Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 28, 2018 11:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Internet mi od wczoraj tak niesamowicie muli że szlaczek mnie trafia.
Ofelia była dzisiaj na badaniach krwi. Nie wiem co mnie podkusiło żeby dzisiaj, w tym upale ciągać kota do weta na drugi koniec miasta to głupota. Trudno, byłyśmy umówione, pojechałyśmy. Oczywiśćie dostała na pusianko bo dziczyła. Właśnie się dobudza w brodziku pod prysznicem (żeby nie skakała po meblach bo łapki się jeszcze plączą). Wyniki całkiem całkiem, parę parametrów na górnej granicy ale większość albo i wszystkie zapewne z powodu stresu. Jak internet mi ruszy normalnie to wstawię.
Ząbki trochę gorzej, jeden w zasadzie do rwania, pan doktor od razu by chciał wyrwać 3, ale ja jeszcze powalczę. Zwiększymy częśtość pastowania.
To na razie na tyle, idę doglądać mojej księżniczki (i przy okazji posprzątać łazienkę).
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 28, 2018 13:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Za ciepło nawet na mycie łazienki. Nawet takiej z oknem..
Dlaczego nie chcesz jej wyrwać [jakkolwiek to brzmi..] innych ząbków? To czasem pomaga na wiele rzeczy, a ogranicza takie akcje na przyszłość.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 28, 2018 13:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Chcę jej uratować maksymalnie dużo zębów bo Ofelia jest agresywna i ze świadomością że nie może użyć zębów kot może mi się wykończyć psychicznie. Poza tym, jak by jadła kocie "kiołbaski"?

Kurka, Ofelia głodna. Pani doktor kazała dać jeść dopiero wieczorem. A moja szwędaczka szwęda się po domu na chwiejnych łapkach i szuka amciu. Nie wiem jak wytrzymam do wieczora.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 28, 2018 14:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

No, nie wiem.. znasz kota. Ale wydaje mi się, że kot nie ma świadomości braku czegoś. Migdał czasem próbuje mnie ugryźć.. Ale może..

Dawałam jeść wcześniej, nie dużo , ociupinkę.. Nigdy nie było problemu. Nawet właśnie gamoniowi po usunięciu wszystkich zębów. Tyle, ze co kot to inaczej pewnie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Nie lip 29, 2018 20:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dajesz radę Mała?
Ja ledwo
Upały mnie wykańczaja, leżę plackiem, jeść mi się nie chce, dużo pije

Fuks <3
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lip 30, 2018 9:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Fuks mój Fuks koffany. Nie daję rady. Co chwilka leżam jak źwłoczek. Pusiałam na podłogu bo w łóżeczku był za okropeczny gorąc, a Ofelku zajmnęła parapapetu.
A Duzia się bija z intermnetę. Mówi że to przes dziesiątkę co nie pracuje z przeględnikami intermnetowymi. Nie wię o co chodzi ale to jezd okropeczne bo ledwo moźna wleść na foruma :placz:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lip 30, 2018 13:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dziesiątka przeszkadza w intermnetach? Zgupiał ten tramwaj bimbaj?

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 30, 2018 19:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.
Zrobiłam sok. Wieloowocowy. Bardzo wieloowocowy. 4 buteleczki takie jak po Kubusiu plus jeden niewielki słoiczek. I jeszcze będzie troszkę do bieżącej konsumpcji.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon lip 30, 2018 20:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon lip 30, 2018 22:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Kubuś ma jeden ząbek i je świetnie
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lip 31, 2018 8:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Eeeeeee... Co to jest preinstalacja? :oops:
Bo wiesz, ja jestem blondynka :oops:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lip 31, 2018 12:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Eeeeeee... Co to jest preinstalacja? :oops:
Bo wiesz, ja jestem blondynka :oops:

Pewnie chodzi o reinstalację. Time Viewer zainstaluj. Ł. zerknie w wolnej chwili.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław


Post » Wto lip 31, 2018 15:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Eeeeeee... Co to jest preinstalacja? :oops:
Bo wiesz, ja jestem blondynka :oops:


Przeinstalowanie :wink:
Najlepiej pełne, jeśli masz jakieś błędy taka szybka może mało co wspomóc dlatego zawsze zalecam również sprawdzenie rejestru i ewentualne skasowanie ręczne jeśli dalej są.

Ale mam też lepsze wyjście: zainstaluj Linuxa :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake, jolabuk5 i 72 gości