Szylkretki są piękne-168 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 18, 2017 21:16 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

A ja razem z nim,poslalam ci obrusowy wzor :mrgreen: na szarym tle kwiatki :smokin:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101803
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro kwi 19, 2017 6:28 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Oooo, wszelki duch! Kalairek się pokazał :mrgreen:
I kotki, sądząc po zdjęciach całe i zdrowe :)
A te wszystkie miejsca to musisz mi zapisywać, może i ja będę mogła tam się wybrać.... może za rok, góra dwa.... (marzenia...)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 19, 2017 10:55 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Dzieńdoberek śliczności Kreciątkowe :1luvu: Piękne masz okolice Bożenko. Ja już dość długo na urlopie nie byłam i tak bardzo marzy mi się odpoczynek w takim cudnym, cichym miejscu :)
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 19, 2017 10:57 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

anulka111 pisze:A ja razem z nim,poslalam ci obrusowy wzor :mrgreen: na szarym tle kwiatki :smokin:

A widziałam widziałam, śloczny. Nie obejrzałam wszystkiego. :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro kwi 19, 2017 10:58 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Sihaja pisze:Oooo, wszelki duch! Kalairek się pokazał :mrgreen:
I kotki, sądząc po zdjęciach całe i zdrowe :)
A te wszystkie miejsca to musisz mi zapisywać, może i ja będę mogła tam się wybrać.... może za rok, góra dwa.... (marzenia...)

Ee...mam nadzieję, że szybciej! Jak się postaramy... :P 8)
Krecie całe i zdrowe mam nadzieję również. :lol:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro kwi 19, 2017 10:59 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

bulba pisze:Dzieńdoberek śliczności Kreciątkowe :1luvu: Piękne masz okolice Bożenko. Ja już dość długo na urlopie nie byłam i tak bardzo marzy mi się odpoczynek w takim cudnym, cichym miejscu :)

Hej Kasiu :1luvu: na pewno by się przydało. Niestety chwilowo mamy zimę. :twisted: :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro kwi 19, 2017 18:45 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Miłego dzionka Kretuszki :)
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101803
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro kwi 19, 2017 20:05 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

anulka111 pisze:Miłego dzionka Kretuszki :)

I Wam, również wieczorku :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Śro kwi 19, 2017 20:46 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:
klaudiafj pisze::) co slychac? Co kupione, co dotarlo? Jal kotki?

Oj, Klauduś, kupione sporo.. Jak na razie nie dotarła jedna z pierwszych zamówionych przesyłek. A rozmowa ze sprzedawcą ...śmieszna. Ja mu, że zły nr trackingowy, a On, że mam się nie martwić, wszystko piknie zapakuje. :ryk: I dalsza korespondencja w tym tonie. Mam go gdzieś, odpuściłam, czekam jeszcze kilka dni, żądam zwrotu kasy.
Reszta pięknie dotarła, jestem z każdego zakupu baaardzo zadowolona, poza jednym pierścionkiem, ale o parę zł nie będę płakać. Zwłaszcza, że zamówiłam niemal identyczny za jakiś czas, o ja sierota.. :ryk:

Rozmawiałaś z chińczykiem?
A co jeszcze kupiłaś?
Widziałam, że śmigasz już po górkach - za niedługo szczytów braknie :)
Kretki jak zwykle piękne :) :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw kwi 20, 2017 16:18 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

klaudiafj pisze:
kalair pisze:
klaudiafj pisze::) co slychac? Co kupione, co dotarlo? Jal kotki?

Oj, Klauduś, kupione sporo.. Jak na razie nie dotarła jedna z pierwszych zamówionych przesyłek. A rozmowa ze sprzedawcą ...śmieszna. Ja mu, że zły nr trackingowy, a On, że mam się nie martwić, wszystko piknie zapakuje. :ryk: I dalsza korespondencja w tym tonie. Mam go gdzieś, odpuściłam, czekam jeszcze kilka dni, żądam zwrotu kasy.
Reszta pięknie dotarła, jestem z każdego zakupu baaardzo zadowolona, poza jednym pierścionkiem, ale o parę zł nie będę płakać. Zwłaszcza, że zamówiłam niemal identyczny za jakiś czas, o ja sierota.. :ryk:

Rozmawiałaś z chińczykiem?
A co jeszcze kupiłaś?
Widziałam, że śmigasz już po górkach - za niedługo szczytów braknie :)
Kretki jak zwykle piękne :) :1luvu:

Znają ludzki język.. :ryk: :ryk:

Śmigamy po górkach, własciwie zaczęliśmy, i na razie pas-pogoda chora jakaś.
Klauduś, zamówiłam sporo rzeczy, [mniej, niżbym chciała oczywiście :twisted: ].

A popatrz, dam parę linków. Ciekawe, czy Ci się spodoba coś. :P
Śliczne, naprawdę PRZEPIĘKNE deserowe łyżeczki. Zdjęcie nie oddaje uroku. Jestem zachwycona, i muszę zamówić drugi komplecik. Pięć to mało. :P
https://pl.aliexpress.com/item/Lovely-5 ... 0.0.8v6QAN

Piękne kolczyki kotki-
https://pl.aliexpress.com/item/2014-New ... 0.0.8v6QAN

Uroczy zegarek z kotkiem-
https://pl.aliexpress.com/item/Moda-Cut ... 0.0.MWBrQZ

portfel z kotkiem, czarny, ten mniejszy.
https://pl.aliexpress.com/item/Women-Wa ... 0.0.MWBrQZ

komplecik z kotkami
https://pl.aliexpress.com/item/Gioconda ... 0.0.MWBrQZ
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Czw kwi 20, 2017 18:51 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Hejka kotki trzy :1luvu:
Kupiliśmy mężowi mojemu buty w góry. A dzisiaj mnie adidaski ale takie ogólne do biegania do pracy bo w góry ja mam.
Jeszcze tydzień :) a okazało sie ze mam sobotę wolna. Ale juz nie przebukowuje biletów. Będę miała czas zeby spakować sie na spokojńie bo w ndz o 6 chyba mamy pociąg.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 20, 2017 19:14 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

MonikaMroz pisze:Hejka kotki trzy :1luvu:
Kupiliśmy mężowi mojemu buty w góry. A dzisiaj mnie adidaski ale takie ogólne do biegania do pracy bo w góry ja mam.
Jeszcze tydzień :) a okazało sie ze mam sobotę wolna. Ale juz nie przebukowuje biletów. Będę miała czas zeby spakować sie na spokojńie bo w ndz o 6 chyba mamy pociąg.

:D :D :D Hejka Moniś! Dobre butki to podstawa, zwłaszca, że pogoda jest jaka jest, i raczej upału nie będzie, więc ciepłe ubranka weźcie. :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Sob kwi 22, 2017 20:04 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:
klaudiafj pisze:
kalair pisze:
klaudiafj pisze::) co slychac? Co kupione, co dotarlo? Jal kotki?

Oj, Klauduś, kupione sporo.. Jak na razie nie dotarła jedna z pierwszych zamówionych przesyłek. A rozmowa ze sprzedawcą ...śmieszna. Ja mu, że zły nr trackingowy, a On, że mam się nie martwić, wszystko piknie zapakuje. :ryk: I dalsza korespondencja w tym tonie. Mam go gdzieś, odpuściłam, czekam jeszcze kilka dni, żądam zwrotu kasy.
Reszta pięknie dotarła, jestem z każdego zakupu baaardzo zadowolona, poza jednym pierścionkiem, ale o parę zł nie będę płakać. Zwłaszcza, że zamówiłam niemal identyczny za jakiś czas, o ja sierota.. :ryk:

Rozmawiałaś z chińczykiem?
A co jeszcze kupiłaś?
Widziałam, że śmigasz już po górkach - za niedługo szczytów braknie :)
Kretki jak zwykle piękne :) :1luvu:

Znają ludzki język.. :ryk: :ryk:

Śmigamy po górkach, własciwie zaczęliśmy, i na razie pas-pogoda chora jakaś.
Klauduś, zamówiłam sporo rzeczy, [mniej, niżbym chciała oczywiście :twisted: ].

A popatrz, dam parę linków. Ciekawe, czy Ci się spodoba coś. :P
Śliczne, naprawdę PRZEPIĘKNE deserowe łyżeczki. Zdjęcie nie oddaje uroku. Jestem zachwycona, i muszę zamówić drugi komplecik. Pięć to mało. :P
https://pl.aliexpress.com/item/Lovely-5 ... 0.0.8v6QAN

Piękne kolczyki kotki-
https://pl.aliexpress.com/item/2014-New ... 0.0.8v6QAN

Uroczy zegarek z kotkiem-
https://pl.aliexpress.com/item/Moda-Cut ... 0.0.MWBrQZ

portfel z kotkiem, czarny, ten mniejszy.
https://pl.aliexpress.com/item/Women-Wa ... 0.0.MWBrQZ

komplecik z kotkami
https://pl.aliexpress.com/item/Gioconda ... 0.0.MWBrQZ


Ale po jakiemu z nim mowilas? Po angielsku czy po chinsku? ;)
Rzeczy na zdjeciach wygladaja super, ale obawiam sie, ze jaka cena taka jakosc :( ja tez kupilam ostatnio pare pierścionkow wlasnie takich udajacych prawdziwe srebro i diamenty (dzieki Tobie wiem, ze te sklepy kupuja to na ali ;) ) i na zywo juz nie sa takie piekne. Srebro jest takie srebrne, ze prawdziwe srebro tak nie wyglada. Az sie swieci i wyglada tandetnie. I obawiam sie, ze szybko sie to zedrze. Ale z drugiej strony ja sie boje nosic wartosciowa bizuterie, bo boje sie zgubienia, a z podrobkami to nie ma tego strachu. Tylko, ze ja nie kupowalam tego do noszenia, wiec nie placze :)
A co do lyzeczek - super, fajny pomysl, bardzo efektowne, ale znowu to samo... Na aukcji nie pisze o nich nic, z czego sa zrobione itd bo o gwarancji nie ma co marzyc. Moga byc z jakiegos niezdrowego materialu.. Szukalam teraz szcztoccow na slub. Wiec juz mam jakis w to wglad. I niektóre komplety nie maja gwarancji, albo maja tylko 2 lata. To sa najgorsze szajsy choc drogie nawet. Np 200 zl walizka. Mam takie i juz nie wygladaja jak na poczatku. Inne maja gwarancje 20 lat. A jeszcze inne gwarancje dozywotnia. Ja bym sie bala kupic takie łyżeczki o ktorych nic nie pisze, chocby nie wiem jak ladnie wygladaly. Ale moze jednak byl jakis opis czy dostalas jakas ulotke co do nich.
Chodzi mi o to, ze nie ma tanich i dobrych rzeczy :) i z bizuteria pal licho ale uwazaj przy takich rzeczach, ktore stykaja sie z jedzeniem :)
Portfel super! Takie rzeczy na pewno warto :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob kwi 22, 2017 21:32 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Po chińsku, zlituj się :ryk: Oni wszyscy po angielsku, siła wyższa. :mrgreen: Krótko i na temat, ja angielski to raczej bez wow, ale do paru zdań starczy.

Łyżeczki wyglądją na solodne, i mam nadzieję, że długo posłużą. Są przepiękne. :D Biżuterię bardzo wzzyscy chwalą. (myślę o zwyczjane, nie szlachetnej) jPierścionka srebrnego nie kuppwałam, one już taki niskich cen nie mają, aczkolwiek tańsze też są. Jeden mam zwyczajny , nie srebrny, i jest super, nic się nie dzieje, mam nadzieję, że ponoszę długo. Drugi, chyba z domieszką srebra, jest równie śloczny, ale nabiera miejscami miedzianego kiloru. Co było w feedbeckach, ale nie sprawdziłam przed kupieniem. Fajnie by było to wyczyścić. Z calej reszty jestem baaardzo zadowolona. 8) Dużo osób kupuje kosmetyki, ale one są testowane na zwierzętach, odpada. A mają fajne lakiery, dodatki, lampy do hybryd. Na razie mam upatrzony plecaczek z kotkiem z rzeczy droższych. . :kotek:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Nie kwi 23, 2017 8:10 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

anulka111 pisze:Miłego dzionka Kretuszki :)


Uwielbiam tych chłopaków (plus komentarz) w Twoim podpisie :20145
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Nul i 124 gości