Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - do zamknięcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 23, 2017 19:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Trawa to jest do konsumpcji. Najlepiej kopie się w skrzynce z sałatą (dlatego sałatę już sobie odpuściłam). Druga w rankingu jest fasola szparagowa.
Całe szczęście że w pomidorach nie kopią.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 24, 2017 22:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Duża strasznie się martwi o waszą siatkę
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 25, 2017 7:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Jak do lipca siatka niie będzie zrobiona to własnym życiem zaryzykuje i wciągnę tą jeb#$%^@^%&@%ną linkę w tę siatkę. Nie będę się denerwować, że synowa będzie musiała w drodze na dół kombinować skąd wziąć skrzydła. :evil:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 25, 2017 10:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Spoko, wyczyny szpaka zmusiły mnie do zintensyfikowania działań. Wczoraj doraźnie zabezpieczałam poczynione przez niego szkody w osznurkowaniu. A że zabezpiecznie jest wybitnie doraźne, to wymiana musi być szybka (i to jeszcze przed lipcem).
PS. Zmiana planów urlopowych. Miałam jechać na ptaszki w 2 połowie lipca, ale drugi termin wycieczki został odwołany bo za mało chętnych, więc będę musiała pojechać w 1 połowie. Szefostwo wstępnie zgodziło się na zmianę terminy urlopu. Muszę tylko jeszcze ustalić z cat-sittingiem czy im też pasuje inny termin.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 25, 2017 18:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Czyli przyspieszony urlop ci się szykuje :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 25, 2017 18:55 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Niom, 2 tygodnie wcześniej niż planowałam. Szefostwo już się zgodziło na zmianę.
W międzyczasie planuję jeszcze tydzień wolnego - muszę odwiedzić moich kocich zięciów i ich rodziny :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 25, 2017 19:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Małej Czarnej czegoś brakuje w diecie. Tylko nie wiem czego. Co jakiś czas domaga się oleju. Takiego zwykłego, rzepakowego. Daję, bo zaszkodzić to jej nie zaszkodzi, ale zastanawiam się czego kot może potrzebować. Bo raczej nie o sam tłuszcz chodzi.

Wypatrzyłam na allegro cytrynian wapnia do brafa. Nie mam konta, próbowałam się zalogować na konto mojego taty, ale mi się nie udało :placz:
Kombinuję.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 25, 2017 20:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

może po prostu lubi. I dobrze, kłaki z brzuszka łatwiej schodzą (w sensie: ze środka brzuszka)
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw maja 25, 2017 20:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Ano fakt, Mała Czarna się nie zakłacza. Raz jeden pawikowała filcem, a tak to nic.
Podsunęłam jej jeszcze pod pyś masełko, ale mlasnęła z niesmakiem i uciekła 8O
Śpią teraz gdzieś obie moje małpiatki.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt maja 26, 2017 7:22 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

MB&Ofelia pisze:Małej Czarnej czegoś brakuje w diecie. Tylko nie wiem czego. Co jakiś czas domaga się oleju. Takiego zwykłego, rzepakowego. Daję, bo zaszkodzić to jej nie zaszkodzi, ale zastanawiam się czego kot może potrzebować. Bo raczej nie o sam tłuszcz chodzi.

Wypatrzyłam na allegro cytrynian wapnia do brafa. Nie mam konta, próbowałam się zalogować na konto mojego taty, ale mi się nie udało :placz:
Kombinuję.


Moge Ci zamowic na Twój adres, żaden problem
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 9:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

MB&Ofelia pisze:Spoko, wyczyny szpaka zmusiły mnie do zintensyfikowania działań. Wczoraj doraźnie zabezpieczałam poczynione przez niego szkody w osznurkowaniu. A że zabezpiecznie jest wybitnie doraźne, to wymiana musi być szybka (i to jeszcze przed lipcem).
PS. Zmiana planów urlopowych. Miałam jechać na ptaszki w 2 połowie lipca, ale drugi termin wycieczki został odwołany bo za mało chętnych, więc będę musiała pojechać w 1 połowie. Szefostwo wstępnie zgodziło się na zmianę terminy urlopu. Muszę tylko jeszcze ustalić z cat-sittingiem czy im też pasuje inny termin.

:placz: :placz: :placz: :placz:
To gdzie ja będę mieszkać jak ciebie nie będzie.
No ale mniejsza o to ciepło jest to namiot na polach rozbiję. ;) Najgorsze jest to, że nie zobaczę dziewczynek i Ciebie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 9:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Moli25 pisze:
MB&Ofelia pisze:Małej Czarnej czegoś brakuje w diecie. Tylko nie wiem czego. Co jakiś czas domaga się oleju. Takiego zwykłego, rzepakowego. Daję, bo zaszkodzić to jej nie zaszkodzi, ale zastanawiam się czego kot może potrzebować. Bo raczej nie o sam tłuszcz chodzi.

Wypatrzyłam na allegro cytrynian wapnia do brafa. Nie mam konta, próbowałam się zalogować na konto mojego taty, ale mi się nie udało :placz:
Kombinuję.


Moge Ci zamowic na Twój adres, żaden problem

Ja też mogę zamówić cytrynian dla Panienek.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 9:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:
MB&Ofelia pisze:Małej Czarnej czegoś brakuje w diecie. Tylko nie wiem czego. Co jakiś czas domaga się oleju. Takiego zwykłego, rzepakowego. Daję, bo zaszkodzić to jej nie zaszkodzi, ale zastanawiam się czego kot może potrzebować. Bo raczej nie o sam tłuszcz chodzi.

Wypatrzyłam na allegro cytrynian wapnia do brafa. Nie mam konta, próbowałam się zalogować na konto mojego taty, ale mi się nie udało :placz:
Kombinuję.


Moge Ci zamowic na Twój adres, żaden problem

Ja też mogę zamówić cytrynian dla Panienek.

Zresztą już zamówione. :)

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 26, 2017 18:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VII - puzzle

Jejku, miau jest super. Tyle osób chciało pomóc w zakupie dla moich pannic :oops: :201494
W każdym razie już zamówione (dzięki, Dyktatura!!! :1luvu: ). Jak przyjdzie to machniemy jakiegoś barfika.

A oto dla naszych przyjaciół fotki z ostatnich dni:
tak sobie "bałkonujemy"
http://wstaw.org/w/4uHZ/
Obrazek
http://wstaw.org/w/4uI6/
Obrazek
Ofelia udaje że jej nie ma
http://wstaw.org/w/4uI1/
Obrazek
http://wstaw.org/w/4uI2/
Obrazek
A tak odpoczywamy
http://wstaw.org/w/4uI3/
Obrazek
http://wstaw.org/w/4uI4/
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: puszatek, sibia i 106 gości