytałam o Waszych gołąbkach, położyłam się jeszcze na chwilę (dopiero za trochę muszę iść do pracy) i śniło mi się, że siedzę w teatrze na widowni, a przed spektaklem podali obiad. Wiadomo, trzeba było zjeść we foyer, ja ukradkiem zabrałam talerz na widownię i jem ziemniaki oraz nogę z kurczaka (bardzo realistycznie). I później nie mam co zrobić z talerzem, więc zanoszę go na podwórko i stawiam u kotów, bo na pewno się przyda jako miska.
:kotek:

:ryk: :ryk: :ryk:

Jutro robie weganskie z sosem pomidorowym ale nie wiem co w farszu jeszcze :) na pewno ryz.

Ja dziś mielone wyjmę i jutro spagetti na obiad zrobię bo chyba do rodziców nie pójdę .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 19, 2017 19:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ja nie wiem co będę jadła jutro i pojutrze. Bo będę na szkoleniu i zjem to co przygotują organizatorzy. Na szczęście nie jestem wybredna, zjem co dadzą (chyba śledzi nie zaserwują? :strach: ).
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Meteorolog1 i 199 gości