Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 14, 2018 20:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:Zmęczyłam te opinie. Jednak było 7 a nie 6. Miało być na pół strony każda... :oops: Będę się tłumaczyć drobnym pismem :twisted:
Ofelia chrapie na dekoderze, Mała Czarna nie wiem gdzie. Nudzą się biedne, bo ja siedzę przy kompie zamiast bawić kotki. Znów w nocy będą szaleć.
Muszę jeszcze dzisiaj zrobić obiad na jutro. Fasolka po pseudobretońsku.

Ojejku

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 14, 2018 21:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Co jejku? Fasolka? Śpiące kotki? Czy moja trabajo de casa?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 15, 2018 20:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:Co jejku? Fasolka? Śpiące kotki? Czy moja trabajo de casa?

Fasolka. I trabajos.

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 22, 2018 21:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Co tu tak cicho?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 17:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

A bo po innych wątkach latam :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 23, 2018 17:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Mrrrryyy. To ja Książniczka Ofelja. Duża mię puściła na chwilkę do komputra bo chcę wam cosik miauknąć. Udzielam swego wizerunka w kąkursie co mamy go w podpisie. I se życzę dużej kąkuręcji. Coby było lepiej widać że jezdę najpiąkniejsza :oops: (nosek w górę pod sufit). No więc dawajcie foty do kąkursa, jak pomagacie Dużym w robotach domciowych i remątach.
To miauknęłam ja, Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 24, 2018 20:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:Mrrrryyy. To ja Książniczka Ofelja. Duża mię puściła na chwilkę do komputra bo chcę wam cosik miauknąć. Udzielam swego wizerunka w kąkursie co mamy go w podpisie. I se życzę dużej kąkuręcji. Coby było lepiej widać że jezdę najpiąkniejsza :oops: (nosek w górę pod sufit). No więc dawajcie foty do kąkursa, jak pomagacie Dużym w robotach domciowych i remątach.
To miauknęłam ja, Książniczka Ofelja

Ja tam tylko dooruję remonty

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 20:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Lusia. Dozorowywanie to też ciężka praca. I odpowiedzialmna. Czeba wszytskiego przypilnować i jakbyco poprawiś własmnymi łapciami.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 24, 2018 21:09 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:Lusia. Dozorowywanie to też ciężka praca. I odpowiedzialmna. Czeba wszytskiego przypilnować i jakbyco poprawiś własmnymi łapciami.
Książniczka Ofelja

I osztorcować pracownika

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 24, 2018 21:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

A ja właśnie wymieniłam perlator w umywalce i jestem z siebie strasznie dumna :D
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 24, 2018 22:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:A ja właśnie wymieniłam perlator w umywalce i jestem z siebie strasznie dumna :D

Ale mnie rozbawiłaś. Jak wymienisz kolanko pod zalewem, lampę sufitową powiesisz, pralkę podłączyć, to porozmawiamy.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Czw sty 25, 2018 10:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Moze następnym razem zrób patatas a la riojana - dobrze znosza mrożenie i przechowywanie w lodówce, łatwo się robia, no i sa o niebo lżejsze niż nasze swojskie pieczonki.http://patatasriojana.com/ :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sty 25, 2018 11:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Hannah12 pisze:
MB&Ofelia pisze:A ja właśnie wymieniłam perlator w umywalce i jestem z siebie strasznie dumna :D

Ale mnie rozbawiłaś. Jak wymienisz kolanko pod zalewem, lampę sufitową powiesisz, pralkę podłączyć, to porozmawiamy.

Kolanko pod umywalką przeczyszczałam nie raz (pod zlewem kuchennym się nie podejmuję bo tam jest jeszcze zmywarka podłączona i wogóle podłączenie jakieś strasznie skomplikowane z uwagi na małą ilość miejsca więc się go nie tykam). Z powieszeniem lampy mogłabym mieć problem bo niska ze mnie osóbka i w dodatku z lękiem wysokości. Pralki nie podłączałam... więc nie wiem czy umiem. Ale raz kiedyś naprawiłam gniazdko które mi wylazło ze ściany. No i umiem poskręcać meble.
Więcej grzechów nie pamiętam...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sty 25, 2018 20:00 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

MB&Ofelia pisze:
Hannah12 pisze:
MB&Ofelia pisze:A ja właśnie wymieniłam perlator w umywalce i jestem z siebie strasznie dumna :D

Ale mnie rozbawiłaś. Jak wymienisz kolanko pod zalewem, lampę sufitową powiesisz, pralkę podłączyć, to porozmawiamy.

Kolanko pod umywalką przeczyszczałam nie raz (pod zlewem kuchennym się nie podejmuję bo tam jest jeszcze zmywarka podłączona i wogóle podłączenie jakieś strasznie skomplikowane z uwagi na małą ilość miejsca więc się go nie tykam). Z powieszeniem lampy mogłabym mieć problem bo niska ze mnie osóbka i w dodatku z lękiem wysokości. Pralki nie podłączałam... więc nie wiem czy umiem. Ale raz kiedyś naprawiłam gniazdko które mi wylazło ze ściany. No i umiem poskręcać meble.
Więcej grzechów nie pamiętam...

A żałujesz?

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 25, 2018 20:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - na żywca

Nie żałuję :mrgreen:

Wiecie co, dziwna rzecz. Pannice normalnie zaczynają żreć (żreć, nie jeść) jak się robi chłodniej. W tej chwili temperatura prawie wiosenna, a one odstawiają tańce i śpiewy głodowe 8O
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Nul i 252 gości