Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 31, 2018 18:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Eeeeeee... Co to jest preinstalacja? :oops:
Bo wiesz, ja jestem blondynka :oops:


Przeinstalowanie :wink:
Najlepiej pełne, jeśli masz jakieś błędy taka szybka może mało co wspomóc dlatego zawsze zalecam również sprawdzenie rejestru i ewentualne skasowanie ręczne jeśli dalej są.

Ale mam też lepsze wyjście: zainstaluj Linuxa :mrgreen:

I w tym momencie mój mąż cię wielbi.
Właśnie za tego Linuxa. To rasowy pingwiniarz.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lip 31, 2018 18:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Hahaha zagladam na watek a tu moje klimaty :D

Pingwiny itp itd :D

Pozdrawiamy :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto lip 31, 2018 21:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Dyktatura pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:
Chikita pisze:
MB&Ofelia pisze:Przeszkadza i to strasznie. Chwilowo przesiadłam się na inną przeglądarkę, która bardzo mi się nie podoba ale częściej działa niż poprzednia.


A próbowałaś ją przeinstalować wywalając też wpisy w rejestrze ?
Zwykła preinstalacja potrafi zdziałać cuda zwłaszcza po kolejnych aktualizacjach.
Sprawdź jakie procesy są uruchomione- być może jest jakiś ukryty, który po prostu spowalnia. Jakiś przypadkiem zainstalowany toolbar albo dodatek.

Eeeeeee... Co to jest preinstalacja? :oops:
Bo wiesz, ja jestem blondynka :oops:


Przeinstalowanie :wink:
Najlepiej pełne, jeśli masz jakieś błędy taka szybka może mało co wspomóc dlatego zawsze zalecam również sprawdzenie rejestru i ewentualne skasowanie ręczne jeśli dalej są.

Ale mam też lepsze wyjście: zainstaluj Linuxa :mrgreen:

I w tym momencie mój mąż cię wielbi.
Właśnie za tego Linuxa. To rasowy pingwiniarz.

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159726
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2018 17:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Paszli won z tym linuxem. Widziałam to cudo i niekoniecznie chcę widzieć ponownie.

Dzięki Małżowi Dyktatury sytuacja się wyjaśniła. Po prostu w tym miesiącu się przegigowałam. Nie wiem jak to możliwe, ale widzocznie możliwe. W każdym razie dziś jeszcze ciągnę na jakichś oparach, ale od jutra będzie ok bo kończy się okres rozliczeniowy. W dodatku przy okazji mieniłam umowę na więcej giga za tą samą cenę.

No, ale teraz o bieliźnie będzie. O gaciach i stanikach konkretnie.
Z gaciami to było tak, że ostatnio zauważyłam braki w drugiej szufladce szafki bieliźnianej. Braki ilościowe i jakościowe. No więc w Emce będąc postanowiłam przy okazji te braki uzupełnić.
Wiecie, jak trudno jest kupić gatki? Zwykłe, bawełniane gatki? O nie za małym i nie za dużym wycięciu?
W jednym sklepie upatrzyłam takie, które bym wzięła bez marudzenia. Sęk w tym, że na wieszaczku same S, L, XL... A mi potrzeba M! :placz:
W innych sklepach same dziwadła jak chodzi o kształt, a do tego sztuczne :evil:
W końcu gacie zanabyłam. Powłócząc już nogami. Zestaw 4 par. W rozmiarze S, bo rozmiarówka była ewidentnie kopnięta. Teraz czeka mnie pracowite odpruwanie wielostronicowych metek.

A ze stanikami sytuacja nieco inna. Otóż w pierwszej półeczce szafki bieliźnianej zrobiło się niesamowicie ciasno. A i tak na ogół używałam 2-3 sztuk. No więc postanowiłam zrobić przegląd. Po obiedzie wyjęłam wszystko, rzuciłam na wyrko żeby nie zapomnieć poprzymierzać przy okazji wieczornej toalety. No i zajęłam się inną robotą - leczo, sałatka itp. Nagle - domofon. Panowie do kontroli instalacji elektrycznej. :strach: Zdążyłam naciągnąć jakieś spodnie (bo z racji upału snułam się po domu w negliżu) i w ostatniej chwili przykryłam te nieszczęsne staniki kołdrą. Ale wstydu się i tak nażarłam - w salonie artystyczny nieład, w łazience też, a w kuchni to już sajgon - dochodzące leczo, sałatka w toku, przygotowania do barfa, i nie do końca posprzątane po przedwczorajszej akcji sok. :oops: :oops: :oops:
Ale ze mnie bałaganiara :oops: :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Śro sie 01, 2018 18:13 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

No, przestań - jaki wstyd? u siebie w domu bałagan bo coś sie robi?

Tak, znalezienie bawełnianych majtek to problem :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sie 01, 2018 18:26 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Z gaciami Ciebie rozumiem- ja mam zawsze problem aby trafić w te odpowiednie S, bo "mantki" to jest taka część garderoby, której nie potrafię sobie kupić. Idę do sklepu, Pani wyciąga mi stos różnych esek i ja stoję i czekam na zbawienie albo, że któreś się odezwą i powiedzą to myśmy te odpowiednie.

Z elektrykiem to już tak średnio, bo w końcu jesteś u siebie, co nie ? Ja kiedyś będąc pewna, że to Mama wrzasnęłam otwarte !!! stojąc w totalnym negliżu z wielką qpą mojego psa na dłoni (na ręczniku oczywiście) :mrgreen: Mama to to nie była- sąsiad, który zaniemógł jak tak stałam z tym qpskiem i skwitowałam wizytę, że guarano to najlepsza maseczka i co tak stoi zdębiały :D
Do dziś nie wiem czy uwierzył, ale unikał mnie przez następny miesiąc i nigdy nie wszedł na otwarte !!! Czekał aż otworzę.

Chikita

 
Posty: 6439
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Śro sie 01, 2018 20:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Pośmiałam się z Waszych historyjek :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sie 02, 2018 16:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Można się śmiać. Mam internet!!! :dance: :dance2:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pt sie 03, 2018 6:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

MB&Ofelia pisze:Można się śmiać. Mam internet!!! :dance: :dance2:

Uffff.... To teraz poszalejecie z Ofelią ?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23012
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sie 03, 2018 18:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Może i poszalejemy, jak przestaniemy się rozpływać. Lubię ciepełko. Ale w chwili obecnej ciepełko jest połączone z duchotą. Dziś jakby odrobinę lepiej - niewielki wiaterek przyniósł odrobinę tlenu. Wreszcie dałam radę poodkurzać chałupkę.
Koty szukają ochłody na balkonie, a ja chłodzę się Karmi z lodówki !!!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt sie 03, 2018 20:09 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Ale historie :ryk:
Od razu przypomina mi się historia z księdzem po koledzie, jak to wróciliśmy z pracy, biegamy po domu jak tetryki poubierane, a tu ministrant. Czy przyjmiemy księdza za 2 minuty :ryk:
Why not, w koszuli nocnej i pizamie :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sie 03, 2018 20:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - zero!

Moli25 pisze:Ale historie :ryk:
Od razu przypomina mi się historia z księdzem po koledzie, jak to wróciliśmy z pracy, biegamy po domu jak tetryki poubierane, a tu ministrant. Czy przyjmiemy księdza za 2 minuty :ryk:
Why not, w koszuli nocnej i pizamie :ryk:

:lol:
Jaką minę miał ministrant?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: joanar, Wojtek i 329 gości