Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 11, 2018 19:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

Mam ochotę na chwilę relaksu w brodziku, w ciepłej wodzie, może nawet z pianką... Ale jak tu zgonić z balkonu kocięcie grzecznie leżące na krzesełku, na zielonej podusi, i zażywającego relaksu w wieczornym chłodzie? :(
Chyba znów będzie tylko szybki prysznic.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 11, 2018 21:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze:Mam ochotę na chwilę relaksu w brodziku, w ciepłej wodzie, może nawet z pianką... Ale jak tu zgonić z balkonu kocięcie grzecznie leżące na krzesełku, na zielonej podusi, i zażywającego relaksu w wieczornym chłodzie? :(
Chyba znów będzie tylko szybki prysznic.

nic nie rozumiem. Czy ten brodzik jest na balkonie?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 12, 2018 9:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:Mam ochotę na chwilę relaksu w brodziku, w ciepłej wodzie, może nawet z pianką... Ale jak tu zgonić z balkonu kocięcie grzecznie leżące na krzesełku, na zielonej podusi, i zażywającego relaksu w wieczornym chłodzie? :(
Chyba znów będzie tylko szybki prysznic.

nic nie rozumiem. Czy ten brodzik jest na balkonie?

Nieee. Po prostu Marlena nie może zostawić kotów bez opieki nawet na osiatkowanym balkonie bo zaczyna sie kombinowanie :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto cze 12, 2018 18:27 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MonikaMroz pisze:
MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:Mam ochotę na chwilę relaksu w brodziku, w ciepłej wodzie, może nawet z pianką... Ale jak tu zgonić z balkonu kocięcie grzecznie leżące na krzesełku, na zielonej podusi, i zażywającego relaksu w wieczornym chłodzie? :(
Chyba znów będzie tylko szybki prysznic.

nic nie rozumiem. Czy ten brodzik jest na balkonie?

Nieee. Po prostu Marlena nie może zostawić kotów bez opieki nawet na osiatkowanym balkonie bo zaczyna sie kombinowanie :D

Dokładnie.
Ofelii prawie nie można z oka spuścić. Do repertuaru kombinowań dołączyła drapanie siatki.
Chyba zamiast siatki zamontuję drut kolczasty :evil: pod napięciem! :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 12, 2018 18:27 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen załamana
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 12, 2018 18:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen załamana

Czemu Carmenku, co się dzieje?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto cze 12, 2018 18:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen załamana

Cooo się stało ???
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto cze 12, 2018 18:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

Miauuuu, bo jezdę nieszczęśliwna! :cry: Ofelku na mię nasykała wieczorę jak się chciałam przytulić i polizać ją w uszko. Mój prawie tatuś Lilo nie chce być moim prawie tatusię, pewnie mię nie lubia ani troszku, chlip! :cry: A Duzia się z mię śmieje bo mówi że miaukam do promyczka na sufitu :oops:
:placz:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 12, 2018 20:12 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze:Miauuuu, bo jezdę nieszczęśliwna! :cry: Ofelku na mię nasykała wieczorę jak się chciałam przytulić i polizać ją w uszko. Mój prawie tatuś Lilo nie chce być moim prawie tatusię, pewnie mię nie lubia ani troszku, chlip! :cry: A Duzia się z mię śmieje bo mówi że miaukam do promyczka na sufitu :oops:
:placz:
Mała Ciorna Carmen

A Ty nie chcesz być moją prawie-córeczką :placz: :placz: :placz:
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 12, 2018 20:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Miauuuu, bo jezdę nieszczęśliwna! :cry: Ofelku na mię nasykała wieczorę jak się chciałam przytulić i polizać ją w uszko. Mój prawie tatuś Lilo nie chce być moim prawie tatusię, pewnie mię nie lubia ani troszku, chlip! :cry: A Duzia się z mię śmieje bo mówi że miaukam do promyczka na sufitu :oops:
:placz:
Mała Ciorna Carmen

A Ty nie chcesz być moją prawie-córeczką :placz: :placz: :placz:
Lusia

Lusia. Nie mogę być tfoją prawie córeczką bo jezdeśmy koleszankami i mamy prawie tyle samo lat!
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 12, 2018 21:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Miauuuu, bo jezdę nieszczęśliwna! :cry: Ofelku na mię nasykała wieczorę jak się chciałam przytulić i polizać ją w uszko. Mój prawie tatuś Lilo nie chce być moim prawie tatusię, pewnie mię nie lubia ani troszku, chlip! :cry: A Duzia się z mię śmieje bo mówi że miaukam do promyczka na sufitu :oops:
:placz:
Mała Ciorna Carmen

A Ty nie chcesz być moją prawie-córeczką :placz: :placz: :placz:
Lusia

Lusia. Nie mogę być tfoją prawie córeczką bo jezdeśmy koleszankami i mamy prawie tyle samo lat!
Mała Ciorna Carmen

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 12, 2018 21:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

Nie płakaj, Lusia. Jakby się Ofelku zgodziła i Lilo by się zgodził to byś była moją sioszczyczku. Ale oni nawet mię nie chcą :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 12, 2018 21:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

MB&Ofelia pisze:Nie płakaj, Lusia. Jakby się Ofelku zgodziła i Lilo by się zgodził to byś była moją sioszczyczku. Ale oni nawet mię nie chcą :placz: :placz: :placz:
Mała Ciorna Carmen

To bońć mojom sioszczyczku i nie paczmy na Ofelku i Lilo

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 14, 2018 10:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

Marlenka Ty musisz mnie w Borowej odwiedzić następnym razem!
Wypatrzyłam już pliszkę siwą i kwiczoła. No i łabędzie, ale ich trudno nie zauważyć :ryk: Ty na pewno wypatrzysz dużo dużo więcej :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw cze 14, 2018 17:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ptasio

Kto wie, kto wie...

Póki co dzisiaj nie mam siły kopytami ruszać.
W dordze do pracy rozpadły mi się buty. Tanio kupione, bardzo tanio, ale szkoda mi było bo je lubiłam, bardzo wygodne trampeczki. No ale cóż, były i nie ma. Zostałam z groźbą łażenia na bosaka. A że miałam jeszcze w planach zakup stroju kąpielowego, to potuptałam (modląc się w duchu żeby rozwalone buty wytrzymały jeszcze chwilkę) do galerii handlowej. Na piechotę, bo z pracy nie mam tam jakoś strasznie daleko, ale dojechać czymś trudno bo nic spod pracy nie jedzie w tamtym kierunku.
Kupiłam. Jedno i drugie. Jedno i drugie tanie nie było.
Ale przynajmniej nie będę latać na bosaka ani na basenie świecić gołym biustem.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 88 gości