Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 30, 2017 17:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

O żesz kurdęż racja :oops: :oops: :oops: Powinno być "chwyciła w pyś".
Ale ze mnie gapa :oops:
Nie, biomet zdecydowanie mi nie służy. Albo przysypiam, albo robię za zombie, no i później takie głupoty wypisuję.
Dzisiaj w pracy o mało nie złapałam zająca na schodach. Wyratowałam się przy pomocy palca od lewej ręki i dużego palca od lewej nogi. Oba pobolewają co nieco.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sie 31, 2017 17:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

MB&Ofelia pisze:O żesz kurdęż racja :oops: :oops: :oops: Powinno być "chwyciła w pyś".
Ale ze mnie gapa :oops:
Nie, biomet zdecydowanie mi nie służy. Albo przysypiam, albo robię za zombie, no i później takie głupoty wypisuję.
Dzisiaj w pracy o mało nie złapałam zająca na schodach. Wyratowałam się przy pomocy palca od lewej ręki i dużego palca od lewej nogi. Oba pobolewają co nieco.

Zająca chciałaś łapnąć? Bo będę zazdrosna o rodzonego kolegę...

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 18:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Nie sądzę żebym miała w planach łapanie zajęcy. To chyba zając chciał być złapany przez mnie :roll:
A dzisiaj przygód ciąg dalszy. Zgubiłam w lesie służbowy aparat fotograficzny. Znalazł się na szczęście - dzięki kierowcy, który pomógł mi szukać. Sama, ślepizna, pewnie bym nie znalazła.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw wrz 07, 2017 0:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Cześć dziewczyny :1luvu:
Mnie tez biomet nie służy . I to zdecydowanie :roll:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Czw wrz 07, 2017 8:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

A u nas leje... Wczoraj wieczorem lało, w nocy lało, dziś od rana leje... Sezon monsunowy czy co? Potop?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw wrz 07, 2017 8:33 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Jakby był monsun, to przynajmniej ciepło by było.. a jest bardzo zimny wiatr.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22995
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 07, 2017 17:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

No fakt. Monsun by był stanowczo lepszy.
Ciekawe kiedy zaczną grzać? Jak mi doopsko odmarznie, czy trochę wcześniej?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw wrz 07, 2017 17:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Zapowiada sie zimna jesień, - może zaczną..
Masz miejskie? Ja sobie tym tam sama.. żeglarzem i okrętem - gazem znaczy :mrgreen: co się przekłada na kasę, a raczej jej brak :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22995
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 07, 2017 18:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Hmmm... My w Koszałkowie mamy mokrą i chłodną jesień tego lata :evil: Co oznacza że idzie zima :roll:

Ogrzewanie mam miejskie. Co oznacza że będę czekać aż je włączą. Zapewne w październiku.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Pt wrz 15, 2017 22:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Co tu taka cisza.

U nas tez niefajnie. My oboje z M. chorzy po kokardki.

Nienawidze jesieni i zimy :( Tylko koty grzeja.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 16, 2017 8:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Lubię jesień. Ciepłą - ponad 20 st. - słoneczną ..itd.
Zima zawsze jest złem.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22995
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 16, 2017 10:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Zgadzam się w 100% akurat u siebie na wątku dziś pisałam że mogłabym mieszkać gdzieś na południu. Gdzie nie ma zimy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 16, 2017 18:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Mam pomysł. Od kwietnia do października mieszkajmy w Polsce, na resztę roku przenośmy się do Australii

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 17, 2017 15:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - mniamuśnie

Jestem. O ciemnym przedświciu wróciłam z urlopu. Z tegoż urlopu nie nadawałam, bo internet miałam tylko u kuzynki, a ona "ma" (a raczej miewa) internet z takiego małego, czarnego prostokątnego pudełka, które czasami ten internet daje, ale zwykle nie daje bo krzyczy że nie ma zasięgu 8O (tia, nie ma zasięgu, w środku miasta powiatowego :roll: ).
Zrobiłam pranie i rozmroziłam zamrażarkę, którą nie wiem jakim cudem zostawiłam niedomkniętą :strach: (catsitter obstukał ją z lodu na tyle żeby dała się zamknąć, na szczęście kocie żarcie się nie rozmroziło). Koty po moim powrocie nosiło z radości, Ofelia dostała głupawki i cwałowała po domu, a Carmen odstawiła śpiew kolaturowy. Teraz zmęczyły się pilnowaniem mnie i ucinają sobie drzemkę. Chyba pójdę w ich ślady, bo jeszcze nie odespałam nocy spędzonej w autobusie.
MaryLux pisze:Mam pomysł. Od kwietnia do października mieszkajmy w Polsce, na resztę roku przenośmy się do Australii

Australia niekoniecznie. Za dużo węży i robactwa. Ale Wyspy Kanaryjskie mogłyby być.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33204
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 41 gości