Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 03, 2018 20:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:
Moli25 pisze:Ale historie :ryk:
Od razu przypomina mi się historia z księdzem po koledzie, jak to wróciliśmy z pracy, biegamy po domu jak tetryki poubierane, a tu ministrant. Czy przyjmiemy księdza za 2 minuty :ryk:
Why not, w koszuli nocnej i pizamie :ryk:

:lol:
Jaką minę miał ministrant?

To był kosmos...
Nie chce tego pamiętać :|
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sie 03, 2018 21:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Moli25 pisze:
MB&Ofelia pisze:
Moli25 pisze:Ale historie :ryk:
Od razu przypomina mi się historia z księdzem po koledzie, jak to wróciliśmy z pracy, biegamy po domu jak tetryki poubierane, a tu ministrant. Czy przyjmiemy księdza za 2 minuty :ryk:
Why not, w koszuli nocnej i pizamie :ryk:

:lol:
Jaką minę miał ministrant?

To był kosmos...
Nie chce tego pamiętać :|


Ale to jest najlepsze przy kolędach. Żadnej kartki, wywieszki, że będzie ksiądz chodzić tylko ni z gruchy ni z pietruchy wpada jakiś młodzieniec i mówi, że ksiądz za minutę będzie.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt sie 03, 2018 21:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Też tak miałam ostatnio. Akurat lekcję miałam, kiedy ktoś adzwonił. Jakiś ptysiowaty z wyglądu młodzian. Że ksiądz za 2 min będzie. A za pół godz mógłby przyjść? Bo teraz pracuję, a on ma jeszcze sąsiednią klatkę. Nie, nie mógłby - ksiądz będzie zaraz lub wcale

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 04, 2018 11:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MaryLux pisze:Też tak miałam ostatnio. Akurat lekcję miałam, kiedy ktoś adzwonił. Jakiś ptysiowaty z wyglądu młodzian. Że ksiądz za 2 min będzie. A za pół godz mógłby przyjść? Bo teraz pracuję, a on ma jeszcze sąsiednią klatkę. Nie, nie mógłby - ksiądz będzie zaraz lub wcale

Pamiętam tą sytuację doskonale. :ryk:

Parafia nie ma obowiązku wywieszać kartek informacyjnych. To w obowiązku parafianina jest ruszyć tyłek na mszę, gdzie jest podawany harmonogram.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 04, 2018 22:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dyktatura pisze:
MaryLux pisze:Też tak miałam ostatnio. Akurat lekcję miałam, kiedy ktoś adzwonił. Jakiś ptysiowaty z wyglądu młodzian. Że ksiądz za 2 min będzie. A za pół godz mógłby przyjść? Bo teraz pracuję, a on ma jeszcze sąsiednią klatkę. Nie, nie mógłby - ksiądz będzie zaraz lub wcale

Pamiętam tą sytuację doskonale. :ryk:

Parafia nie ma obowiązku wywieszać kartek informacyjnych. To w obowiązku parafianina jest ruszyć tyłek na mszę, gdzie jest podawany harmonogram.

sorry, ale do minuty nie przewidzę.

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 06, 2018 22:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Chikita pisze:Ale to jest najlepsze przy kolędach. Żadnej kartki, wywieszki, że będzie ksiądz chodzić tylko ni z gruchy ni z pietruchy wpada jakiś młodzieniec i mówi, że ksiądz za minutę będzie.

Moja sąsiadka inteligentnie ucięła kiedyś moje stwierdzenie, takie same, jak Twoje. "Gdybyś chodziła do kościoła, wiedziałabyś, kiedy kolęda". I żadnej kartki, ani wywieszki nie trzeba.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 07, 2018 8:29 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

No, więc właśnie ... Ludzie się godzą [tak jak w wielu innych sprawach], nie protestują, nie przywołują do porządku.. Mówię o większości ludzi. To mają jak mają.
A te nieliczne jednostki..- dobrze jak nie zostaną oplute, a tylko zlekceważone.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 07, 2018 19:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

A ja nawet nie wiem, która parafia jest teraz moja? :roll:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 07, 2018 20:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dyktatura pisze:A ja nawet nie wiem, która parafia jest teraz moja? :roll:


W teorii jest chyba tak, że najbliższa, ale zapisać się możesz do każdej.

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto sie 07, 2018 21:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Ja wiem, że zapisać się można. Ale przychodzi ten ksiądz, który został przypisany do Twojej parafii.Niekoniecznie z tej parafii, którą uważasz za swoją.

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 07, 2018 22:37 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Chikita pisze:
Dyktatura pisze:A ja nawet nie wiem, która parafia jest teraz moja? :roll:


W teorii jest chyba tak, że najbliższa, ale zapisać się możesz do każdej.

Możesz zapisać się do mojej :ryk:
Będzie miał daleko po koledzie, nie dojedzie :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 8:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

A dlaczego się zapisywać gdzieś? To nie jest tak, ze się chodzi do jakiego się chce kościoła? I nie jest tak, że już oni pilnują, żeby owieczki były zapisane..?
Mnie pytają co roku, choć nigdzie się nie zapisywałam, mieszkam krótko i nigdy nie przyjmowałam w domu.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 18:13 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Mam 3 kupony na 100 zł do Home&You.
Trzeba zrobić zakupy za minimum 200 zł.
Ktoś chętny?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 08, 2018 18:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Oglądam prognozę pogody. Zapowiadają burze. W nocy i jutro. Nie wiem z czego te burze bo stosownych chmur brak.
Gorąco. Pannice nawet nie wystawiają nosa na balkon.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 144 gości