Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 22, 2018 19:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Pisam szypko bo lecimy kotolotę na kurczoczka do Lusi. No więc Dużą się musi wstydzić okropecznie. No bo kto to słyszał coby kocia kuwetka była nieposprzątnięta?! No skądal po prostu! Pokazałyśmy jej co o tym myślimy. Musiała posprzątnąć nie tylko kuwetku, ale też kupalka z dywaników w łazienku. A następną razą niech szypciej sprząta kuwetku, bo jeszcze jej nasiusiam do kapciów, o!
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 22, 2018 19:43 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

PixieDixie pisze:Lecicie? Samolotem?

Zdziwiona Coco

Coco. Lecimy kotolotę. Ja nie umię zamówić kotolota ale Ofelku umi. Jak chcesz to dla cię też zamówi i przylecisz do Lusi na kurczoczka.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 22, 2018 19:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Hoho no to już duża wie kto rządzi w mieszkaniu
My z burasami to sprawiamy żeby dużi się nie nudzili i wykopujemy połowę żwirku na przedpokój i łazienkę

A jak się cieszą przy tym? Tyle radości im sprawiamy tym dlatego robimy to regularnie

Coco uszczęśliwiaczka ludziów
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto maja 22, 2018 19:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

MB&Ofelia pisze:Pisam szypko bo lecimy kotolotę na kurczoczka do Lusi. No więc Dużą się musi wstydzić okropecznie. No bo kto to słyszał coby kocia kuwetka była nieposprzątnięta?! No skądal po prostu! Pokazałyśmy jej co o tym myślimy. Musiała posprzątnąć nie tylko kuwetku, ale też kupalka z dywaników w łazienku. A następną razą niech szypciej sprząta kuwetku, bo jeszcze jej nasiusiam do kapciów, o!
Książniczka Ofelja
MB&Ofelia pisze:
PixieDixie pisze:Lecicie? Samolotem?

Zdziwiona Coco

Coco. Lecimy kotolotę. Ja nie umię zamówić kotolota ale Ofelku umi. Jak chcesz to dla cię też zamówi i przylecisz do Lusi na kurczoczka.
Mała Ciorna Carmen
Kchcem kcem! Tylko musi być duzi bo nas troje jest kotelow
A Nicia to w rajanesze to by musiała kupić nawet dwa miejsca bo na jednym by się nie zmieściła
cocolina latająca
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto maja 22, 2018 19:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

PixieDixie pisze:
MB&Ofelia pisze:Pisam szypko bo lecimy kotolotę na kurczoczka do Lusi. No więc Dużą się musi wstydzić okropecznie. No bo kto to słyszał coby kocia kuwetka była nieposprzątnięta?! No skądal po prostu! Pokazałyśmy jej co o tym myślimy. Musiała posprzątnąć nie tylko kuwetku, ale też kupalka z dywaników w łazienku. A następną razą niech szypciej sprząta kuwetku, bo jeszcze jej nasiusiam do kapciów, o!
Książniczka Ofelja
MB&Ofelia pisze:
PixieDixie pisze:Lecicie? Samolotem?

Zdziwiona Coco

Coco. Lecimy kotolotę. Ja nie umię zamówić kotolota ale Ofelku umi. Jak chcesz to dla cię też zamówi i przylecisz do Lusi na kurczoczka.
Mała Ciorna Carmen
Kchcem kcem! Tylko musi być duzi bo nas troje jest kotelow
A Nicia to w rajanesze to by musiała kupić nawet dwa miejsca bo na jednym by się nie zmieściła
cocolina latająca

Coco. Machajcie ogonkami na parapapetu coby kotolot do was trafił
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 22, 2018 19:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Ekhm, jak chodzi o kopanie w kuwecie... W sobotę była u mnie mama. Poszła do łazienki, po powrocie stwierdza że strasznie dużo żwirku na podłodze. Raczyłam się zdziwić że jak to, dopiero co sprzątałam, cały dom odkurzałam. Wchodzę do łazienki, a tam... pustynia błędowska :evil: :evil: :evil:

Wybieram się za parę dni na krótki urlop. Właśnie siedzę i piszę instrukcję obsługi kotów dla catsittera. Co prawda on już moje koty zna dosyć dobrze, ale napisać nie zawadzi. No i myślę myślę co by tu jeszcze dopisać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 22, 2018 19:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Do nas to łatwo trafić

Nam kotoloty latajom nad łebkami codziń
Duzi mówią że mieszkamy na drodze zlatywania kotolotow.

Będziemy machać to zauwazom
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Śro maja 23, 2018 21:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

PixieDixie pisze:Lecicie? Samolotem?

Zdziwiona Coco

Kotolotem

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 7:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

MB&Ofelia pisze:Ekhm, jak chodzi o kopanie w kuwecie... W sobotę była u mnie mama. Poszła do łazienki, po powrocie stwierdza że strasznie dużo żwirku na podłodze. Raczyłam się zdziwić że jak to, dopiero co sprzątałam, cały dom odkurzałam. Wchodzę do łazienki, a tam... pustynia błędowska :evil: :evil: :evil:

Wybieram się za parę dni na krótki urlop. Właśnie siedzę i piszę instrukcję obsługi kotów dla catsittera. Co prawda on już moje koty zna dosyć dobrze, ale napisać nie zawadzi. No i myślę myślę co by tu jeszcze dopisać.

Czyżbyś znowu zawitała do Wro?
Jak tak, to ja chcę iść do Kot Cafe!

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw maja 24, 2018 8:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Ziemosław pisze:
MB&Ofelia pisze:Ekhm, jak chodzi o kopanie w kuwecie... W sobotę była u mnie mama. Poszła do łazienki, po powrocie stwierdza że strasznie dużo żwirku na podłodze. Raczyłam się zdziwić że jak to, dopiero co sprzątałam, cały dom odkurzałam. Wchodzę do łazienki, a tam... pustynia błędowska :evil: :evil: :evil:

Wybieram się za parę dni na krótki urlop. Właśnie siedzę i piszę instrukcję obsługi kotów dla catsittera. Co prawda on już moje koty zna dosyć dobrze, ale napisać nie zawadzi. No i myślę myślę co by tu jeszcze dopisać.

Czyżbyś znowu zawitała do Wro?
Jak tak, to ja chcę iść do Kot Cafe!

Niestety, tym razem inny kierunek. Polska wschodnia, od Bieszczad po Biebrzę, na ptaki.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 24, 2018 9:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Też fajnie :)
I liczę na duuuuuuużo fotek :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw maja 24, 2018 20:08 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Urlop? Ktoś powiedział urlop?
Ja już odliczam dni do tego wydarzenia.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 25, 2018 9:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Ziemosław pisze:Też fajnie :)
I liczę na duuuuuuużo fotek :)

Pierwsza fota z podrozy :D

Marlena odwiedziła Bagi i jedzie dalej :)

Obrazek
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt maja 25, 2018 9:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

Jeeeee jakie fajne laseczki :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 25, 2018 9:22 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII -wstydź się

MonikaMroz pisze:
Ziemosław pisze:Też fajnie :)
I liczę na duuuuuuużo fotek :)

Pierwsza fota z podrozy :D

Marlena odwiedziła Bagi i jedzie dalej :)

Obrazek


Super jesteście dziewczyny - pozdrowionka :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Nul i 123 gości