Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 27, 2017 19:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

śliczne pazurki ma Polunia
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

Post » Pt kwi 28, 2017 18:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewus, niepokoi mnie Twoja nieobecnosc. Napisalam Ci eska, dzwonilam - bez odzewu :/

Ktos mial kontakt z Ewa?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt kwi 28, 2017 23:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Cześć Ewuś.

Mam nadzieję, że u Ty wsio Ok. Jak Cię długo nie ma to się martwię. Wszak różni nas jeden dzień w dacie urodzenia (poza rokiem) :), ale znam te TYPY i wiem, że jak mają różnie, to niedobrze. Trzymaj się, mirka pisała u Się, że ma być 30 stopni na majówkę :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i wracaj Kochana.
Choć na chwilę. By dać znać.
Ukochaj Kotulki piękne.

Ajaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto sie 25, 2015 1:09

Post » Sob kwi 29, 2017 8:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ajaaa pisze:Cześć Ewuś.

Mam nadzieję, że u Ty wsio Ok. Jak Cię długo nie ma to się martwię. Wszak różni nas jeden dzień w dacie urodzenia (poza rokiem) :), ale znam te TYPY i wiem, że jak mają różnie, to niedobrze. Trzymaj się, mirka pisała u Się, że ma być 30 stopni na majówkę :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i wracaj Kochana.
Choć na chwilę. By dać znać.
Ukochaj Kotulki piękne.



pisałam u Gosi :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 29, 2017 8:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:Ewus, niepokoi mnie Twoja nieobecnosc. Napisalam Ci eska, dzwonilam - bez odzewu :/

Ktos mial kontakt z Ewa?


ja też dzwoniłam i pisałam i nic :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 29, 2017 8:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

:? :?:
I ja pisałam...
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob kwi 29, 2017 8:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewciu wracaj do nas :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 29, 2017 11:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Hej wszystkim ! :)

Jestem ,żyję i mam się jako tako tak średnio na jeża. Pogoda się u nas skiepściła na maksa, pada całymi dniami i raz zimno jaz ciepło jest. Z ciśnieniem też różnie bywa raz spada do minimum a raz sięga zenitu. Mnie niestety takie coś nie służy i nie czuję się najlepiej.
Od kilku dni wstawałam z bólem głowy a przedwczoraj złapała mnie migrena z wymiotami , światłowstrętem i wszelkimi innymi objawami. Dawno nie miałam tak ciężkiej migreny jak teraz. Nawet oddech sprawiał mi ból. Wczoraj nie wychodziłam nigdzie z domu i praktycznie większość czasu przespałam z małymi przerwami. Chyba też trochę się przeziębiłam bo wylazło mi zimno na dziobie i trochę przeszkadza.
Ponieważ moje cholerne nogi znów zaczęły sprawiać mi kłopoty czyli puchnąć i znów skóra zaczęła robić się sucha mimo smarowania maściami postanowiłam znów udać się do dermatologa. Poszłam we wtorek. Pan doktor mnie poznał .Opowiedziałam co znów się dzieje z nogą , pokazałam jak wygląda a lekarz zapytał czy zdecyduję się na szpital. Wytłumaczył ,że moje leczenie w warunkach domowych będzie długie i kosztowne ( ostatnio na wszystkie maści i leki wydałam ponad 300 zł ) a w szpitalu mają większe możliwości leczenia, odpowiednie leki i sprzęt. Zdecydowałam się bo i tak skierowanie dostałam już wcześniej. Na razie wstępnie ustaliliśmy termin przyjęcia na 8 - 9 maja ale miał jeszcze sprawdzić w szpitalu i zadzwonić do mnie z dokładnym potwierdzonym terminem. Znów dostałam antybiotyk . W środę lekarz zadzwonił do mnie i potwierdził ,że 9 maja zostanę przyjęta na oddział dermatologii do szpitala WAM ( wojskowa akademia medyczna) .
Mam już grafik z pracy na maj więc postanowiłam ,że wrócę do pracy na ten tydzień a właściwie na 3 dni ( 2, 4 i 5 ) i od wtorku następnego tygodnia idę do szpitala. W szpitalu spędzę co najmniej tydzień .
Co do mojego telefonu to bardzo was przepraszam dziewczyny ale dostałam smsa z jakiejś firmy pożyczkowej i chcąc go usunąć i zablokować przychodzenie kolejnych wkurzających smsów od tej firmy coś nacisnęłam i zablokowałam cały telefon . Nawet wyjęcie baterii i zresetowanie nic nie dało. Mogę go włączyć , wprowadzić PIN i koniec. Nie mogę dzwonić, odbierać , otwierać smsów ani pisać i wysyłać. Na chwilę obecną moge tylko sprawdzić godzinę. Nie mam najmniejszego pojęcia co zrobiłam nie tak i co nacisnęłam , że tak go zablokowałam. Dziś idę do rodziców to wejdę do ich sąsiada niech on zobaczy bo on się bardziej zna na takich rzeczach.
Co do kić to wszystko ok. Zdrowe, kochane i coraz bardziej miziaste są. Polusia wieczorna przyklejka - bez niej nie idzie usnąć - a Zuzia budzi swoim słodkim mruczeniem , barankami i przytulaskami.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 29, 2017 11:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Kciuki za leczenie. Dobrze, że lekarz życiowy i mądry
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob kwi 29, 2017 11:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

wielkie uffffff :D
dobrze ,że sie pojawiłaś Ewciu
faktycznie miałaś ciężkie dni i moze to i dobrze ,ze telefon Ci padł :wink:
cieszę sie ,ze pójdziesz do szpitala, moze nareszcie tam coś zdecydowanie poradzą Ci na te Twoje chore nogi
duzo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 29, 2017 11:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:Kciuki za leczenie. Dobrze, że lekarz życiowy i mądry

Choć młody ale może dlatego coś mu się jeszcze chce.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 29, 2017 11:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:wielkie uffffff :D
dobrze ,że sie pojawiłaś Ewciu
faktycznie miałaś ciężkie dni i moze to i dobrze ,ze telefon Ci padł :wink:
cieszę sie ,ze pójdziesz do szpitala, moze nareszcie tam coś zdecydowanie poradzą Ci na te Twoje chore nogi
duzo :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Wprawdzie będzie to leczenie bardziej skóry niż wewnętrznych dolegliwości ale przecież nie mogę aż do lipca dzień w dzień być na antybiotyku. Antybiotyki też osłabiają organizm i na jedno leczą a na inne szkodzą.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 29, 2017 15:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewciu, nie włączyłaś przypadkiem jakiegoś trybu samolotowego czy cóś? Nie wiem jaki masz telefon, ale sprawdź w ustawieniach profile telefonu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33233
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob kwi 29, 2017 15:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Ewciu, nie włączyłaś przypadkiem jakiegoś trybu samolotowego czy cóś? Nie wiem jaki masz telefon, ale sprawdź w ustawieniach profile telefonu.

Sęk w tym ,że niczym nie mogę ruszyć bo mam LG 4 dotykowy i ekran mu nie działa . Działa tylko jak włączę i wprowadzam PIN . Jak się zaloguje zawiesza się znów.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 29, 2017 15:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Aha. To niestety nie pomogę. Chyba że trzeba pomóc w rzucie w dal ustrojstwem.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33233
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości