Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 15, 2017 11:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Ciorna, czy Ty tez masz taka mychę od swojej Dużej? Ja dostałem taka od Twojej
Obrazek
Dobrze się na niej śpi
Obrazek
Fuksiu
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Wto sie 15, 2017 19:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 17, 2017 17:02 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Moli25 pisze:Ciorna, czy Ty tez masz taka mychę od swojej Dużej? Ja dostałem taka od Twojej
Obrazek
Dobrze się na niej śpi
Obrazek
Fuksiu

Fuks mój Fuks ukoffany. My tesz mamy mysia ale Ofelku koffa mysia i se go bierze do pusiania. No to jej nie zabieram, niech se ma. Ja mam za to leżanku i kocyk na parapapetu.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Sob sie 26, 2017 6:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Mała Ciorna cześć...
Ja sie odklakowałam dzisiaj i potem jeszcze dwa razy pawikowalam. Dużo chodzi i sie martwi bo teraz nie chce nic zjeść... Mówi ze jestem dzisiaj osowiała ale ja nie widzę żebym do sowy była podobna. Myślisz ze ona mnie obraża???
Odklaczona Bagira :lol:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob sie 26, 2017 7:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Koteczki muszą się odkłaczać
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 26, 2017 11:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Bagira. My w domciu mamy duzio sowów bo Duzia kolekcjuje. A mię jedmna Ciocia mówiła że jezdę okropecznie podobna do sowa bo mam duzie oczki. To tak se myślę że my ciorne kotki możemy być troszku posowiałe.
Ja dzisiaj nie odkłakałam, ale niedawno odkłaknęłam się takowym filcę że Duzia mówi że takowego to jeszcze nie widziała. Chyba mało jeście widziała.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sie 26, 2017 11:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Florentynka się odkłaczyła takim płaskim paskiem, ciocia musiała rozerwać, żeby zobaczyć 8O
kotki różnie się odkłaczają
Noś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sie 26, 2017 13:26 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Noś. My się odkłakujemy filcę w wałeczku. Ja zrobiałam naprawdę duzi wałeczek. Ale za drugą razą wałeczek się rozplaskał na dywanu. Ale był mniejszy.
Mała Ciorna Carmen


Nie wiem czy ta czarna niedźwiedzica nadal nie jest przykłaczona, bo dzisiaj apetyt taki sobie. Ale z drugiej strony Ofelia też śniadanie ledwo skubnęła. Może jeszcze trawią garstkę chrupków, które dostały wczoraj wieczorem na dokładkę. Bo wczoraj i przedwczoraj ładnie jadły, michy były wilizane do czysta.
A Ofelia wzgardziła pieczoną kaczą nogą 8O Wyżebrała 2 kawałeczki, jeden zjadła, drugi zostawiła 8O
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sie 26, 2017 15:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

MB&Ofelia pisze:Bagira. My w domciu mamy duzio sowów bo Duzia kolekcjuje. A mię jedmna Ciocia mówiła że jezdę okropecznie podobna do sowa bo mam duzie oczki. To tak se myślę że my ciorne kotki możemy być troszku posowiałe.
Ja dzisiaj nie odkłakałam, ale niedawno odkłaknęłam się takowym filcę że Duzia mówi że takowego to jeszcze nie widziała. Chyba mało jeście widziała.
Mała Ciorna Carmen


Carmelitko masz rację, że my ciorne kotki możemy być troszku podobne do sowów. O mnie duża też mówi, że przpominam sowu jak jezdem zła i kładę uszka na boki.
Salem sowopodobna.
ObrazekObrazekObrazek

Salem 11

Avatar użytkownika
 
Posty: 2810
Od: Czw paź 24, 2013 20:05

Post » Sob sie 26, 2017 17:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

MB&Ofelia pisze:Noś. My się odkłakujemy filcę w wałeczku. Ja zrobiałam naprawdę duzi wałeczek. Ale za drugą razą wałeczek się rozplaskał na dywanu. Ale był mniejszy.
Mała Ciorna Carmen


Nie wiem czy ta czarna niedźwiedzica nadal nie jest przykłaczona, bo dzisiaj apetyt taki sobie. Ale z drugiej strony Ofelia też śniadanie ledwo skubnęła. Może jeszcze trawią garstkę chrupków, które dostały wczoraj wieczorem na dokładkę. Bo wczoraj i przedwczoraj ładnie jadły, michy były wilizane do czysta.
A Ofelia wzgardziła pieczoną kaczą nogą 8O Wyżebrała 2 kawałeczki, jeden zjadła, drugi zostawiła 8O

Ten drugi był pewnie dla Carmen...

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 26, 2017 19:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

Może i był dla Carmen, ale Czarnidełko nie jada "ludziowego amciu". Chyba że jest to pasztet albo niesłychanie dobra szynka.

Nie wiem jak u was z owocami, ale u nas katastrofa. Potuptałam na Górę Chełmską poszukać jeżyn i grzybów. Jeżyn zero. Dosłownie zero. Trochę czegoś zasuszonego wisi miejscami na krzaczkach, ale to coś owocem nie było, co najwyżej jego zawiązką. Zebrałam garstkę jagód, tyle co na koktajl. Malin też nie ma w miejscu gdzie od kilku lat zbierałam. Tragedia.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Sob sie 26, 2017 19:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - ał boli

MaryLux pisze:Tak samo

:placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33189
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości