Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 20, 2018 20:13 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Siema :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01


Post » Śro mar 21, 2018 19:30 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Żyjemy. Ino weny jakoś brak. Jakiś czas temu zaczęłam tworzyć nowy tekścik. No i zaczynałam kilka razy i za każdym razem coś mi przerywało. Teraz czekam znowu na natchnienie.

Ofelia chrapie. Nie w tej chwili. Wieczorem. Przed moim zaśnięciem, a po zaśnięciu kota rozepchniętego kołami do góry na mojej poduszce.
A w nocy albo wcześnie rano udaje się czasem przyłapać pannice śpiące boczek w boczek. Fotek nie mam więc musicie uwierzyć na słowo. Chłodne noce sprzyjają zacieśnianiu więzi :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 26, 2018 20:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Widac nie tylko u mnie wewnetrzny zastoj ;)

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Pon mar 26, 2018 22:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Oj tak zimne noce sprawiaja ze naawet Nicia do nas przychodzi. I lozko sie robi za male na naszą 5tkę.

Pogoda niby ladna niby nie. Niby wiosna niby nie i wszyscy tacy jakoś... bez wewnętrznej weny ...

Byle do prawdziwej wiosny, lata.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG


Post » Śro mar 28, 2018 20:08 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Wena swoją drogą. Walczę z kompem. A konkretniej z internetem. Próbuję dojść czy to wina tego @#!$%^&* windowsa 10 czy raczej ustrojstwem do internetu (taki pendrive z napisem cyfrowy polsat). Póki co jeszce nie doszłam. Ale chwilami mnie szlaczek trafia.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 29, 2018 10:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Nasz komp jest w naprawie gniazda ładowarki :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Pon kwi 02, 2018 17:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Jesteśmy. W tym roku święta były u mnie, dzisiaj rodzina się rozjechała, ja wreszcie usiadłam na czterech literach, a pannice odsypiają. Ofelia chrapie, Mała Czarna padła kołami do góry z wywalonym ozorkiem.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon kwi 02, 2018 18:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

To znaczy one co robiły? 8O Zagoniłaś do sprzątania?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22909
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław


Post » Wto kwi 03, 2018 16:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Takie strachliwe?
Moja w ogóle gości się nie boi, sama z nami pojechała w gości a jak na chwilę przyszła jakaś Pani to gdy podawałam jej rękę Fiona usiadła obok na kanapie a kiedy ta kobieta wyciagneła do niej dłoń, Fiona oprócz wąchającego noska, wyciagneła delikatnie łapkę xD

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Wto kwi 03, 2018 19:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Las Ogonia

Mała Czarna na początku pracowicie się ukrywała, a później pracowicie robiła podchody (zainteresowana moją ciocią, ale za bardzo się bała żeby podejść blisko). Jej Kicistość Nienażarta Księżniczka Ofelia pracowicie żebrała przy stole. Skutecznie :evil:
A przez dwie noce obie pracowicie szukały miejsca do spania bo z racji gości odstąpiłam własne łóżko, a koty śpią ze mną tylko na moim łóżku. Efekt taki że wyspał się tylko mój tata, reszta, z kotami włącznie, musi odsypiać święta.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33054
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości