Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 18, 2017 21:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Mecz oglądam. Siatkówki. Musimy wygrać. W setach jest 1:1, trwa trzeci. Trzymajcie kciuki, kto nie ogląda.
Kwiatek mi zaczyna kwitnąć. Pierwszy raz od kilku lat 8O Rzodkiewka też mi zakwitła, ale to mnie akurat nie cieszy. Papryczka ostra też kwitnie. I zebrałam dziś 10 poziomek z balkonu, mniam!
Ofelia dostała op... i została zgoniona z balkonu. Już ona wie za co, @ wredna. Siedzi obrażona na drapaku.

Jutro do pracy :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pon cze 19, 2017 7:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Ciociu dlaczego wygoniłaś Ofelku z balkonu. Przecież balkonu należy do kotków. Ta się tyle ciekawości dzieje. Tak nie wolno. To okropezne i nie sprawiedliwe.
Tien oburzony.
ObrazekObrazekObrazek

Salem 11

Avatar użytkownika
 
Posty: 2810
Od: Czw paź 24, 2013 20:05

Post » Pon cze 19, 2017 13:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Ofelku ma rację, że się obraziła
Mania

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 19, 2017 14:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Ale fajne kotki :)

Vorzak

 
Posty: 1
Od: Pon cze 19, 2017 14:18
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon cze 19, 2017 18:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Ofelia została bardzo słusznie zgoniona z balkonu. Trzeba dbać o kocie bezpieczeństwo jeżeli kot sam o nie nie dba :evil: Nie można jej z oka spuścić, jak małego kotka :roll:

Mam na balkonie pierwsze poziomki, pierwsze zielone jeszcze malutkie pomidorki i... mszyce :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 19, 2017 19:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Oj skad ja znam balkonowe historie...

Mszyce... ciężko z nimi walczyć. Ja walczyłam z pomidorami... i papryką. Papryki nie ocalilam a diabelska mikstura która pryskalam wykończył na amen

Potem dostałam od rodzicow eko pryskacz i to pomogło plus ręcznie listek po listku zbierałam je próbując by nie spadły do ziemi (folie rozłożyłam)

Powodzenia w walce

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon cze 19, 2017 20:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Vorzak pisze:Ale fajne kotki :)

Kotki dziękują. Zwłaszcza bura księżniczka zadzierająca nosa :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 19, 2017 20:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

PixieDixie pisze:Oj skad ja znam balkonowe historie...

Mszyce... ciężko z nimi walczyć. Ja walczyłam z pomidorami... i papryką. Papryki nie ocalilam a diabelska mikstura która pryskalam wykończył na amen

Potem dostałam od rodzicow eko pryskacz i to pomogło plus ręcznie listek po listku zbierałam je próbując by nie spadły do ziemi (folie rozłożyłam)

Powodzenia w walce

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Mszyce mam co roku na balkonie, nie pierwszy raz będę z nimi walczyć. Ponieważ balkon - poza trzema bratkami - konsumpcyjny, więc nie używam żadnej chemii (tym bardziej że koty wszędzie pyski wsadzają). Próbowałam gnojówką z pokrzyw (śmierdzi paskudnie i działa tak sobie) oraz wywarem z petów (działa lepiej, ale po zastosowaniu robię parudniową przerwę w zbiorach).

Ofelia dzisiaj balkonuje grzecznie. Chyba coś dotarło do burej mózgownicy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 19, 2017 20:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

3,2 kg barfa. Myślałam że wyjdzie więćej, a tu raptem na 2 tygodnie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 19, 2017 20:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Byłam dziś w sklepie zoo, który ma zamrażarkę i barfa. Pan powiedział, że każde mięso ma, strusia też. I takie tam mówił...
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon cze 19, 2017 20:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

O, takiego strusia czy innego krokodyla to bym moim pannicom kupiła! Kiedyś takie cuda - mrożone co prawda - bywały w Lidlu, ale były i się zmyły. Czasaaaami można dostać dziczyznę. Zwykle jedziemy na drobiu...
Ale dzisiaj za to upolowałam w kauflandzie biust kaczy po szokującej wręcz cenie (jak na kacze cycki). Że też nie mogły być tak tanie jak robiłam barfa dla Lila :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 19, 2017 21:16 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Pan mówił, że ma wszystko: dziczyznę, drób oczywiście, strusia (to chyba też jest drób, czy ja się mylę)
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon cze 19, 2017 21:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Bratki można jeść. Mój mały 8 mc wnuk uwielbia bratki :mrgreen:, taki z niego gagatek mały. Co koty nie zjedzą z balkonowych kwiatów to Adam dobije, po czterech i już jest przy skrzynkach.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pon cze 19, 2017 21:22 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - Dzień Kłak

Bratki do sałatek dodają
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 232 gości