Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 09, 2018 19:30 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Ofelia chyba wyczuwa ochłodzenie. Dostała głupawki, takiej że mi zaraz dom rozniesie :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sie 09, 2018 19:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:Ofelia chyba wyczuwa ochłodzenie. Dostała głupawki, takiej że mi zaraz dom rozniesie :strach:

To chwilowe

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 19:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

No, chyba już jej przeszło. Przynajmniej chwilowo. Przylazła do miski naładować baterie. W końcu trochę tłuszczyku spaliła galopując po mieszkaniu i po balkonie...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sie 09, 2018 21:22 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:No, chyba już jej przeszło. Przynajmniej chwilowo. Przylazła do miski naładować baterie. W końcu trochę tłuszczyku spaliła galopując po mieszkaniu i po balkonie...

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 21:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dyktatura pisze:
Ziemosław pisze:Chciałabym mieć balkon :(

Za moment będziesz już miała. :ok:

Będziesz miała ogrodu "kilka" metrów :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw sie 09, 2018 21:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Ofelia chyba wyczuwa ochłodzenie. Dostała głupawki, takiej że mi zaraz dom rozniesie :strach:

To chwilowe

Ja mówie do Moli jak dostaje glupawki "Moletka uważaj bo schludniesz" :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sie 10, 2018 13:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Ofelia chyba wyczuwa ochłodzenie. Dostała głupawki, takiej że mi zaraz dom rozniesie :strach:

To chwilowe

Ja mówie do Moli jak dostaje glupawki "Moletka uważaj bo schludniesz" :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 18, 2018 11:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

:)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon sie 20, 2018 20:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Wpadam tylko na chwilę bo mam tydzień wyjęty z życiorysu.
Ofelia musi mieć smarowane dziąsła smarowidełkiem o nazwie stomodine. Zawsze się z nią nieźle naużeram, bo smarowanie jej się nie podoba. Nie dziwię się, kto by chciał mieć paluchy (albo szczoteczkę do zębów dla dzieci) wsadzane do pyska. Albo do buzi.
Wczoraj mi łapki opadły. Powpychałam Ofelii palucha do [yska ile się dało, puściłam, pogłaskałam w nagrodę, pannica pomlaskała pyskiem, po czym... wylizała resztki mazidła z mojego palca 8-O :201489
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sie 20, 2018 21:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:Wpadam tylko na chwilę bo mam tydzień wyjęty z życiorysu.
Ofelia musi mieć smarowane dziąsła smarowidełkiem o nazwie stomodine. Zawsze się z nią nieźle naużeram, bo smarowanie jej się nie podoba. Nie dziwię się, kto by chciał mieć paluchy (albo szczoteczkę do zębów dla dzieci) wsadzane do pyska. Albo do buzi.
Wczoraj mi łapki opadły. Powpychałam Ofelii palucha do [yska ile się dało, puściłam, pogłaskałam w nagrodę, pannica pomlaskała pyskiem, po czym... wylizała resztki mazidła z mojego palca 8-O :201489

Ofelku jest dzielna wręcz saniemowicie

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 27, 2018 17:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Jako że zewsząd różne zmutne wieści i kłopoty, to dla odmiany napiszę coś pozytywnego.
Niedawno z koleżanką z pracy głowiłyśmy się jak pomóc kociakom od kotki-dzikuski z kocim katarem. Dt brak, pozostaje opcja szpitalika na kilka dni, ale co dalej? W międzyczasie koleżanka była na urlopie, a ja tak zaganiana że nie wyrabiałam na zakrętach. Dzisiaj mi koleżanka przekazała, że sprawa się rozwiązała - znalazły się dobre dusze które kociaki złapały (i okazało się że zamiast dwóch były trzy), ogarnęły i przygarnęły :D
Zdało by się ich mamuśkę ciachnąć, o ile uda się złapać. Miau-Koszalin przymierza się do zakupu własnej klatki łapki. Tyle że się przymierza, przymierza, przymierza... Chyba muszę wreszcie przysiąść i poszukać czegoś sensownego.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pon sie 27, 2018 18:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:Jako że zewsząd różne zmutne wieści i kłopoty, to dla odmiany napiszę coś pozytywnego.
Niedawno z koleżanką z pracy głowiłyśmy się jak pomóc kociakom od kotki-dzikuski z kocim katarem. Dt brak, pozostaje opcja szpitalika na kilka dni, ale co dalej? W międzyczasie koleżanka była na urlopie, a ja tak zaganiana że nie wyrabiałam na zakrętach. Dzisiaj mi koleżanka przekazała, że sprawa się rozwiązała - znalazły się dobre dusze które kociaki złapały (i okazało się że zamiast dwóch były trzy), ogarnęły i przygarnęły :D
Zdało by się ich mamuśkę ciachnąć, o ile uda się złapać. Miau-Koszalin przymierza się do zakupu własnej klatki łapki. Tyle że się przymierza, przymierza, przymierza... Chyba muszę wreszcie przysiąść i poszukać czegoś sensownego.

O widzisz, jak pozytywnie!

trzymam kciuki za dalsze pozytywy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 19:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

No, miałam dziś pisać z pytaniem 'CO JEST Z WAMI???'
Ale nim zdążyłam to się dowiedziałam...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 72 gości