Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 25, 2017 19:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.



to masz dobrze z taką spółdzielnią ,ze nie protestuje, bo są takie co nawet zgody na siatki nie dają i nie pozwalają zakładać, a najchętniej zabroniliby trzymać zwierzaki

Mam mieszkanie własnościowe łącznie z własnością części gruntu na którym stoi blok.
Nigdy nie pytałam spółdzielni o zgodę na zamontowanie siatki po prostu ją zamontowałam i już. Nigdy nie słyszałam od żadnego z sąsiadów ,że im siatka przeszkadza a poza tym naprawdę jest delikatna i nie widoczna z ulicy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 19:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.



to masz dobrze z taką spółdzielnią ,ze nie protestuje, bo są takie co nawet zgody na siatki nie dają i nie pozwalają zakładać, a najchętniej zabroniliby trzymać zwierzaki

Tak, nasza forumowa koleżanka z powodu siatki zwykłej na balkonie miała taki sajgon z sąsiadami i spółdzielnią, że to aż chore.

Ja sie z czymś takim nie spotkałam u siebie. Może jej blokiem zarządza wspólnota lokatorska to wtedy jak się trafi na sąsiada debila to dym może robić.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 9:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A ja się nie zgadzam z tobą co do siatki metalowej. Ja nie prosiłam spółdzielni i zgodę na załóż.zenie siatki i moja siatka wcale nie ogranicza widoczności . Poza tym wcale jej nie widać z dołu bo jest delikatna a jednoczesnie wytrzymuje ciężar 15 kg wisxacego kota.



to masz dobrze z taką spółdzielnią ,ze nie protestuje, bo są takie co nawet zgody na siatki nie dają i nie pozwalają zakładać, a najchętniej zabroniliby trzymać zwierzaki

Mam mieszkanie własnościowe łącznie z własnością części gruntu na którym stoi blok.
Nigdy nie pytałam spółdzielni o zgodę na zamontowanie siatki po prostu ją zamontowałam i już. Nigdy nie słyszałam od żadnego z sąsiadów ,że im siatka przeszkadza a poza tym naprawdę jest delikatna i nie widoczna z ulicy.


to ,że jest własnosciowe nie ma znaczenia, pewne rzeczy i tak należą do spółdzielni i nie mozna robić wszystkiego co się chce

a jeszcze jak się trafi na jakiś nawiedzonych to potrafią życie utrudnić i ludziom i zwierzętom
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 26, 2017 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewcia możesz pokazać tą swoją siatkę? Za rok (mam nadzieję) będziemy siatkować własny balkon i mam to gdzieś, ze blok ledwo oddany do użytku będzie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 10:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Nie ma sprawy Aniu.
Górna siatka jest drobniejsza i osadzona na metalowej rurce która zaś przymocowana jest do bocznych ścian. Metalowa rurka stanowi stelaż całej konstrukcji.

Obrazek

Dolna część siatki ma większe oczka bo montowana jest na barierce.

Obrazek

Siatka wygląda delikatnie, w niczym nie przeszkadza, nie zasłania i z dołu jest zupełnie nie widoczna.

Obrazek

A co najważniejsze jest mocna i daje mi pewność ,że mogę bezpiecznie zostawić kotki na balkonie gdy wychodzę z domu na klika kilkanaście godzin.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 10:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Hej Ewciu :)
Jak Ty się czujesz??
Zdjęcia siatki ładne a gdzie kotełki ???
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 26, 2017 10:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Nie ma sprawy Aniu.
Górna siatka jest drobniejsza i osadzona na metalowej rurce która zaś przymocowana jest do bocznych ścian. Metalowa rurka stanowi stelaż całej konstrukcji.

Obrazek

Dolna część siatki ma większe oczka bo montowana jest na barierce.

Obrazek

Siatka wygląda delikatnie, w niczym nie przeszkadza, nie zasłania i z dołu jest zupełnie nie widoczna.

Obrazek

A co najważniejsze jest mocna i daje mi pewność ,że mogę bezpiecznie zostawić kotki na balkonie gdy wychodzę z domu na klika kilkanaście godzin.



a Pola juz się na niej nie wiesza wzbudzając sensację ?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 26, 2017 10:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MonikaMroz pisze:Hej Ewciu :)
Jak Ty się czujesz??
Zdjęcia siatki ładne a gdzie kotełki ???

Kotełki się w domu ganiały bo zdjęcia zrobiłam przed chwilą.
Ja się czuję tak sobie bo odczuwam już zmęczenie i czekam na wolną niedzielę i poniedziałek. Atmosfera w pracy robi się coraz cięższa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Nie ma sprawy Aniu.
Górna siatka jest drobniejsza i osadzona na metalowej rurce która zaś przymocowana jest do bocznych ścian. Metalowa rurka stanowi stelaż całej konstrukcji.

Obrazek

Dolna część siatki ma większe oczka bo montowana jest na barierce.

Obrazek

Siatka wygląda delikatnie, w niczym nie przeszkadza, nie zasłania i z dołu jest zupełnie nie widoczna.

Obrazek

A co najważniejsze jest mocna i daje mi pewność ,że mogę bezpiecznie zostawić kotki na balkonie gdy wychodzę z domu na klika kilkanaście godzin.



a Pola juz się na niej nie wiesza wzbudzając sensację ?

Nie już jej przeszło. Czasami tylko liże siatkę albo zaczepia o nią pazurkiem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dzień dobry :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt maja 26, 2017 10:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:Dzień dobry :)

Hej ! :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 12:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Nic ....ja się powoli szykuję do pracy bo dziś na 14 a jutro na 14,45 i dwa dni wolne.
Miłego dnia wszystkim życzę :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 26, 2017 14:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dziękuję Ewuś. Faktycznie dobrze wygląda ta siatka. :ok:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 18:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Siatka ok. Ino balkonik ze 3 razy mniejszy od mojego :wink: Ja mam balkon dłuuuuuuuuuuugi. Ponad 5 metrów.

Ewciu, już piątek, sobota jakoś zleci i będziesz miała wolne!
Oby tylko jutro nie było zbyt dużego ruchu. Ale w sobotę trudno na to liczyć. Sama robię główne tygodniowe zakupy w sobotę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt maja 26, 2017 20:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Dziewczynki Ci nie darują

Może nie będzie tak źle :roll:

Będzie gorzej

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 204 gości