Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18- 3 maluszki w DT :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 23, 2017 18:58 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

No to drobna jest faktycznie :mrgreen: można tuczyć :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Nie kwi 23, 2017 18:59 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

FElunia pisze:Daisy :1luvu:

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 23, 2017 19:00 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Nie kwi 23, 2017 19:01 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

agusialublin pisze:No to drobna jest faktycznie :mrgreen: można tuczyć :mrgreen:


już ważyła więcej, jak była jedynaczką dojechała do 6 kg, bo jej nikt z miseczek nie wyjadał :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 23, 2017 19:03 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

agusialublin pisze:
mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:



straszny łobuz i rozrabiaka, jak ma ochotę na zabawę to żeby zwrócić na siebie uwagę biega po półkach i zrzuca to co tam znajdzie :evil:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 23, 2017 19:04 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:



straszny łobuz i rozrabiaka, jak ma ochotę na zabawę to żeby zwrócić na siebie uwagę biega po półkach i zrzuca to co tam znajdzie :evil:


trotyl w dupce ma :ryk: :ryk: :ryk: w miejscu nie usiedzi :ryk: :ryk: lubie takie oszołomki :201461
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Nie kwi 23, 2017 19:06 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

agusialublin pisze:
mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:



straszny łobuz i rozrabiaka, jak ma ochotę na zabawę to żeby zwrócić na siebie uwagę biega po półkach i zrzuca to co tam znajdzie :evil:


trotyl w dupce ma :ryk: :ryk: :ryk: w miejscu nie usiedzi :ryk: :ryk: lubie takie oszołomki :201461


już wszędzie wskoczy, jest spokój kiedy śpi ,tak jak teraz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 23, 2017 19:20 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

Ło matko , ale fajna :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie kwi 23, 2017 19:23 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

Fajna mała

MaryLux

 
Posty: 159629
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 24, 2017 12:09 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Oj Teraz to ja Toske caluje jeszcze czesciej, bo nie wiem czy czytalas - rozstajemy sie z Tosia na cztery dni w czerwcu i cierpie okrotnie z tego powodu. Ale musze w koncu tez gdzies pojechac dla zdrowia psychicznego :)
Tosia jest kochana z tymi buziaczkami. Ja ja chyba tak nauczylam w dziecinstwie. Ona czesto az sama sie prosi i wystawia mi nosek a jak ja sama chce jej dac buziaczka w nosek to tez nie ucieka jak kazdy inny kot, bo to dla niej normalne. Dobrze, ze ten nos zazwyczaj suchy, bo trafia sie tez slimaty :p
Tosia wazy 3 kg i zaniedlugo jak bedzie ladna pogoda to pojedzie pierwszy raz z Marysia do babci w odwiedziny :) taka rozrywka :)
Nawet z zainteresowaniem oglada co dzieje sie za oknem auta. Choc chowa sie w katku transportera to czasem ciekawosc zwycieza ;)


Czytałam o Twoich planach wyjazdowych, zeby wszystko poszło tak jak chcesz :ok:
Dusio też często wystawia, ale czółko do całowania :wink:
Tosia nie waży duzo, a przecież juz niedługo będzie miała 2 latka, jak ten czas leci :)
Ciekawe jak kotkom spodoba się wycieczka.


Tosia jest mała i już chyba więcej ważyć nie będzie. Na pewno jeszcze będzie rosnąć, ale myślę, że nie przekroczy wagi 4 kg nigdy. Będzie jak Kitusia. Kitusia w najlepszym razie ważyła ok 4 kg i to przy końcu życia. Tosia ma nawet dwa razy mniejszą głowę od Marysi jeszcze. Na oko jak się spojrzy na MArysie i Tosie to się to zgadza - 3 kg u Tosi i 5,5 kg u Marysi.

mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:



straszny łobuz i rozrabiaka, jak ma ochotę na zabawę to żeby zwrócić na siebie uwagę biega po półkach i zrzuca to co tam znajdzie :evil:


trotyl w dupce ma :ryk: :ryk: :ryk: w miejscu nie usiedzi :ryk: :ryk: lubie takie oszołomki :201461


już wszędzie wskoczy, jest spokój kiedy śpi ,tak jak teraz

Ale słodki przedszkolaczek :) Ale dlaczego taki brudny - poszła w ślady cioci Rudzi? :wink:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon kwi 24, 2017 18:47 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

Uwielbiam umaszczenie Stokrotki. A pysiolek ma tak pomalowany jak Moli :love:


Fuks do 6 kg dobija :twisted:
Ja
To
Mam
Szczęście
:twisted:
Zeżreją mnie wnet :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Śro kwi 26, 2017 15:04 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

MaryLux pisze:Fajna mała



no właśnie - fajna bo mała :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 26, 2017 15:06 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

mir.ka pisze:
klaudiafj pisze:Oj Teraz to ja Toske caluje jeszcze czesciej, bo nie wiem czy czytalas - rozstajemy sie z Tosia na cztery dni w czerwcu i cierpie okrotnie z tego powodu. Ale musze w koncu tez gdzies pojechac dla zdrowia psychicznego :)
Tosia jest kochana z tymi buziaczkami. Ja ja chyba tak nauczylam w dziecinstwie. Ona czesto az sama sie prosi i wystawia mi nosek a jak ja sama chce jej dac buziaczka w nosek to tez nie ucieka jak kazdy inny kot, bo to dla niej normalne. Dobrze, ze ten nos zazwyczaj suchy, bo trafia sie tez slimaty :p
Tosia wazy 3 kg i zaniedlugo jak bedzie ladna pogoda to pojedzie pierwszy raz z Marysia do babci w odwiedziny :) taka rozrywka :)
Nawet z zainteresowaniem oglada co dzieje sie za oknem auta. Choc chowa sie w katku transportera to czasem ciekawosc zwycieza ;)


Czytałam o Twoich planach wyjazdowych, zeby wszystko poszło tak jak chcesz :ok:
Dusio też często wystawia, ale czółko do całowania :wink:
Tosia nie waży duzo, a przecież juz niedługo będzie miała 2 latka, jak ten czas leci :)
Ciekawe jak kotkom spodoba się wycieczka.


Tosia jest mała i już chyba więcej ważyć nie będzie. Na pewno jeszcze będzie rosnąć, ale myślę, że nie przekroczy wagi 4 kg nigdy. Będzie jak Kitusia. Kitusia w najlepszym razie ważyła ok 4 kg i to przy końcu życia. Tosia ma nawet dwa razy mniejszą głowę od Marysi jeszcze. Na oko jak się spojrzy na MArysie i Tosie to się to zgadza - 3 kg u Tosi i 5,5 kg u Marysi.

mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:
agusialublin pisze:
mir.ka pisze:chcę się bawić
Obrazek

o tak właśnie :)
Obrazek


aż to mały brzdąc :ryk: :ryk: widac że lubi dranić :mrgreen:



straszny łobuz i rozrabiaka, jak ma ochotę na zabawę to żeby zwrócić na siebie uwagę biega po półkach i zrzuca to co tam znajdzie :evil:


trotyl w dupce ma :ryk: :ryk: :ryk: w miejscu nie usiedzi :ryk: :ryk: lubie takie oszołomki :201461


już wszędzie wskoczy, jest spokój kiedy śpi ,tak jak teraz

Ale słodki przedszkolaczek :) Ale dlaczego taki brudny - poszła w ślady cioci Rudzi? :wink:[/quote]


no cóż jak chce się mieć ciepło w domu to trzeba palić , a i łapki przy tym łatwo ubrudzić :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 26, 2017 15:09 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.18

Moli25 pisze:Uwielbiam umaszczenie Stokrotki. A pysiolek ma tak pomalowany jak Moli :love:

chyba mają identyczne pyszczki :)

Fuks do 6 kg dobija :twisted:
Ja
To
Mam
Szczęście
:twisted:
Zeżreją mnie wnet :ryk:



przynajmniej masz dużo futerka do kochania :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 71 gości