Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 19, 2017 19:27 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - manicure

Dyktatura pisze:Jeśli tylko będziesz miała czas i ochotę.

Mam nadzieje ze nie wyleci Dyktaturze nosem ani uszami to piwo jak sie kiedys spotkamy :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 19:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - manicure

Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:Jeśli tylko będziesz miała czas i ochotę.

Mam nadzieje ze nie wyleci Dyktaturze nosem ani uszami to piwo jak sie kiedys spotkamy :ryk:

Czemu nosem i uszami? Tam wszystko ok, boję się raczej o tą dziurę w głowie przelatująca przez mózg. :20145 :20145 :20145

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 19:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - manicure

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:Jeśli tylko będziesz miała czas i ochotę.

Mam nadzieje ze nie wyleci Dyktaturze nosem ani uszami to piwo jak sie kiedys spotkamy :ryk:

Czemu nosem i uszami? Tam wszystko ok, boję się raczej o tą dziurę w głowie przelatująca przez mózg. :20145 :20145 :20145


Bliżej do nosa i do uszu niz do mózgu :20145
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 20, 2017 13:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - manicure

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Pewnie że pójdziemy!!!
Anuś dostanie maseczkę na gębusię z dziurą na słomkę :lol:
PS. Czarnego kota tam też dają?
PS2. Dam znac kiedy przyjadę bo to zależy od 2 rzeczy, byc może na przełomie maja i czerwca

Z kufelka zawsze przez słomkę pijam.
Jak tylko wrócę z Hawajów to Marta bierzesz wolne i idziemy same. Skoro Marlena się z nami nie podzieliła to my też jej nie damy. :ryk:

A jaaaa?


No właśnie
8O

Jeśli tylko będziesz miała czas i ochotę.

Ochotę to mam zawsze

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 21, 2017 13:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

- Co z tą kuwetą? Czy ja się doczekam posprzątnięcia? - miauknęła Ofelia.
- A co, tak ci się chce siusiu? - mruknęła Carmen.
- Tak mię się chce że nie wyczymię! A kuweta brudna! A Duża se siedzi i robi niewięco!
Mała Czarna Carmen podniosła na chwilę łepek.
- Duża układa puzele a ja jej pomagam.
- Puzele nie są ważmniejsze od mojej kuwetki - syknęła Ofelia - A ty jej nie pomagasz, ino paczasz na kfadraciki.
- A właśnie że pomagam. Szukam to co Duża poczebuje i jej mruczę gdzie to jezd.
- Ty, Ciorna? - prychnęła pogardliwie Ofelia - Ty nawet bzykacza nie umisz złapnąć!
- Ja jezdę ciornym kotę czarownicy i umię pomagać przy puzelach - odmruknęła Carmen - A ty Ofelku nie miaukaj nam przy uszkach bo nam przeszkadzasz.
Książniczka Ofelia aż się zjeżyła z oburzenia.
- Ja ci pokażę puzele i pyszczkowanie do mię! - zasyczała i skoczyła na czarną koteczkę. Carmen wyrwała się spod pazurów Ofelii i uciekła do sypialni. Ofelia za nią. Czarnidełko przepełzło pod łóżkiem i skoczyło w stronę balkonu. Galopujące kotki przebiegły Dużej po plecach.
- Ratunkuuuuu! - darła się Carmen, wciskając się pod szafkę.
- Koty, uspokójcie się! Nie dajecie mi skończyć puzzli - krzyknęła na nie Duża.
- Kuweta! - miauknęła z desperacją Ofelia.
- No czego chcesz, kocie? Micha pełna, balkon otwarty...
- Kuweta! Czy ja miaukam niewyraźmnie? K-u-w-e-t-a!
- Ofelku, sama miauczałaś, że człowieki nie umią miauczeć po kociemu - pisnęła Carmen spod szafki, po czym szybciutko wcisnęła się głębiej, żeby Ofelia jej nie dosięgła.
Ofelia miauknęła jeszcze głośniej i jeszcze bardziej rozpaczliwie.
- Czekaj, kocie, zaraz skończę - mruknęła Duża, której akurat udało się dopasować kolejny element.
- Nie ma "zaraz skączę" jak kotu się chce siusisu! - wrzasnęła Ofelia - już ja cię tego nauczę!
Pędem skoczyła na balkon. Po chwili dało się słyszeć odgłos rozsypywanej ziemi ze skrzynki i krzyk:
- Ofeliaaaaa! Wyłaź z mojej fasoliiiii!


Przedstawiona historia jest fikcyjna, chociaż została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Żaden kot nie ucierpiał w wyniku zdarzenia stanowiącego inspirację (jeszcze...)
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie maja 21, 2017 15:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

MB&Ofelia pisze:- Co z tą kuwetą? Czy ja się doczekam posprzątnięcia? - miauknęła Ofelia.
- A co, tak ci się chce siusiu? - mruknęła Carmen.
- Tak mię się chce że nie wyczymię! A kuweta brudna! A Duża se siedzi i robi niewięco!
Mała Czarna Carmen podniosła na chwilę łepek.
- Duża układa puzele a ja jej pomagam.
- Puzele nie są ważmniejsze od mojej kuwetki - syknęła Ofelia - A ty jej nie pomagasz, ino paczasz na kfadraciki.
- A właśnie że pomagam. Szukam to co Duża poczebuje i jej mruczę gdzie to jezd.
- Ty, Ciorna? - prychnęła pogardliwie Ofelia - Ty nawet bzykacza nie umisz złapnąć!
- Ja jezdę ciornym kotę czarownicy i umię pomagać przy puzelach - odmruknęła Carmen - A ty Ofelku nie miaukaj nam przy uszkach bo nam przeszkadzasz.
Książniczka Ofelia aż się zjeżyła z oburzenia.
- Ja ci pokażę puzele i pyszczkowanie do mię! - zasyczała i skoczyła na czarną koteczkę. Carmen wyrwała się spod pazurów Ofelii i uciekła do sypialni. Ofelia za nią. Czarnidełko przepełzło pod łóżkiem i skoczyło w stronę balkonu. Galopujące kotki przebiegły Dużej po plecach.
- Ratunkuuuuu! - darła się Carmen, wciskając się pod szafkę.
- Koty, uspokójcie się! Nie dajecie mi skończyć puzzli - krzyknęła na nie Duża.
- Kuweta! - miauknęła z desperacją Ofelia.
- No czego chcesz, kocie? Micha pełna, balkon otwarty...
- Kuweta! Czy ja miaukam niewyraźmnie? K-u-w-e-t-a!
- Ofelku, sama miauczałaś, że człowieki nie umią miauczeć po kociemu - pisnęła Carmen spod szafki, po czym szybciutko wcisnęła się głębiej, żeby Ofelia jej nie dosięgła.
Ofelia miauknęła jeszcze głośniej i jeszcze bardziej rozpaczliwie.
- Czekaj, kocie, zaraz skończę - mruknęła Duża, której akurat udało się dopasować kolejny element.
- Nie ma "zaraz skączę" jak kotu się chce siusisu! - wrzasnęła Ofelia - już ja cię tego nauczę!
Pędem skoczyła na balkon. Po chwili dało się słyszeć odgłos rozsypywanej ziemi ze skrzynki i krzyk:
- Ofeliaaaaa! Wyłaź z mojej fasoliiiii!


Przedstawiona historia jest fikcyjna, chociaż została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Żaden kot nie ucierpiał w wyniku zdarzenia stanowiącego inspirację (jeszcze...)

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :20145 :20145 :20145 :20145 :20145

Tak się kończy jak się nie słucha mojej synowej. Nie chciałaś sprzątnąć kuwety to teraz nie będziesz jadła fasoli. :smokin:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 21, 2017 15:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Dobra dobra. Tak jak napisałam, historia jest fikcyjna, a tylko zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami :wink:
A część fasoli przeżyła. Z tym że koteczki zadbały o przerzedzenie uprawy :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie maja 21, 2017 16:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Cudne
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 21, 2017 16:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

MalgWroclaw pisze:Cudne

Ech... Ja bym powiedziała że tragiczne. Chyba nigdy się @@ nie oduczą grzebania w skrzynkach z moimi uprawami :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie maja 21, 2017 18:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

MB&Ofelia pisze:
MalgWroclaw pisze:Cudne

Ech... Ja bym powiedziała że tragiczne. Chyba nigdy się @@ nie oduczą grzebania w skrzynkach z moimi uprawami :placz:

No co się ciskasz kotki chca pomóc ,żeby szybciej rosło . Czeba ziemię wzruszyć by w niej lepiej rosły kwiotki i insze zieleninki. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 21, 2017 18:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:
MalgWroclaw pisze:Cudne

Ech... Ja bym powiedziała że tragiczne. Chyba nigdy się @@ nie oduczą grzebania w skrzynkach z moimi uprawami :placz:

No co się ciskasz kotki chca pomóc ,żeby szybciej rosło . Czeba ziemię wzruszyć by w niej lepiej rosły kwiotki i insze zieleninki. :mrgreen:

A poza tym koty mają prawo do czystej kuwety

MaryLux

 
Posty: 159691
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 23, 2017 19:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461
pozdrawiamy
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto maja 23, 2017 19:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

PixieDixie pisze::201461 :201461 :201461 :201461 :201461
pozdrawiamy

Mrrrr... mrrrrr...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 23, 2017 19:37 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Uwaga uwaga. W podpisie mam banerek do konkursu na miss i mistera Miau. Sponsoruję jedną z nagród, więc zachęcam do głosowania na kocie śpiochy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 23, 2017 19:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

:ryk:
Jak miałam trawę w długiej doniczce to tez było kopanie w ziemi :ryk:
Trawę i tak przestali jesc wiec i Poki co doniczka zniknęła :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter i 121 gości